Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Luxor'dan 4 teker uyarıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bugun sabah korfeze mehmedin yarisini izlemeye gittik, izledik neyse sira donus yoluna geldi.erhanlar hizli grup oldugu icin onden yola ciktilar, ben tabii ki giden en yavas motorum.sagolsun erhan giderken "istersen senle donebilirim, yalniz birakmayayim" diye sordu.tabii ki ben kabul etmedim.simdi 600rr, r6 larla gitmak varken erhani tutmak olmazdi.neyse donuse gectim, ist e geldim, otobandan ciktim, giselerden 1-2 km uzaklasmistim ki bir anda ne oldugunu sasirdim.ben orta seritte 70-80 civari gidiyorum.bir anda sol arkandan fume bir dogan beni yaladi ve arkasi tam on tekerime geldigi zaman saga dogru kirdi direksiyonu.ne oldugunu anlamadin ilk anda.kornalar falan caliyor.Allahtan panik olmadim ki bisey olmadan aractan sag seride dogru kactim.dondum adama napiyorsun diye baktim.ger....kali herif bana el kol hareteti yapiyor.hareketleri tarif edemem tabii ki ama soyle diyordu kisaca.
    "sen cekil orta seritten, sag seritten gideceksin sen, burda ne isin var, cek git sagdan git"
    plakasi 34 NSU 36
    tabii benim tepem atti, cek saga diye isaret ettim adama, kaale almadi.hani sabit fikirli yasli tipler vardir ya, aynen ondan iste.cek saga diyorum, sanki duyacakmis gibi bagiriyorum, el isareti yapiyorum tik yok bu sefer.demin arabayla beni yalayip gecen, sag seride savurmaya calisan, arac icinden bana bagirip sagdan git diyen herif bu sefer donup bakmiyor bile.1 km falaan yanindan, onunden isaret yaptim durmadi.yaninda da yasli bir kadin, arkada genc bir kiz oturuyor.kiz bi donup bakti sok olmus gozlerle, digerlerinin umrunda degil.ilerde beni dusurmeye calistigi gibi bir anda saga donup fsm kopru yolunda kayboldu.polise sikayet ediim diye bayaa bir dolandim, 1 tane polis arabasina rastlamadim.en sonunda selamicesme trafik subeye gittim.sikayetim var dedim.banaa verilen cevap su."biz ilgilenmiyoruz, 155i arayip soyleyin" ben siz trafik sube ekipler amirligi degilmisiniz dedim, sikayet ediyorum iste,isterseniz yazili da veriim, ne gerekiyorsa yapin sikayetciyim dedim.yok biz ilgilenemiyoruz, 155 i aaramaniz lazim dedi kime sorduysam.bende mecbur eve geri dondum, 155 ide arayip soyledim, kayit aldik dediler ama bisey olacagini sanmiyorum.
    sonucta bir araba resmen canima kast etti, plakasi ile polise gittim ilgilenmedi, aradim soyledim bisey olacagini sanmiyorum.orda Allah korusun dusup bana bisey olsaydi ne o adan dururdu, aksine ohh iyi oldu bile derdi, nede sonrasinda polis bir sey yapip sucluyu bulurdu.ben pisi pisine gider, sevdiklerimin aklinda bir ani, belki burada 1 2 satir yazi olarak kalirdim.
    peki bu gibi cahil insanlarin yanina ne kalirdi?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ne işin var abi senin orta şeritte. adamın babasının yolu seni dinler mi.
    trafikte kimin tamponu - kaportası güçlü ise ağada odur paşada o.
    kurallara kendisi bile uymayan kişilerden yardım istemek mantık ile bu topraklar içinde örtüşmez.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın.bazen haklı olupta hiç bir şey yapamamak varya adamı dert sahibi yapar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    gerçekten bu terbiyesilk filan değil olayı aşmış...
    Bu arada herzaman yavaş gitmek emniyetli değildir...yerine göre hızlı gitmek gerekir...ama bunu yapanın peşini bırakmamak lazım ibreti aleme ornek olsun...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Abi öncelikle çok geçmiş olsun valla nediyim zaten doğan süren adamdan ne beklersinki...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi öncelikle çok geçmiş olsun valla nediyim zaten doğan süren adamdan ne beklersinki...
    öyle deme kardeşim şimdi doğan sürücüleri alınmasın genelleme yapmayalım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

hacı kuş serisinden uzak durcaksın araba, kullananda psikolojik tramvalar yaratabiliyor... kimse alınmasın olurmu falan diyecek arkadaşlara; yolda giderken şahin-doğan-kartal- ve doğan&şahin karışımlarına bi baksın nasıl kullanıyolar... özellikle modifiyeli olanlar akıllara zarar...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    tabi motosiklet bu sağdan gidecek' sollama yapmayacak 'ışıklarda en öne geçmeyecek motosiklet abi vurun ya tabi! vah yazıklar olsun ülkem uyan ülkem uyannnnn o motosiklet'in üstündeki ana baba evladı vicdansızlar biraz vicdan biraz öngörü yuh size..............
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı kuş serisinden uzak durcaksın araba, kullananda psikolojik tramvalar yaratabiliyor... kimse alınmasın olurmu falan diyecek arkadaşlara; yolda giderken şahin-doğan-kartal- ve doğan&şahin karışımlarına bi baksın nasıl kullanıyolar... özellikle modifiyeli olanlar akıllara zarar...
    çok haklısın bende kuş serisinden uzak durmaya çalışırım bir de halk otobüsünden.ama hepsi bir değil dir

TheNeverEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 125 gy Cross Fire :)
    patron çok geçmiş olsun çok var öyle dengesiz insanlar ama motor kullanmayan anlamaz motorun üstündeki adamı empati denen bişey yok insanlarda...kus grubuna laf atan arkadaşlar hepsi demeyelim lütfen çünki benim babamdada şahin var ve bende kullanıyorum ve herzaman arabayla seyir halindeyken motorculara en üst düzeyde özen gösteririm.lütfen hepsi demeyelim alınırım bak önce insanlıktan nasibini almalı sonra direksiyona geçmeli insanlar.ya ehliyet kursunda insanlık derside verilsin be he nasıl fikir bence süper
    [FONT="Fixedsys"][COLOR="DarkGreen"]Özgürlük, Andrenalin, Keyif, Macera, Paylaşmak The Never End...[/COLOR][/FONT]
    ::xicon_ev

aynen katılıyorum !!! bu serefsizlerden uzak durun...
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    luxor bütyük geçmiş olsun öncelikle
    ucuz atlatmışsınn
    panikleseydin çok daha kötü durumlar ortaya çıkardı.

155 büyük ihtimal bu durumun üzerine düşmeyecektir
    günde 1000lerce böyle ihbar alıyorlar
    hangi biriyle uğraşıcaz deyip iplemiyorlar olayı

anladığım kadarıyla olayın peşini bırakmak istemiyorsun ki
    bencede bırakma zaten
    bulunduğun ilin yada ilçenin savcılığına durumu anlatan bir dilekçeyle başvurursan direk olarak mahkeme açılacaktır bildiğim kadarıyla
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    belifeless mahkemede iddiayı ispat edecek şahitler gerekir.
    sence kim bu gibi durumda şahitlik yapar?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belifeless mahkemede iddiayı ispat edecek şahitler gerekir.
    sence kim bu gibi durumda şahitlik yapar?
    şimdi bu cümle tepki çekecek biliyorummm
    ama türkiyede işleyen hukuk düzenini düşünerek tepki verin lütfen
    luxor karakola gidiyor adamı kaal almıyorlar ki muhtemelen 155 de olayın arkasına düşmeyecek
    bu durumdada işi kılıfına uydurmak gerekiyor şahit bakımındann
    bilmem anlatabildimmi
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tekmeyle kapısında biraz göçürtme yapsaydın....Birdaha yapmazdı böyle kıroluğu.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    cevaplar icin tesekkurler arkadaslar, yarin havalimanindaki arkadaslarla da bir konusup ne yapilabilir ogrenmeye calisicam.bakalim ne olacak.
    ilginiz icin sagolun tekrar...
    (erhan bak beni bi yalniz biraktin basima neler geldi, sen olsaydin sahit isi tamam olacakti bak)
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    kardeş çok büyük geçmiş olsun bu polislerde ehliyetsiz adam çevirmeyi iyi biliyolar bu ve buna benzer olaylara neden müdahele etmezler anlamadım gitti bu tipler karşısında çok dikkatli olmak lazım valla gaz vermek gibi olmasın ama ben senin yerinde olsam önüne geçip durdurup kaskım kafamda iken hokkalı bi kafa otuttururdum adama bak sinirlendim şimdi. neden 2 tekerleri adam yerine koymazlar çok bozuluyorum

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    SevgilLuxor,bu tehlikeyi atlatmış olmanıza çooook sevindim,olası bir tersliği düşünmek dahi istemiyorum.
    Lütfen bu akşam sakinleşip,bu olayın sizde yarattığı olumsuz etkiyi aşıp,yarın yeni haftaya cebinizde ki bu kıymetli tecrübenin hayat piyasasında ki endeksi yükseltmesini izleyin.
    Hayatınız adına iyi kazançlar dilerim.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Luxor öncelikle geçmiş olsun.Bu tür durumlarda malesef ama malesef yapacak birşey yok.Çünkü bu tür durumlar ve benzerleri belirli aralıklarla hepimizin başına geliyor.Çok üzülerek tekrar söylüyorum,YAPACAK HİÇBİR ŞEY YOK...
    Ya bu ülkede ölümü göze alıp motorumuza bineceğiz,ya da satıp bu sevdadan vazgeçeceğiz.
    Ve sonuç;
    Ölümü göze alıyorum.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    aynen öyle abi dediğim gibi kuş serisinden uzak durmak lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler