Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 ZAT Almak üzereyim ALAYIM MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaşlar, sizler uzun süredir motor kullanıyosunuz size bir danışayım dedim... Şimdi amacım trafikten lanet geldiği için bir motor la gezmek denge kabiliyet konularında sorunum yok gayet guzel kullanırım ama size bi kaç sorum olacak.. Bebekten Etiler e çıkan yolu mondial 150 ZAT la çıkamazsın diyolar, bu tip konular hakkaten mumkunmu bu motorda, tipi de şirin geldi ucuz da bişey alayım gitsin diyorum... 150 ZAT hakkında sakın alma yada al filan gibi değerli fikirlerinizi bekliyorum... Ya da ne alayım bunu almazsam...?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    motor motordur, hosuna gittiyse al
    yokusuda cikamayacagini sanmiyorum acikcasi
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    bendede daha önceden mondial 150 hs vardı.mondialin gidişine bişey diyemem
    ama kalite arıyosan yanlış tercih olur.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ZAT güzel bir motor fakat bakım işçiliği biraz karışık ve zor. ön arka disk olan 150 ZC modeline de gözden geçir derim
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    sakın öle bi hataya düşme o paraya sıfır mondial alacağına honda yamaha veya suzukinin ikinci ellerinden temiz bi tane bul al kafan ağrımaz bende bi tane kanuni var çekmediğim dert kalmadı onun yüzünden yokuşu çıkmasına çıkıyo da genelde inerken sorun oluyo o tip motorlarda.he ama param çok bi sene kullanıp atıcam diyosan al sadece adı motosiklet yoksa motorla pek alakası olmayan makineler onlar bu arada kask mont eldiven ve ehliyeti de unutma sadece motor almakla olmuyo ben cezasını çektiğim için biliyorum

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Yamaha Ybr 125 Yamaha Ybr 125 Yamaha Ybr 125

Motosikleti
    bir arkadaş için aradık. 2000 ytl civarı temiz bir makina manuel vitesli olarak şu an için piyasada yok.
    olanlar 30 - 50 000 km arası motorlar var.
    o fiyata alabileceği honda için beat modelidir genelde sahibinden sitesinde 2000 - 2400 civarı para isteniyor. bence ikinci el 100 motora o kadar para çok
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Al.......

25 al..................................
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Satın alacağın yerde servis imkanı varsa ve güzel bir servis hizmeti veriyorsa al. Yoksa yanına bile yaklaşma ben mondial 150 re kullanıyorum ve geçenlerde motorla hava filitresinin bağlı olduğu vida düşmüş serviste vida bulamadık aynı şekilde yan aynayada. Sanayiiden bulup onlara götürecekmişim onlarda takıcaklarmış.Bende odu dedim, görürsem söylerim. Evde bir vida uydurdum bide fiber somun kolay kolay birdaha düşmez. İyi düşün araştır.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Ybr 125 Yamaha Ybr 125 Yamaha Ybr 125
    honda cbf 150 cbf 150 cbf 150
    98 Beygir.....

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    kesinlikle almanı tavsiye ederim bir arkadaşım kullanıyo ve çok memnun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı

ikinci el alsam nasıl olur acaba ?

arkadaşlar çok teşekkürler bilgilerinize peki ...2006 model bir tane buldum gene ZAT 150 , 2500 YTL ye falan vericekler gibi daha 1000 Km civarında... Nasıl bi para sizce bu motora, şimdi dediğiniz YBR 125 i de inceleyeceğim, ZAT ın tipi de çok şirin geldi gözüme de ondan...2500 De para değil arkadaşlar o paralara cep telefonu falan var biliyosunuz ... Bi başlayalım bakalım şu motor işine ... Yama hayı suzuki ve hondayı da inceleyeyim net den bakalım sonra bi daha rahatsız ederim sizleri dostlarım ..çok teşekkürler...

Arkadaşlar YBR 125 e baktım hiç bana gore değil, kurye motoru gibi ... Scooter olsun onlar sevimli.

Motosikleti
    2500 +200 ikinci el ZAT almak yerine 1950+200 sıfır 150 ZC düşünülebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    YBR, motokurye lerin kullandıkları motorlara benziyor o bana gelmez... :( scooter lar daha sevimli.

150 ZC de pek cılız duruyor arkadaşlar ya ...Motor işinden anlamam ama gene 150 ZAT biraz daha şık sanki ...

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    bence zat al ama biraz yakıt olarak fazla yakıyor bunun bil

choppersile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    al...............................
    ŞAMPİYON FENERBAHÇE...MONDİAL 150 ZAT...

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    İlginç bi başlık olmuş..
    Diyelim ki evleneceksin..
    Evleniyorum, evleneyim mi? Evet böyle gerçekten.. Aynı şekilde bir başlık olmuş..
    Sen bilirsin, nasıl olsa herkes fikrini söyler.. Se de bu arada diğer forumları da ara istersen..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alkalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok teşekkürler bilgilerinize peki ...2006 model bir tane buldum gene ZAT 150 , 2500 YTL ye falan vericekler gibi daha 1000 Km civarında... Nasıl bi para sizce bu motora, şimdi dediğiniz YBR 125 i de inceleyeceğim, ZAT ın tipi de çok şirin geldi gözüme de ondan...2500 De para değil arkadaşlar o paralara cep telefonu falan var biliyosunuz ... Bi başlayalım bakalım şu motor işine ... Yama hayı suzuki ve hondayı da inceleyeyim net den bakalım sonra bi daha rahatsız ederim sizleri dostlarım ..çok teşekkürler...

Arkadaşlar YBR 125 e baktım hiç bana gore değil, kurye motoru gibi ... Scooter olsun onlar sevimli.
    hocam sevimliliğe bakarsan yanılırsın...üzülürsün...yani motor alırken tabiki sevmen içine sinmesi lazım ama ne bileyim Mondıale bu paraları verme...bakalit yığını...sağlam ürünler değil...tavsiye temem...al demesi kolay bazıları için...önemli olan alma demeyi söylemek...scooterlar Bebek yokuşunda geneli bayılır...çıkmasına çıkarsın ama yırtınırlar...tad vermez...ben vitesli önerebilirim...illa scooter arıyorsun kebapcı actıva larından al...kas ebat seni yanıltmasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    herkezin kendine göre bir zevki vardır,kimisi recing sever kimisi hiç sevmez,kimisi scooter sever fitesliye hiç binmez,kimisi chooper sever recinge uyuz olur vs vs, sen en iyisi kendi düşündügün motoru al.
    98 Beygir.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çinli scooterların içinde en sağlamları zat tır...Alabilirsin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)