Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Asfaltla ilk buluşmam (düştüm)

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bugün sabah evden çıktım işe giderken yolun belli bir kısımı ara bölmesiz ve kontrolsüz bu bölümde en az 30 jeep group olarak geçiş yapıyordu ve orta kısımda duran kırmızı dodge kamyonet sinyal vermiş beklerken arkadan jeeplerin şıkıştırması ile bir anda önüme doğru çıkmaya başladı tabii bunun sonucu panik fren yaptım ön ve arka freni birlikte kullandım scooterlarda ne kadar geniş tabanda olsa küçük tekerleri olduğu için hakimiyeti elinizde tutmak biraz zor kamyona az mesafe kala artık sola yatırdım motoru tabii bende düştüm
    sonuç :
    *bende kask + eldiven vardı bende çizik bile yok sadece sol dizim ağrıyor sert vurdum asfalta
    *motorda grenajlarda çizik var gidon biraz eğri ama serviste düzelicek bugün
    *kamyonet şöförüne birşey yapmadım çünkü bir yönden oda haklıydı ve yardımcı olduğu için bişey demedim
    bu kazadan sonra çıkardığım dersler oldu tabii suç bendede vardı kontrolsüz ve trafik akışı düzensiz ara bölmesi olmayan yolda 90'la gidiyordum
    kaskım ve eldivenim vardı bende herhangi birşey yok kask takmayan arkadaşlar gene söylüyorum hiç olmazsa kaskınızı takın, düşer düşmez ilk baktığım yer dirseklerim oldu ama çizik bile yoktu ama diğer korumalarda önemli dirsek ve dizlik bunun önemini anladım
    inanın bana kısa mesafede ben bile şaşırdım kamyonete yapışmadığıma belki saçma gelebilir size ama bizi koruyan dualardır buna inanırım ve gene inancım kuvvetlendi o kısa mesafede durdum o hıza rağmen ve hiç bir şeyim yok Allaha şükür verilmiş sadakamız varmız
    lütfen daha dikkatli olalım ve gene söylüyorum en azından kaskımızı takalım
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Geçmiş olsun kardeşime, zaten robokop gibi biniyorsun motora bir dizliklerin ve dirsekliklerin eksikti ama faydasını görmene sevindim ben bu gün en az 3 kaza atlattım ama düşmeden . Tekrardan geçmiş olsun şu 4 tekerler yok mu bir gün durdurup dövecem bir tanesini hepsinin hıncınıda ondan alıcam. Bakalım şanslı katılımcı kim olacak :=) ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Geçmişolsun Aydın
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    kardesim cok gecmis olsun motoru yiyim sana 1sey olmasın arkadaslar dandik mandik demeyin en kotu kask bile hic takmamaktan iyidir lutfen hepimiz kask takalım haydi arkadaslar kask almaya kampanyası baslatalım icabında
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    geçmis olsun. ALLAH tekrarindan korusun. amin.
    hic bir seyinin olmamasi sevindirici. dikkat et kendine ve ALLAHA emanet ol.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Geçmiş Olsun Abi .Allah hepimizi korusun
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun abi önemli bişeyin olmadığına sevindim.Motordaki çizikleri,yamulmaları falan salla motor herzaman bulunurda sen bulunmazsın... Benim kask takma zorunluluğum saçlarımın uzun olması dolayısıyla 2 ye katlanıyor ne alakası var diyen olursa saçını uzatıp motorda yarım saat dolaşsın yeter(özellikle düz saçlarda) indiğinde hepsi birbiriyle akraba olmuş oluyo ayır ayırabilirsen

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım geçmiş olsun.dedigin gerçektenbizi koruyan dualardır.90 km hızla gidip düşüp yara almamak ilginç ve sevindirici bir olay. ama şuda önce tedbirini alacaksın sonra dua edeceksin degilmi yani senin yaptugın gibi bende yarın motorumu alıyorum kaskımı da tabii eldiveni falan sonra alacam.
    tekrar geçmiş olsun kardeş.

nouma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok :(
    hocam geçmiş olsun.
    forrap benim bir fikrim var, kaskı takmadan önce kafana çorap geçirelim, hani haydutlar banka soyarken giyiyorya, oyle birşey işini görür

Motosikleti
    1000RR06
    adamım cok geçmiş olsun genede otomobil kullananların canı cehenneme
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    çok teşşekkürler arkadaşlar ama inan bana aklıma geldikçe halime şükür ediyorum durduğum mesafe çok kısaydı o hıza rağmen ve o an aklıma geliyo 'ben bitdim sonum' dedim kendi kendime gerçekten verilmiş sadakamız varmış mahallenin çocuklarını gene sevindireyim bu hafta
    ve gene ısrarla söylüyorum korumalarımıza dikkat edelim en azından kaskı takın yok saçım şekil yok saçım bozulur demeyin yada sıcak demeyin beyninizi yolda görmek istemiyorsanız
    ERASER WİLL COME BACK

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Geçmiş olsun, neyse tecrübe olur en azından. Sana bişey olmaması sevindirici..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    Gecmiş olsun dostum Allah bırdaha kaza bela gostermesın

Motosikleti
    mz fun301
    takma kafana geçmiş olsun
    HİZMET İÇİN VARIZ
    [email]yuksel_1974@hotmail.com[/email]

nouma demiş ki;
    forrap benim bir fikrim var, kaskı takmadan önce kafana çorap geçirelim, hani haydutlar banka soyarken giyiyorya, oyle birşey işini görür
    Sen anlamadın orayı galiba ben benim takmam 2 kat daha zorunlu çünkü uzun saçlarımdan kaynaklı birbirine giriyolar dedim biraz dalga geçer gibi algıladım tavırını 2 kat ne demek normalden 2 kat fazla demek ben kask takmak hakkında saçma veya gereksiz gibi bişey demedim ki kaskı ben herzaman takıyorum zaten...Saçım bozulmasın birbirine girmesin diye değil sadece ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim ben öyle geçerken herkez beni görsün motorla şekil yapayım diye kafasına kask takmayan gerzeklerden değilim...

powerbyaydin demiş ki;
    yok saçım şekil yok saçım bozulur demeyin
    abi sende hafiften laf dokundurmuşsun saol ama yukarıda dediğim gibi ben normalden fazla zorunluyum dedim artı olarak sebeplerim var dedim kask gereksiz ben sadece saçım bozulmasın diye takıyorum demedim kaskın ne kadar önemli olduğunu gördüğüm motor kazalarından çok iyi biliyorum ve asla takmadan yola çıkmam zira asfalta yapışmış beyin görüntü açısından çok estetik durmuyo hatta sadece kask bile yetersiz...

neyse tekrar geçmiş olsun dizinin ağrısıda bir an önce geçer umarım

Demir73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    Çok geçmiş olsun

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    powerbyaydin demiş ki;
    yok saçım şekil yok saçım bozulur demeyin
    abi sende hafiften laf dokundurmuşsun saol ama yukarıda dediğim gibi ben normalden fazla zorunluyum dedim artı olarak sebeplerim var dedim kask gereksiz ben sadece saçım bozulmasın diye takıyorum demedim kaskın ne kadar önemli olduğunu gördüğüm motor kazalarından çok iyi biliyorum ve asla takmadan yola çıkmam zira asfalta yapışmış beyin görüntü açısından çok estetik durmuyo hatta sadece kask bile yetersiz...

neyse tekrar geçmiş olsun dizinin ağrısıda bir an önce geçer umarım
    Forrap yanlış anladın beni lafım sana yada şahsa ait değil bazen muhabbetlerde denk geliyor yok kask saçımı bozar yok sıcak diyenler var lafım onlara sıcakta olsa takıcaz arkadaşlar beynimi sağlam görmek için terlemeye değer herkeze söylüyorum amcama bile zorla kask taktırdım motor aldığı için, sadece kask bile yeterli değil eldiven vardı elime bişey olmadı ama dizlik ve dirseklikte şart bence

ayrıca tekrar sağolun fazla bir sancı yok dizimde motor her zaman toplanır ama insan böyle değil yedek parçası olmayan grubundanız unutmayalım
    ERASER WİLL COME BACK

powerbyaydin, eywallah abi benim mesajda da o tür bi kesit olduğu için (saç muhabbeti)yanlış anlama oldu...Zaten ben tam tersine saçım bozulmasın rüzgardan birbirine girmesin diye takıyorum tabi ki can güvenliği daha önde saç işin geyiği zaten allah korusun bişey olursa insan senin dediğin gibi yedek parçası olmayan gruptan sonuçları kötü olabiliyor... Saçım bozulur diye kask takmayan arkadaşların saçları ve dolayısıyla karizmaları umarım başka türlü olarak hiç bozulmaz...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    İnşallah son buluşman olur, geçmiş olsun tekrar.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

motig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f 650
    geçmiş olsun arkadaş.hafta sonu bende düştüm bir kere toprak yolda viraj dönerken az kalsın şarampole uçuyodum motoru olduğu gibi bıraktım .ancak yırttık. birisinde de küçük taşlı birdere geçiyodum cumburlop suya en zevkli düşmem buydu ama
    tekrar geçmiş olsun
    matrix

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler