Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kuryeler neden vitesli motosiklet sürer...

Motovento
    REKLAM ALANI
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alp hocam doğru söylüyorsun, o açıdan bakmamıştım hiç,evrak da durma olayı çok olmuyor sürekli yol, evet. Adam biliyo
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

heheh burdaki restourantlarda today kullananlar var.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Bence su sogutmalı scooter olursa problem olmaz problem asıl kayış kopması vs kaldırımlardan geçenler var! SYM scooter da ve piaggio da 16" jant scooter var 500cc su sogutmalı birde onu denesinler yakıt sarfiyatı biraz fazladır kanımca 100km de 3-3.5litre filan

unutmadan meşhur ümmet abimiz var alp abimizim dedigi 4 saat hangi scooter çalışır adam bütün gün geziyor çinli ile -...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzatmadan anlatiim.. i$ yerinde Elektrik Bakimci benim bir de Mekanik Bakimci var.. Mekanik konularda anlamadigim bisi oldugunda sorunca Mk. Bk. abim (Yasca benden buyuk) hep $u cevabi verir; modelden.. Cevap veriyorum modelden
    Cok goreceli bir soru olmus.. Scooter kullanan kurye de var vitesli de.. Vitesli kullanan ezcazi da var scooter da.. Vitesli kullanan pizzaci da gordum scooterda.. Sanirim i$ yeri sahibinin zekasi ile alakali bisi
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence su sogutmalı scooter olursa problem olmaz problem asıl kayış kopması vs kaldırımlardan geçenler var! SYM scooter da ve piaggio da 16" jant scooter var 500cc su sogutmalı birde onu denesinler yakıt sarfiyatı biraz fazladır kanımca 100km de 3-3.5litre filan

unutmadan meşhur ümmet abimiz var alp abimizim dedigi 4 saat hangi scooter çalışır adam bütün gün geziyor çinli ile -...
    hyr alp abinin dediği dogru.senn dediğin ümmet abi her zaman her saat yapmıyokı bunu.ama kuryede devamlı işleyeceği için dayanmaz.

Motosikleti
    Peugeot Satelis 250cc
    Bende bir scooter sahibiyim, günde 300 km ye yakın yol yapıyorum, neredeyse her gün, bazen 500 km yi de bulduğum oluyor. Şimdilik bir sorunla karşılaşmadım zira motorum yeni, bakalım ne zaman perte çıkacak. Kısa zamanda bi Side seyahatımde var scooterımla :D

Not: Bu arada kurye değilim. Sadece sevgilim istanbulun öteki ucunda ikamet ediyor. :D
    Oynarken büyüyen kedi yanacak, Aydınlatırken küçülen mum yanacaktı.
    Küçülen yaka-yaka aydınlatacak, Büyüyen yana yana anlayacaktı...
    Peugeot Satelis 250cc - 34 UA 6124

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yok öyle bişey, bizim burda kuryelerin % 80'i scooter kullanıyor.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bi kurye olarak şunları söyleyebilirim.
    en başta günlük 250ile 400km arası yola en iyi skuter bile dayanmıyo ben denedim küçük lastikler çok sarsıyo vede kayıyo vitesliyse hem az yakar hem istediğin yerde yani özellikle rampalarda yavaş veya hızlı gidebiliyon yani vites düşürüp üksek devirlerde çıkabiliyon ama skutarda o şans yok.
    vitesliyle genelde her yerden geçebiliyon çamur kaldırım merdiven ama skuter mağlesef geçemiyo.
    viteslide bakım ve yolda tamirat daha kolay.en basidinden kuryelerin %80 zincir baklası taşirlar anahtarlıkta ama skuterde kayış koptumu yandın.bide en kötüsü allah kimseye göstermesin ama herhengi bi kazada skuter darmadağn oluyo.
    hep derim en kötü vitesli en iyi skutardan sağlamdır.
    saygılar

kesinlikle dediklerine katılıorum gerci kurye motoru dediğin bana göre titan es dir.ben kanuni seyhan 150 kullanıorum.
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bence, vitessiz motosiklet kullanmayı bilmiyorlar...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konuyu Toplam 5 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    mete_han, TuğrulÖzbek, BBRR, xnode

Barış abi hafiften kıvılcımlanmalar var...gece vakti bize epmek çıkarmı acaba bu polemikten...forumların hastasıyım aragazın ustasıyım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesajları sizi rahatsız eden biri varsa forumda bir özellikl var onu uygulayabilirsiniz..
    yasaklı listesi .. kontrol panelinden mesajları sizi rahatsız eden üyeyi yasaklayın onun mesajlarını görmessiniz olur biter .. karşılıklı tartışma içeren mesajlar silinmiştir..devam ederseniz 3 günlük tatil var ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajları sizi rahatsız eden biri varsa forumda bir özellikl var onu uygulayabilirsiniz....

abi alp_tunay beni rahatsız ediyor...bana hep fürek diyor...ayıp şeyler bunlar...ne demek istiyor sence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajları sizi rahatsız eden biri varsa forumda bir özellikl var onu uygulayabilirsiniz..
    yasaklı listesi .. kontrol panelinden mesajları sizi rahatsız eden üyeyi yasaklayın onun mesajlarını görmessiniz olur biter .. karşılıklı tartışma içeren mesajlar silinmiştir..devam ederseniz 3 günlük tatil var ..
    eyvallah kardeş. teşekkür ederim mesajları sildiğin için...
    engelleme işini öğrendiğimiz iyi oldu bundan sonra rahat edeceğim bu sayede.
    tekrar teşekkürler.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ederim ne demek .. her zaman
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    2008 cbr 125 siyah
    kuryeler yeri geldiği zaman 20km aralıksız gidiyolar scooterle bu daha zor oluyo ve vitesliler seri+ucuz+dayanıklı scooter kısa mesafe için tercih edilmeli

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)