Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk seçim olarak kros çok mu yanlış?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sLaPdAsH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2005
    merhaba arkadaşlar yakın dönemde motor almayı planlıyorum büyük ihtimal xlr 125 olacak fakat okudugum yorumlar , konuştugum insanların söylemleri krosun özellikle şehiriçinde zor kullanılabilecegi üzerine.Yeni başlıyor olmam ve araba deneyimimin de olmaması cabası.
    Gelgelelim gözüm krostan başka bişey görmüyor.İyi bi çalışma ve azimle bu iş altıntan kalkabilir miyim sizce yoksa çok mu mantıksız bi seçim olur?
    Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum,şimdiden de teşekkür ediyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilerde kullanmayı düşündüğün motor eğer bir enduro ise işe krosla işe başlamak kötü bir fikir deil hem kim şehir içinde kros zor kullanılır diyosa motor kullanmayı bilmediğinden olmalı krosu diğer sınıflardan ayıran en önemli özellik amortisör ve yerden yüksekliktir kullanması gayet rahat görünümü şık ve en önemlisi yol şartlarına en güzel uyum sağlayan motor şeklidir 15-20 cm lik engelleri çok rahat geçer öyle kasisilerde falan hoplatmaz altı vurmaz tam türkiye yolları motorudur başlamak için biçilmiş kaftandır

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ilerde kullanmayı düşündüğün motor eğer bir enduro ise işe krosla işe başlamak kötü bir fikir deil hem kim şehir içinde kros zor kullanılır diyosa motor kullanmayı bilmediğinden olmalı krosu diğer sınıflardan ayıran en önemli özellik amortisör ve yerden yüksekliktir kullanması gayet rahat görünümü şık ve en önemlisi yol şartlarına en güzel uyum sağlayan motor şeklidir 15-20 cm lik engelleri çok rahat geçer öyle kasisilerde falan hoplatmaz altı vurmaz tam türkiye yolları motorudur başlamak için biçilmiş kaftandır
    +1 sevgili bbrr cok guzel dile getirmis konuyu ben mobiletten sonra dt 125'e gecmistim ve sanki esekten inip deveye binmis gibi hissediyodum ilk zamanlarda ama zaman gectikce alısıyosun ve endurolardan baska bısey gozun gormez oluyor sahsen tam Turkiyenin yollarına uygun bi motor türüdür
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bugün bahcelievlerde yamaha ve honda bayilerine ugradim.
    biraz hos-bes ettikten sonra, giderken yol kenarinda sifirrr zongshen'leri gördüm.
    yanina gidip bakmadim ama, gözucuyla sööyle bi süzdüm.

simdi...

AKLIMDAN ÇIK-MI-YOOOOOOORRRRRRRRRRRRR!!!

ha gayret arkadaslar...
    biraz daha gaz lütfen
    fiyatida uygun. a. teslim 2650 ytl...
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=11677&AdId=1393391
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al al al al al al al al al al al al al al al al al aaaaaaa
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    tamam tamam...
    kizma
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    gurzan, abi ya sen alıcı değilsin sorucusun dükkanı boşa meşkul etme pLs ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Geçen bir arkadaşım için baktık zongshen crosa 125 ve 200 cc arasında ciddi bir fiyat farkıda yok görüntüsü baya etkileyici. Aslında başka bir markanın crosuna bakıyorduk ama satıcıyıda iyi tanıdığımdan "bence bunu düşün abi diğerlerinde 2000-2500 km de motoru bitirenler çıktı zongshen hem fiyat olarak daha makul hemde hiç problem yaşamıyorum" dedi
    Gurzan bence yanına git bide yakından incele derim

zpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoman adlı üyeden alıntı
    Geçen bir arkadaşım için baktık zongshen crosa 125 ve 200 cc arasında ciddi bir fiyat farkıda yok görüntüsü baya etkileyici. Aslında başka bir markanın crosuna bakıyorduk ama satıcıyıda iyi tanıdığımdan "bence bunu düşün abi diğerlerinde 2000-2500 km de motoru bitirenler çıktı zongshen hem fiyat olarak daha makul hemde hiç problem yaşamıyorum" dedi
    Gurzan bence yanına git bide yakından incele derim
    yeni başlayan için hangisi uygun
    cbr 600 kullanmadan ölürsem gözlerim açık gidecek....kullanırsam kapalı....

Motosikleti
    ramzey qm 250
    vallaha arkadaşlar değişik katagorileri olan bu pazarın en rahat olanı enduro ve motokrosdur tamam 1300cc lik hayabusa daha kolay ama daha zordan başlamak bir türk adetidir. o yüzden enduro tipi bir motor başlamak için çok müsait ama 1000cc lik deel tabi
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler