Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motor ne kadar dengelidir

Motovento
    REKLAM ALANI
    ra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    müzik dans muay thai
    ben acaip korkuyorum yeni bir motor fanatiği olarak motor sürmekten çünkü 7 yıllık araba sürücüsü olarak denge olayı gözümde çok büyüyor acaba bir çakılda devrilirmi motor bir delik tümsek ne yapar korkusundayım malum tr de yollar bana biraz bilgi verirseniz sevinirim saolun
    Never was born and will never die!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    hiçbişi olmaz korkma
    DBTYSG

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    hiç inandırıcı sölememişsin gibi geliyor

Misafir
    gaz ayarına,frenaja falan dikkat edersen motor çakıldan geçmekle düşmez yani,ama tam virajda yatmışken çakıl,ıslak zemin,önüne aniden çıkan bi araba gibi şeylere denk gelirsen...işte o biraz zor bi durum

yaw sende dikkat edersin canımm
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    bisiklet sürmeyi bilmiyorum deme bana sende cesaret varsa biraz öğrenirsin korkma ilk önce yavaş yavaş ustalaşırsın herkez annesinin karnında öğrenmiyor
    MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    bisikleti 3 yıl kullandım vede arabayı 7 yıl motor tutkusu bende yeni ve ben hızdan korkuyorum bunda arabayla yaptığım kaza da etkili adamın teki yola atladı bakmadan aynısı motorda olsa öldüm demektir bu yüzden herşeyden korkar oldum daha yeni açılıyorum

Motosikleti
    Kymco Agility City
    korkmazsan bişi olmaz rahat ol her zaman kasma kendini düşerim diye
    :bestmt:

evet toblerona ablamın dedigi gibi dikkat edeceksin fakat , gaz ayarına çok hassasiyetli olarak kullanacaksın çünkü gaz çok önemli , zamanla gaz ayarınıda yakalayacaksın vede problem olmıyacak ama korkarım yapamam dersen hiç alma çünkü motorda en önemli olan ilk şey korkusuzluktur

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    korkusuz olmama beklenemez hayat boyu motorun kötü ve ölümcül olduğunu duyunca helede anlatılanlar vs yani yenmek için burdayım korkmamak mümkün değil ama savaşıcak durumdayım

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    bu arada profesyonel olanlar önce racing alma diyor peki soruyorum zorla sevmediğim bir modele binmek çokmu anlamlı
    sizce bu zevki ve keyfi köreltmezmi
    bence sevmediğin alete binmek işkence
    eğer korkuları racingle hız yapılması tehlikesiyse ben hız sevmem sadece racinglerin tipini seviyorum

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    o sevmediğin alet bile binmeye baslayınca sana öyle zevkli gelecekki racing motor icin gün sayıcaksın. bu sayede racingin değerini anlarsın.
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    motor dengeli değildir! iki teker üzerinde kendi kendine duran motor gören varmı?
    denge sensin :
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    güzel yaklaşım valla saol ama ben racingle başlamakta ısrarlıyım sanırım yada söz mü dinlesem
    ama ben racing istiyorummmmmmmmmmm

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    bende racing istiyordum ama 250 cc lik twister aldım bende aynen seningibi hiç motor kullanmamış ama araba kullanabilen (bende kaza yaptım) vede bisikleti yemiş bitirmiş biri olarak (invent şahittir) boş bir arazide bindim üzerine debraj ve gaz ayarı azıcık derken gitmeye başladı motor.... vs... Ama tavsiyem racing ten önce bu 250 cc tarzında birşeyler al ve en az bir sezon bununla motor kullanmayı öğren derim benim niyetim motoru öğrenip racing almak.... ama kullanırsın korkma cünkü bende de bir tedirginlik vardı başlangıçta şimdilerde geçti bir hafta oldu ama bayağı kullanmaya başladım motoru
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    wauw süper bu kadar hızlı alışılabiliyorsa ama benim hocam da yok hatta motora birnen kimseyide tanımıyorum ankarada pek yok motor ve motorcu ehliyet kursuna gidicem ama pek tedirginim ne öğretebilirler ki diye arabada gitmiştim hiç bişi öğretmediler arabam olduğu için zaten biliyordumda geçtim ki o bozuk arabalarla sınav çok zor

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı ra adlı üyeden alıntı
    güzel yaklaşım valla saol ama ben racingle başlamakta ısrarlıyım sanırım yada söz mü dinlesem
    ama ben racing istiyorummmmmmmmmmm
    Yukardaki bir yazida sana biraz sert ciktim kusura bakma...biraz safmissin, oradan geliyor patavatsizligin herhalde...
    (scooter den nefret etme mevzuu idi)

Her neyse...

http://donald.hypermart.net

Linkinden girip "motosiklete giris" ve devaminda "motosiklet teorisini" okursan memnun olurum.
    Orada nasil bir motorla baslaman gerektigini anlayacaksin. Anlamadigin bir sey olursa bana yaz, yardimci olurum sana. Adresim:

donald_duck@newyorkcity.com

Bu arada bol bol bisiklete binmeni, bisiklette ustalasmani tavsiye ederim.

Motosikleti
    müzik dans muay thai
    patavatsız değilim sadece düşündüğümü söyleyebilecek kadar cesurum ağız bükmem yalan saöylemem yardımın için saol teorilerini 2 gün önce okudum bitirdim

Korkma dikkatli olursan ve bir takım prensiplerin dışına çıkmazsan hiç birşey olmaz.Yani ufak tefek şeyler olabilir tabii, onlar arabayla da olur.
    Zaten bikere üzerine bindin mi, her şey bitiyor. Zamanla herşeye alışıyorsun. Nasıl arabayla bir çok şeyi refleks olarak yapıyorsan motorda da aynı hale geliyorsu, hatta motorun avantajı, motorla tek vücut (kem küm) oluyorsun.

Korkma dikkatli olursan ve bir takım prensiplerin dışına çıkmazsan hiç birşey olmaz.Yani ufak tefek şeyler olabilir tabii, onlar arabayla da olur.
    Zaten bikere üzerine bindin mi, her şey bitiyor. Zamanla herşeye alışıyorsun. Nasıl arabayla bir çok şeyi refleks olarak yapıyorsan motorda da aynı hale geliyorsu, hatta motorun avantajı, motorla tek vücut (kem küm) oluyorsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler