Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    katılıyorum sana valla ben hala saç gızleme aşamasındayımm
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum sana valla ben hala saç gızleme aşamasındayımm
    zamanla aşıyorsun, gerçi halen rahatsızlık veriyorlar ama yetişene kadar
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    cbr 125
    aşarız artık zamanla nedıyım yaa bıde halkımız(istisnalar hariç) su bayan motorcu takıntılarını aşsaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Ben pistlere çıkıcaammmm......

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    sen ehliyeti aldınmıki pınarrrr
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

trinacria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel diyorsunda.Kaza yaptığımızda yada kız arkandan uçurtma gibi uçtuğunda ne cevap verecezzzzzz.
    yaa bunları hiç düşündünmü :D
    [B][COLOR="Red"][CENTER]1000 lerce dansözüm olacağına 1000 cc makinem olsun ![/CENTER][/COLOR][/B]

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı trinacria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa bunları hiç düşündünmü :D
    kader bu ölümde var sonunda bu bi tutku kardeşim kimseyi zorla bindirme motoruna ozaman

bırakın siz bu işi kanımca böle korkularla motosiklet sewdalısı olunmaz
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pistlere çıkıcaammmm......
    Cık tabi neden olmasın
    düşünsene Name Ekin'le aynı podyumdasın, sampanya sisesini patlatıyosun ıslatıyosun bütün arkadaslarını gülüyosunus hep bir agızdan, ne güzel mutluluk bu
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyacım olsaydı bayan arkadaşlara bi şekilde asılırdım sor bakalım böyle bişeye yeltenmişmiyim ki bneim artçım var deliiuuaannlı amacım motosiklet sewdasını bayanlara aşılayabilmek ama sen bunu anlayamacak kadar basit düşüncelere haizsin...bundan sonraki mesajlarını ve seni muhatab almıyorum çünkü sewiyeyi dibe vuruyosun
    Demek bir şekilde asılırdın bayan arkadaşlara sıkıyorsa asılsana hemen şutlasınlar seni Ayrıca yarası olan gocunur.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cık tabi neden olmasın
    düşünsene Name Ekin'le aynı podyumdasın, sampanya sisesini patlatıyosun ıslatıyosun bütün arkadaslarını gülüyosunus hep bir agızdan, ne güzel mutluluk bu
    Gaza getirmeyin pleaseee

Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ehliyeti aldınmıki pınarrrr
    Ben neden ehliyete yazıldım sanıyosunki
    Trafikte bi şekilde idare ediyorum yine deeerrr mişim )))

Motosikleti
    tiger 250
    Demek bir şekilde asılırdın bayan arkadaşlara sıkıyorsa asılsana hemen şutlasınlar seni Ayrıca yarası olan gocunur.
    senin derdin ne aslanım alıp veremdiğin biz buraya motasiklet kullanan motasiklet sewdalısı arkadaşlarla kaynaşmaya geldik sen burada polemik yaparak bi yerlere gelmeye çalısanlardansın sanırım...ya vereceğin cevaplar beni ilgilendirmiyor artık ben kavga tartışma yanlısı değilim sadece burada bilgi alışverişinde bulunmak ve yeni dostluklar kurmaya geldim...deget deget degeeeeeetttt yawwwwwww
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    senin derdin ne aslanım alıp veremdiğin biz buraya motasiklet kullanan motasiklet sewdalısı arkadaşlarla kaynaşmaya geldik sen burada polemik yaparak bi yerlere gelmeye çalısanlardansın sanırım...ya vereceğin cevaplar beni ilgilendirmiyor artık ben kavga tartışma yanlısı değilim sadece burada bilgi alışverişinde bulunmak ve yeni dostluklar kurmaya geldim...deget deget degeeeeeetttt yawwwwwww
    İyi ozaman git kimle arkadaşlık kuracaksan kur.Banane senin arkadaşlıklarından.Hatta sana bir iki site önereyim arkadaş.com felan
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    cbr 125
    heyy bı gıttık geldık yıne baslamıssınız cok sıkayetcıysenız sıkayetcı olan arkadaslar bırbırlerının mesajlarını modlara bıldırsınler ya..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    İyi ozaman git kimle arkadaşlık kuracaksan kur.Banane senin arkadaşlıklarından.Hatta sana bir iki site önereyim arkadaş.com felan
    önce ağzını kapat açık kalmış mazaallah bişi kaçar falan...ya muhatabım deilsin farkında olmadan sewiyene indirme beni...sewiyendekilerle takıl

Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyy bı gıttık geldık yıne baslamıssınız cok sıkayetcıysenız sıkayetcı olan arkadaslar bırbırlerının mesajlarını modlara bıldırsınler ya..
    tartışmalara bak kirke ve sen karar ver haklı olana takıldı musallat oldu yaw

Motosikleti
    önce ağzını kapat açık kalmış mazaallah bişi kaçar falan...ya muhatabım deilsin farkında olmadan sewiyene indirme beni...sewiyendekilerle takıl
    Önce sen ağzını kapat bişi bişi kaçmaz, kaçırtırlar.Sen zaten benim seviyeme inemezsin onun için çaba sarf etme.Tartışmadan kurtulmak istiyorsan arkana bakmadan yürü.Ben online olduğum sürece yazarım benden kurtulamazsın.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    İkinizide modlara şikayet edicem o olacak sonunda. Kavga istemiyorum artık. Ağız dalaşının bu siteye yakıştığınıda düşünmüyorum...

Motosikleti
    tiger 250
    the end muhatab olmuyorum bitti ... ürür kervan yürür abla

Motosikleti
    the end muhatab olmuyorum bitti ... ürür kervan yürür abla
    ... adındır.Konuşturma beni.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaza getirmeyin pleaseee

Ben neden ehliyete yazıldım sanıyosunki
    Trafikte bi şekilde idare ediyorum yine deeerrr mişim )))
    Hersey bir gaz acmayla/gaza gelmeyle baslamadımı arkadasım, onca sampiyonluklar, dereceler, o rüzgarla dalgalanan sacların ahengi, basarılar sonucu insanın kendisiyle yarısında attıgı büyük adım, o sevinc cıglıkları, duyuyomusun
    "Pı-nar!! Pı-Nar!! Pı-nar!!

Ardından sitelerde cıkan baslıklar ana sayfada hem.. "Yeni kazandıgımız bayan yarıscılarımızdan Pınar xxxx son yarısta yasadıgı talihsizler nedeniyle ilk tur geride kalsada ikinci tur yarısı onde bitirmeyi bildi. böylece erkek rakiplerinin bir cogunu geride bırakarak 2. liğe yükseldi. Pınar arkadasımızı kutluyoruz, basarılarını takip ediyoruz"
    tebrik mesajları, sponsorlardan gelen paralar..
    Tv8 de motokeyfi bi acıyosun
    Kenan sofuoğlu Yeni bayan motorcularmızında Pınar hakkında övgü dolu acıklamalarda bulundu Kenan bey sizi dinliyoruz;
    Evet pınar mrr mrr mrr..(övüyo)

Hadi arkadasım bi yerden baslamalı artık
    Comfirmation Bias

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Bol motosikletli bir geziye götürün ,ne kadar önyargılı olurlarsa olsunlar ,bir süre sonra dayanamayıp"Şöyle arkaya oturup bir tur atsak mı?"diyeceklerdir..(Pazar günkü Yuvacık gezisinde bizzat yaşanmıştır)
    Ducatista:)

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler