Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Duro lastik aldım. Harika!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Twister kullananlar iyi bilir orjinal Pirelli lastikleri çok sert olduğu için yola tutunmakta zorlanır hem frende hemde kalkışta kayar. Benimde orjinal lastiklerim dişleri iyi olmasına rağmen 2004 model olduğundan artık iyice özelliğini kaybedince değiştirmeye karar verdim.
    Lastiklerin yol tutuşundan çok şikayetçi olduğum için kaliteli bir lastik almak istedim ancak, Pirelli ve metzeller'i araştırdım 300 ile 350 Ytl arasında fiyat istediler. Bir arkadaşım DURO lastiklerinden bahsedince araştırdım ve deseni de çok hoşuma giden HF_918 modelini buldum. Ama bir türlü temin edemedim. İnternetten bu lastiklerin Türkiye Distribütörü Konar A.Ş'ye ulaştım. Konar AŞ.den Ümit Bey sağolsun çok ilgilendi ve lastikleri çifti 106 YTL'ye temin ettim. Ancak hala lastik hakkında tereddütlerim vardı. Lastikleri takıp bir süre denedikten sonra Pirelli lastikleri ile bu kadar zaman işkence çektiğimi gördüm. Harika bir yol tutuşu ve dengesi var.
    Bu fiyata bu lastikleri görünce lastik değiştirmeyi düşünen arkadaşlara bilgi vermek istedim.
    İŞTE ALDIĞIM LASTİK.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Falcon a da olur mu bu lastik? Numarasından uygun olanını bulabilir miyim?
    Güvenlimiymiş peki?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    tavisyelerin için teşekkürler aklımızda olsun tecrübeler her zaman istatistikten daha iyidir
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayırlı olsun bu arada, unutmuşum

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    duro lastiklerini bende duymuştum gerçekten kaliteli lastik üretimi yapılıyormuş.
    hayırlı olsun

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    duro marka lastikler çok iyi lastiklerdir. kauçuk çok yumuşak yola iyi tutunuyor yanlız tek problem yumuşak olduğundan çabuk bitmesi,aşınması .
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    tek problem yumuşak olduğundan çabuk bitmesi,aşınması .
    Önemsenmeyecek bir problem değil

Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Falcon a da olur mu bu lastik? Numarasından uygun olanını bulabilir miyim?
    Güvenlimiymiş peki?
    Sevgili dishy aşağıdaki adresten model ve numaralara bakıp Falcon'a olur mu bakabilirsin.
    http://www.konar.com.tr/

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Teşekkür ederim, çok sağol

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hayırlı olsun benim motorunda orjinal lastikleri duro ama memnun olmayanlar var.benim bi sorun yok lastikten..tabiki bunun iyisi var kötüsü var
    KIRMIZI BOĞA..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ümit beyle fuarda uzunca bir süre sohbet etme imkanım olmuştu,iyi bir insan ve iyi bir esnaf olduğu izlenimini edindindim.scooter lastiklerini incelemiştim fiatlar 8 usd den başlıyor bana fiatlar çok komik rakamlar gibi görünmüştü.fiat konusunda kimsenin şüphesi olmasın.size sadece lastiği incelemek kalıyor.bildiğim kadarıyla konar direkt satış yapmıyor. bakırköy bayii telefonu 0212 572 79 99 mehmet karabaş
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Benim GS 500 e aldım harika 100 lira ön arka çifti.Çabuk bitse ne olur ömrü kısa olsa ne olur UCUZ YAHU UCUZ .
    Hemde yolu harika yatışı ıslağı mükemmel.
    Daha ne isteyeyim bir lastikten (buldum plazma ısteyeyim )
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim GS 500 e aldım harika 100 lira ön arka çifti.Çabuk bitse ne olur ömrü kısa olsa ne olur UCUZ YAHU UCUZ .
    Hemde yolu harika yatışı ıslağı mükemmel.
    Daha ne isteyeyim bir lastikten (buldum plazma ısteyeyim )
    ümit bey sizi de unutmamış,satış prensiplerine rağmen size lastikleri gönderdiğini belirtmişti,+ ümit beyin motosiklet.net üyelerine karşı sempatisi var.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    cbf150 lerde de standart lastik duro ancak arkadaşların hiçbiri memnun değil durolardan.aşırı kayma olduğunu söylüyorlar.
    hatta gingeri hatırlarsanız o parasız zamanına bile denk gelmesine rağmen ne yapıp edip pirelli lastik aldı 140 ytl ye(ön+arka)
    şimdi çok memnun
    duro kullanırken kaç defa kaydım diyordu
    şimdi iyiki pirelli almışım diyor, yola resmen duroya göre yapışıyor diyor
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    hayırlı olsun lastiklerin .. konar firmasıyla bende görüştüm ve bayilerinin listesini istedim sanırım doğal bir istek mail adresimi verdim cevap gelmedi sitelerinden iletişim bölümüne tekrar yazdım yine cevap yok dun bi daha yazdım yine cevap yok lastiklerinin kalitesini bilemem ama konar firması benim için çok kötü bir firma ilgilenmedikleri için adam yerine koymadıkları için bir mail atmak neden bu kadar zor olabiliyo anlayamadım bende düşüncelerimi belirteyim istedim olurya lastikleri alırda yarın bi problem yaşarsanız şaşırmayın diye ben güvenmiyorum bu firmaya açıkcası...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    önceki motorumun arka tekerinin yol tutuşunu beğenmeyip duro almıştım. hiç fena lastik değil. 7000 km yapmıştım pek aşınmamıştı.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki motorumun arka tekerinin yol tutuşunu beğenmeyip duro almıştım. hiç fena lastik değil. 7000 km yapmıştım pek aşınmamıştı.
    kardeş aslına bakarsan duro da naylon .memnun olmayan arkadaşlar acaba doğru lastik aldıklarından eminmi? sadece ebatla bitmiyor iş,yapabileceği son hız veya kaç kat olduğuda önemli

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Zaten butun lastikler naylon kauçuk dop yağı silisyum karbon vs malzemelerle hazırlanır önemli olan kullanım şartlarına uygun karışımların hazırlanması.
    Tamamen kauçuktan lastik olmaz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun lastiklerin .. konar firmasıyla bende görüştüm ve bayilerinin listesini istedim sanırım doğal bir istek mail adresimi verdim cevap gelmedi sitelerinden iletişim bölümüne tekrar yazdım yine cevap yok dun bi daha yazdım yine cevap yok lastiklerinin kalitesini bilemem ama konar firması benim için çok kötü bir firma ilgilenmedikleri için adam yerine koymadıkları için bir mail atmak neden bu kadar zor olabiliyo anlayamadım bende düşüncelerimi belirteyim istedim olurya lastikleri alırda yarın bi problem yaşarsanız şaşırmayın diye ben güvenmiyorum bu firmaya açıkcası...
    Sevgili swort; söylediklerinin aksine Bende Konar'ın özellikle ilgisinden memnun kaldım. Bırakın mail göndermeyi beni telefonla arayıp bilgi verdiler.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    senin adına sevindim ilgilendikleri için demekki telefonda görüşürken hoşuna gitmedi benim uslubum konuşmam veya ne bilim bişey hoşlarına gitmedide bu yuzdenmi ilgilenmediler bilmiyorum ama bir mail atmaları yeterliydi telefon feln derdinde değilim sadece bayi listesi bana en yakın bayilerden kendi sitelerinde yok bari buna ilgi gösterseler ben yana döne lastik arıyoyum metzeller veya bu kategorideki bi lastik alacak durumum yok ve luzumsuz geliyo bana çok pahalı motoru satıp araba kullanmak daha mantıklı yazık ya çin malı bir motor kullanıyorum orjinal lastikleriyle yaklaşık 1 yıldır motor gidiyor ve ben karda yağmurda herturlu hava koşulunda kullandım ama artık ömrü bitti lastiklerin değiştirmek lazım ama sırf bu tarz hareketler yuzunden ya motoru bırakıcam yada en yaygın olanından alıcam kazıklanıcam nasıl bi seçenek anlamadım sırf ilgisizlik yuzunden...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)