Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İNSANLIK DIŞI DAVRANIŞLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1000RR06
    Abim 10.07.2005 pazar aksamı 23 civarı üsküdar mevkisinde motosikletiyle giderken kendini bilmez varlık(varlık diyorum çünkü insan olan yapamaz) motosikletin yanından silme geçiyor haliyle abim tepki gösterip korna çalıyor araç hemen sağa çekiyor ve araçtan aldığı demir cisimle kafasına vurmaya başlıyor suratıda dahil ve kafasında 3 derin darbe oluşuyor ve dudakları bide kaşını patlatıyorlar ve ağızların tek kelime çıkmadan bu olay gerçekleşiyor ve ABİM neye uğradığını anlıyamadan varlıklar kaçıyor niye anlattım diye düşünen olursa onlar için tecrübe olsun ve burdan varlıkları kınıyorum.Olayın acı yönünden biride etrafı kalabalık olmasına rağmen kimse aldırmıyor ne yazııki insanlıkta ölmüş.ARKADAŞLARIM DİKKAT
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBR1000RR, çok geçmiş olsun dostum umarım abinin yaraları biran önce geçer... Maalesef bu tür olaylar yaşanabiliyor keşke olmasa ama bu duyduğum ilk hadise değil...Ne demek lazım bilmiyorum ama abinin yaraları geçer mühim olan o hasta insanların beyinlerindeki insanlık dışı yaralar işte asıl onlara acımak lazım onlar maalesef geçmiyor

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    büyük gecmis olsun dostum cok uzuldum abin icin motorsikletleri tınlamadıkları gibi bide sürücülerine bu tip davranıs gosterenleri siddetle kınıyorum buna benzer bi olay benımde basıma gelmıstı elemanlar bacak kadar p..cler bıcak cekmıslerdı bana tabı bende cekerek kendımı savundum ve yaklasamadılar ustelık caddenın gobeınde sehrın en ıslek yarlerınde oldu bu olay elemanlar gıtıkten sonra sıvıl polıs gelıp gecmıs olsun kardes olay neydı dıye sormazmı neymıs yemek yıyolarmısda mudahele edememısler benı gorduklerı halde en guzelı benım kendı fıkrım kendı sorununu kendın halledıcen motosıklette bos gezmıcenız ortama uygun olarak tepkınızı werceksınız boyle durumlarda sahsen tenha bı yerde denk gelıcek bı daha vururum arkama bıle bakmadan toz olurum en ufak bı vıcdan azabı bıle cekmem emın olun su yaylı celik uclu icice giren bi jop war elcik buyuklunde kucuk bı hareketle yay ıcınden cıkıyor ve uzuyor onu tavsiye ederim motorcu kardeslerime kola vurursanız kırıyor kafaya vurursanız olduruyor ınsallah hıc lazım olmaz ama temkinli davranmakta fayda war benim sahsi fikrim ben zarar goreceıme onlar gorsun
    buarada cok sert tepkı werdıım ıcın kusura bakmayın ama tahammul edemıyorum boyle olaylara tekrar gecmis olsun
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ama bu insanlar hiç bir zaman düzelmez.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    abi çok büyük geçmiş olsun aramızda böyle insanlıktan nasibini almamış yaratıklar var

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Geçmiş olsun keşke kafasında kaskı olsaymış.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Heyula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su yaylı celik uclu icice giren bi jop elcik buyuklunde kucuk bı hareketle yay ıcınden cıkıyor ve uzuyor onu tavsiye ederim motorcu kardeslerime kola vurursanız kırıyor kafaya vurursanız öldürüyor insallah hiç lazım olmaz ama temkinli davranmakta fayda var
    Bahsi gecen âleti ben de biliyorum oldukça kullanisli ve etkili oldugunu da söylemek isterim. Kimse böyle bir seyi tasimak zorunda kalmak istemez ama, bu artik Texas'da silâhsiz gezmeye benziyor. Ne de olsa memlekette kanunu artik halk bizzat hem kendi koyuyor hem de kendi uyguluyor. Tasimasi yasak midir bilmem ama, artik biraz da is cani korumaya dönümsüs durumda.
    Yokuşta geçme beni, düzde ezerim seni !

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    CBR1000RR,
    abine gecmis olsun dileklerimi ilet dostum.
    siz de üzüldünüz. sizede geçmis olsun.

arkadaslar; öyle alet-malet, silah-milah ne oluyor yaw?
    akilli olun yapmayin böyle seyler.
    inanin faydasindan çok zarari olur bunlarin.
    motorcumuyuz? savasçimi?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    CBR1000RR, kardeşim geçmiş olsun dileklerimizi abine iletirsin.Ne yapmalı biliyor musunuz?Alın bu pçlrin plakalarını bi gördüğümüzde o levyeleri onların arkalarına monte edelim.Ondan sonra Taksimde popo sallasınlar...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    1000RR06
    İlginizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.İnsanın kendini koruması için silah taşımasına gerek yok öncelikle bunu belirtmek istedim birde bizim türk halkı motorcuları serseri olarak tanır ki bu bakış açısı biraz biraz değişiyor ama hala düşünenler var.Birde belimizde delici kesici cisimleri görünce bu kanı o insanlardan gitmeyecektir.

Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    İlginizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.İnsanın kendini koruması için silah taşımasına gerek yok öncelikle bunu belirtmek istedim birde bizim türk halkı motorcuları serseri olarak tanır ki bu bakış açısı biraz biraz değişiyor ama hala düşünenler var.Birde belimizde delici kesici cisimleri görünce bu kanı o insanlardan gitmeyecektir.
    kuryeci kardeşlerimiz motorlarını bu şekilde kullanmaya devam ederlerse bence hiç kimse motorcuları sevmez. arabayla giderken ne zaman bir kurye motoru görsem çok tedirgin oluyorum, bir an önce yanımdan geçsin gitsin diye yol verdiğim çok oldu. adam pire gibi bi sağda bi solda, trafik kuralına uyma desen çoğunda sıfır. sadece kuryeci arkadaşlar değil, servis elemanı olanlarda var. hepiniz biliyorsunuz nasıl gittiklerini, gerek kaldırım gerek yolda bayaa tehlikeli gidiyorlar. bunlardan dolayı yaşlar ve kurular hep bir arada yanıyor. yinede bu arkadaşlara çok fazla kızamıyorum ne olsa ekmek parası, normal zamanda bu şekilde kullanacaklarını sanmam tabii psikopat değillerse...
    silahlanmaya gelince, belki faydalı (caydırıcı olması bakımından, kullanımını tasvip etmiyorum) olur ama eğer kullanmayı biliyorsan. bilmediğin bi silahla ya kendini öldürtürsün yada karşındakini istemeden öldürürsün. silah hiç bir şeye çare olmaz, ne kadar zor olsada sinirlerinize hakim olmaya çalışın derim ben.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    geçmiş olsun öncelikle abine
    inanın bana neler oluyor bende anlayamıyorum bacak kadar çocuktan tut bilmem kaç yaşındakine kadar neler oluyoz ya...
    walla ben boş gezmiyorum artık akşam sabah ne olucağı belli değil böyleleri insan olamaz ama fikrim şu ya hiç bulaşmamak lazım yada ilk hamleyi biz yapalım
    en çok korktuğum bu şerefsizleri vursan öldürsen ölüsü para yapar başa bela olurlar hayatı karartırlar inanın acayip sinirlendim birde demirle vurmuşlar şerefsizler
    ERASER WİLL COME BACK

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hüseyin abi şu elcik olayını sevdim bu akşam bir anlat nerede satıldığını filan söylede gidip birde biz alalım.Her zaman browning taşınmıyor motorda
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Semih banada alın ben gelince hesaplaşırız scooter çetesine lazım
    ERASER WİLL COME BACK

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    gecmis olsun abine dostum....
    bu joptan bende istiyorum kım nederse desın trafıktekı bu yaratıklar başka turlu yola gelmez

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Gecm1s olsun umarim hic bir insan bu tur davran1slara maruz kalmaz :(
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    HOCAM cok gecmıs olsun

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    abi çok geçmiş olsun. Aletin nasıl bir şey olduğunu anlamadım ama bulundurmak bana da çok mantıklı geldi.
    Geçenlerde arkadaşın arabasıyla eve giderken kırmızı işıkta durmuştuk. Önümüzdeki aracın sürücüsyle bir yaya ağız dalaşı yapıyordu. Sonra yaya arkasını döndü giderken hayvan sürücü arabadan çekiçle inip çocuğa yetişdi ve arkadan kafasına vurdu. Bir anda çocuk kanlar içinde kaldı. Bu arada yeşil ışık yanmıştı hayvan herif arabasına atlayıp kaçtı gitti. Sanırım mesele şuydu öndeki adam bu yayadan dolayı kırmızı ışıkta geçemedi. Ramazandı ve iftar vaktiydi. Bunu şunun için yazdım: trafikte çok psikopat var bunlara bulaşmak için motorlu olmak gerekmeyebilir ve insanlar kesinlikle sadece seyrediyor.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Yargı ve infaz işlerini insanlar kendileri yapmaya başlarlarsa bu işin sonu anarşi olur. Polisler ve diğer kolluk kuvvetleri işlerini düzgün yapmıyor diye herkes eline silahını alır sokaklara çıkarsa sonu şu ankinden çok daha üzücü olacaktır. Lütfen insanlara al beline çakını, copunu oyle çık sokağa diye telkinlerde bulunmayalım.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Yargı ve infaz işlerini insanlar kendileri yapmaya başlarlarsa bu işin sonu anarşi olur. Polisler ve diğer kolluk kuvvetleri işlerini düzgün yapmıyor diye herkes eline silahını alır sokaklara çıkarsa sonu şu ankinden çok daha üzücü olacaktır. Lütfen insanlara al beline çakını, copunu oyle çık sokağa diye telkinlerde bulunmayalım.
    cenkmenderes +1

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler