Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İNSANLIK DIŞI DAVRANIŞLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    cenkmenderes çok haklısın. Çok doğru söylüyosun. Ben yinede biri üstüme levye ile gelirken elimde bir şey olsun isterim. İşi o noktaya getirmemeye çalışırım her zaman ama yine de yanımda olsun bu benim tercihim. Ateşli bir silahtan bahsetmiyorum tabi yanlış anlaşılmasın. Yukarıda bahsedilen alet adı her ne ise ondan bahsediyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Yargı ve infaz işlerini insanlar kendileri yapmaya başlarlarsa bu işin sonu anarşi olur. Polisler ve diğer kolluk kuvvetleri işlerini düzgün yapmıyor diye herkes eline silahını alır sokaklara çıkarsa sonu şu ankinden çok daha üzücü olacaktır. Lütfen insanlara al beline çakını, copunu oyle çık sokağa diye telkinlerde bulunmayalım.
    madem telkinlerde bulunmuyalım o esnada 155i arayıp abi bir saniye güvenlik gelsin diye mi bekliyelim, savunma duygusu herkezde vardır karşı atağa karşı ve güvenliğin bitdiği yerde sen başlarsın kendini korumak için ve böyle kansızların hakkını vermek lazım 'zaman götü kolla ..tü'
    ERASER WİLL COME BACK

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun.. keşke plakasını alabilseydi abin de cezasız kalmasaydı bu yaratıklar

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    al buldugun bırseyı sende olumune gır bosver dayak yememek ıcın dayak atmaya calısmak daha mantıklı 10 kısıde osla dayak kacınılmazsa zevk almaya calıs sende vurabıldıgın kadar vur.
    Motorize07.com Antalya Team

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Duyunca cok uzuldum Nurullah cok gecmis olsun abinede acil sifalar.
    Bu gibi olaylarda cok sakin olmak lazım sokaklarda her turlu insan var malesef.
    Ufacık bir sinir ile insanlar birbirini olduruyor. Boyle kisilerin sokaklarda dolastıgını bilmek cok acı verici

copla falan başınıza bela almayın. o dediğniz cop insanı öldürür. kask kafanızda boşa mı duruyo. kaskı kullanmasını bildikten sonra hem bir koruyucudur hem de bir silahtır.

nmtears - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hic jop mop kasmayin.

bi tane goz yasartici sprey var. fena bisey degil
    sIkInca saldirgan etkisiz hale geliyor.

birde elektrikli bir cihaz var 9V pili bilmem kac yuz bin volt ta amplifiye ediyor (ha o ne?) yani firini yakan elektrikli cakmak gibi.
    kivilcimi adama degdirince bi kac saat baygin.
    kalbe falan degerse gebertebilir.

job falan hic bir isinize yaramaz. adamin derisi kalinsa kafayi burnunuza yersiniz.

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    kardesim çok gecmis olsun ben denizli de oturuyorum benimde basima geldi ben motorumda zincir tasiyorum minibüscü beni sikistirdi bende önünü kesip bi güzel zincirle dövdüm TÜM KARDESLERIM MOTORUNUZDA MUTLAKA BISEY OLSUN AMA POLISLERE DIKKATEDIN

SAGLIKLI VE DIKKATLI SÜRÜSLER

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Yargı ve infaz işlerini insanlar kendileri yapmaya başlarlarsa bu işin sonu anarşi olur. Polisler ve diğer kolluk kuvvetleri işlerini düzgün yapmıyor diye herkes eline silahını alır sokaklara çıkarsa sonu şu ankinden çok daha üzücü olacaktır. Lütfen insanlara al beline çakını, copunu oyle çık sokağa diye telkinlerde bulunmayalım.
    arkadaslar konu baya saptırılmıs benim fikrimi yanlıs anlayanlara sesleniyorum ben oyle hem motora binen hemde ona buna lafla sozlu yada elle tacizde bulunup ,trafikte gıderken dier aracları tehlıkeye sokucak veya kabaca bi davranıs sergileyecek bi tip deilim ama sözkonusu bana karsı yapılan bi tacizse yada haksızlıksa ozaman parlarım ornek werdiim olayda jinlun chopperımla sagdan 40la giderken elemanın 90km gıbı bı hızla anımdan hızla gecmesi ve sol elcike resmen motoru dokundurmasıydı boyle bı olayda siz napardınız?tutki trafik polısı war polıse gıdıp abi su cocuklar benım motoruma dokundularmı deseydımarkasından korna calıp yavaslattımda sadece napıyosun adam gbı sursene dedımde hemen motordan atlayan tipler hee o olayda bende bıcak olmasaydı nolcaktı ornegın duşuk bı ıhtımalde olsa elamanlar suratıma bı cizik atsalardı bunu hesabını kım werıcekti olayda kımsenın mudahale etmedıı gbıı yolun karsısındakı sıvıl polıslerın bıle olayı gorup yemek yemesı ve yemekten kalkmaması sızce normalmıdır sorarım size?ondan sonra elemanlar gıttıkten sonra kardes gecmıs olsun olay neydı elemanların adını aldınmı diye soru sorması bana bıraz komık geldı simdi bu tip olaylarda polisi caırıncaya kadar is isten gecer dıye dusunuyorum nolur en fazla 1-2gun nezarette kalırlar ondan sonra serbest kalınca aynı hareketlerı yapmaya dewam ederler ben sizlere ayaklanma cıkartıp her hata yapana hadıını bıldırelım demedımkı ama goruyosunuz son zamanlarda ortalık bozuk trafıkte ınsanlar cok gergın bulundunuz ortama gore davranıcaksınız polıs warsa kavgadan cekının ortalıkta ınsanlar warsa hıc onlara guvenmeyın ortalık tenha veya sote bı yerse ozaman temkınlı davranın mumkun olduunca kavgadan kacının gerekırse gormeslıkten gelın ama yınede sıze taciz olursa sonucta sızın hayatınız bence o tip ınsanlarınkınden daha degerlidir kendınızı savunun kazasız ve belasız saglıklı gunler dileklerimle
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    öncelikle abine geçmiş olsun derim,anlamadığım bu o.çocukları kaç kişiymiş,abin sanırım tekti bu magandalarla bende çokça uğraşıyorum,bunların en önemli özellikleri sürüler halindeyken gayet cesaretli tek başlarına iken korkak olmalarıdır,tıpkı sırtlanlar gibidir bunlar kırsal kesimde yaşarlar ve sürüler halinde siyah bir doğanın içinde olabilecekleri gibi kamyonet,minibüs içinde de bulunabilirler..Bunlar çoğunlukla etle beslenirler,zaman zaman sebze yediklerine de rastlanmıştır otobur olanları etobur olanlarına göre daha sakindir fakat onlarında dişleri oldukça keskin ve parçalayıcıdır,bizim yapmamız gereken ise bu varlıklardan sürü halinde dolaşırlarken mümkün olduğunca uzak durmak,eğer tek yakalarsak kafalarını ezmek,gayet serin kanlı olmak gerekir..Bu arada korumalı montu,eldiveni,kaskı olan birine bunların pek kolay zarar verebileceğini zannetmiyorum düşünsene kask ile bu sırtlan yavrusunun birine kafayı yerleştirdiğini ama uygun pozisyonu bulmak gerekir..Her ne ise lafı fazla uzatmayayım,olay kişisel olsaydı hiçbir yorum yapmazdım ama olay abin sadece motosiklet kullandığı için gerçekleşti,bunu anlayamıyorum acaba bu insanların annesi bir motosikletçiyle falanmı kaçtı da bunlar bu kadar düşman oldular bu camiaya hiç anlayamıyorum,Öyle komik şeyler yaşıyorumki e-5 karayolunda sağ şeritten gidiyorum adam arkamdan korna çalıyor sağa çekil diye,nasıl yani,ulan zaten sağdan gidiyorum,hatta sağ şeridin sağından gidiyorum başka şerit yokki,yani adamın niyeti bu sen gitme kardeşim otur evinde,çıkma yola falan,işte bizde yolda birbirimize destek olacaz,,trafikte motorcu dayanışması başlatacaz, ve onlardan daha güçlü olacaz....

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kardeşim büyük geçmiş olsun,böylelerine levye değil poposuna DEVİL egzost takıcaksın
    Sultanahmet meydanında dolaştıracaksın.Dikkatli olalım,sabırlı olalım bir anlık öfke demir parmaklıklar demektir.Geride kalanları da düşünelim......!
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    işte bizde yolda birbirimize destek olacaz,,trafikte motorcu dayanışması başlatacaz, ve onlardan daha güçlü olacaz....
    +1 guzel fikir bence dolmuscuların bırbırını kolladııgı gibi motorcular birbirini kollasa trafik süt liman olur tahminim
    AB RH (+)

Motosikleti
    kanuni hussar 125

vallahi

vallahi arkdaşlar filan su boruları olurya kıvrak parlak duş hortumu
    motorların altında 2 tane ondan koyuyolar en iyisi o başka bişe sıgmıyo

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    kardeşim çokkk geçmiş olsun.umarım böle tatsız olayları tekrar yaşamayız hiçbirimiz.abiler,kardeşler,ablalar...bırakın bu öküzleri allahından bulsun diycem ama allah inancı olsaydı onlarda zaten böle bişi yapmazlardı!ama silahlanma olayında bir yanlış anlama oluğunu düşünerek bende düzeltmek istiyorum:silah diyen arkadaşımız,kendimizi bu gibi zamanlarda koruyabilmek için kesici,yaralayıcı olmasa bile korkutucu bi alet taşımamızı öneriyor.bu konuda o arkadaşa sonuna kadar hak veriyorum.şöyle bir konu da söz konusu ki;motorcu adamın kimsenin canınja kastı yoktur!bu herkes tarafından biline!!!mesela silah diyoruz ama eminimki böyle saçma bişey yapanımız yoktur,haa ne olur kurusıkı olur ki ne adam yaralayabilirsin nede kuş vurabilirsin.sadece böyle kılkuyruk magandalar saldırıya geçmek üzereyken 2 el havaya sıkarsın anında kaçacak delik ararlar!!!lütfen yazdıklarım yanlış anlaşılmasın ben fevkalade bi hümanist olmama rağmen kurusıkı silah taşıyorum ve allah hiç kullanmayı nasiip etmedi ve etmezde inşallah.zaten görüntüsünün yettiğine emin olun.ancak öle belde falan taşımayın koyun bagaja.sevgiler saygılar...

ruzgarinoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cgl 125
    Fazla bişi diyemicem şu anda kendimi zor tutuyom o onun bunun evlatlarının çıktıkları yere koymak lazım

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    Alıntı fromalanya adlı üyeden alıntı
    işte bizde yolda birbirimize destek olacaz,,trafikte motorcu dayanışması başlatacaz, ve onlardan daha güçlü olacaz....
    +1 guzel fikir bence dolmuscuların bırbırını kolladııgı gibi motorcular birbirini kollasa trafik süt liman olur tahminim
    bunların plakasını alıp polise vermek lazım evet yaratık bunlar

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    gecmiş olsun kardeşim abine ve sizede. Allah beterınden korusun .mümkün oldugu kadar trafikte sınırlenmemeye calışalım çünki karşımızdakı ınsanın ne oldugu bellı değil .bir anlık öfke once bizi sonrada ailelerimizi perişan eder. mümkün mertebe serın kanlı olalım elımızden geldıgınce .sabır her zaman her yerde sabır..!! Allah yardımcımız olsun inşallah..
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı gemlikdelisi adlı üyeden alıntı
    yaratık derken benle ccbbdd denmi bahsediyorsun ?yoksa benmi yanlıs anladım ya sen alıntıyı yanlıs yaptın yada ben yanlıs algıladım umarım yanlıs anlamısımdır
    saygılar...
    AB RH (+)

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı gemlikdelisi adlı üyeden alıntı
    yaratık derken benle ccbbdd denmi bahsediyorsun ?yoksa benmi yanlıs anladım ya sen alıntıyı yanlıs yaptın yada ben yanlıs algıladım umarım yanlıs anlamısımdır
    saygılar...
    Yok daha neler?

Motosikleti
    Yamaha T_MAX 500
    Sevgili dostum abine ve tüm ailenize geçmiş olsun ,

İnsanların yaşamak için bu denli çaba gösterdiği ülkemizin gizli bir çıldırmanın eşiğinde olduğu sürekli kanunların ve uygulamaların değiştiği geçiş döneminde olduğunu unutmayalım ,bu gelecek kaygısından da öte gitmiş insanların bırakın yarınlarını görmeyi 2 saat sonralarnı bile görmekte zorlandığı olağanüstü durum.Çoğunluğumuz kişilik kaybına uğrayarak yaratık halini almış olduğumuz bir ortamda ne yaparsak yapalım en son çaremiz kavga ve kuvvet olmalı,defansive olmalıyız ki asıl amacımız olan motosiklet yaşamımız bir şekilde etkilenmesin.

Yanlış anlamayın kendimizi korumayalım demiyorum evet koruyalım ama herşeyden koruyalım.

Hepimizin başına zaman zaman buna benzer olaylar geliyor dileğim hiç yaşamamak ama dediğim gibi her zaman giyim kuşam ile belli bir savunma tekniğinide öğrenerek hareket edersek hiç olmazsa daha az bu tür durumlara maruz kalırız....LÜTFEN BİRBİRİMİZE YANLIŞLARI AŞILAMAYALIM....

Buradan etkilenen bir arkadaşımız en küçük bir olayla karşılaştığında çok fazla offensive saldırgan davranışlarla kendini yem haline getirebiliyor...

Ülkemizde % 95 çoğunluğun ruh hali iyi değil ve yaptıklarının sonucunun nereye varacağını düşünemiyor ,bizde fitili ateşlersek zarar gören biz olacağız....

En son çare bire bir kavga olmalı.....O da savunma amaçlı...
    Sonunda hep güzel anıları hatırlayacağınız motorlu geziler dileğiyle....

S.Murat Demiral
    Arh.pozitif (+)
    YAMAHA T_MAX 500
    34 TV 1571

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler