Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vespa lx150 ve piaggio skipper 150 arasinda ne gibi farklar mevcut

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar 2 motordan birini tercih edicem
    fiyat farki disinda ne gibi farklar mevcut acaba

yardimci olabilir, fikirlerinizi, tecrubelerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim

cok tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    merhaba aramıza hoş geldin.
    sanırım aramızda çok fazla vespa veya piaggio kullanan yok.
    ama kullanan olmasa bile daha önce kullanmışlığı olan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar mutlaka vardır.

bazen yeni üye olan arkadaşlar bir soru sorduk cevap veren yok gibi sitemler ediyolar. bilgisi olan varsa mutlaka cevap verecektir. bunu bilmeni istedim

benim söyleyebileceğim ise her ikisinin de güzel motorlar olduğu
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    arkadasım ben vespa kullanıorum ne sorcaksın ne istiosun?
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

Motosikleti
    Dabanvay 125cc
    Alıntı elfone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2 motordan birini tercih edicem
    fiyat farki disinda ne gibi farklar mevcut acaba

yardimci olabilir, fikirlerinizi, tecrubelerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim

cok tesekkurler
    valla görüntülerine bakilirsa vespa orjinal çizgilerini korumuş piaggio tuhaf geldi biras gözüme ama ikiside 150 cc ve scooter konusunda duayen markalar bence yabanci forumlarda araştır derim,,, çünkü bizim yerli piyasada fiyatları yüksek oldugu için tercih edilmiyolar fazla kullanıcı kitlesine sahip değilller. bu arada arkadaşlarımada sorar bilgisi olan varsa seni haberdar ederim. bol şans görüşmek dileğiyle
    ::sigara:: 35 NAC 79 ::tutkuy::
    AL Bİ YBR, BİN GEBERE GEBERE :cat:

Motosikleti
    Piaggio MP3,Honda Hornet
    sonucta vespa da piaggionun bir markasi ,bence vespanin diger scootera gore en buyuk farki designi, ben yerinde olsam vespa alirdim
    Hernekadar tekerleklerinin kucuklugunden dolayi kullanimi cok rahat olmasada,

Alıntı melihkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım ben vespa kullanıorum ne sorcaksın ne istiosun?
    melihkaya kullanicisi oldugun icin seni msne ekledim. sakincasi yoksa ordan aklima geldikce sorayim.

bir de piaggio kullanicisi rastgelse cok guzel olur

diger arkadaslarima da cok tesekkur ediyorum. yardimci olmaya calismaniz yeterli

tesekkurler

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili arkadaşım ben şu anda piaggio kullanıyorum ama x9 modelini ve herhangi bir sıkıntı yaşatmadı bana 2 senedir kullanıyorum.

skipper ile lx150 arasındaki fark ise tahminimce 2.el alıcaksın çünkü skipper ların sıfırı yok artık. Skipper çok daha sportif bir görünüşe sahip ve biraz daha performanslıdır. ikisininde sana sorun çıkartmayacağına emin olabilirsin düzenli bakımların ıyaptırdığında. ama resiminden anladığım kadarıyla bayan bir arkadışımızsın ve ben sana direk olarak vespa tavsiye ederim. nedenine gelince ise hem bir bayana vespa çok yakışıyor hemde vespaların kullanımıdaha rahattır yere yakındır skippera göre ve dengesi bana göre daha iyi.

mabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 - Suzuki İntruder M800
    ikisi de gayet keyifli makineler... daha kaliteli iscilik ve daha kaliteli yol tutus icin benim tercihim lx 150 oldu. ancak daha yüksek lastikler ve daha uygun fiyat icin runner' da dusunulebilir. malum yollar cukurdan gecilmiyor.
    en iyisi kararınızı test surusu yapıp verin.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    bi bayan için kesinlikle vespa.görüntüsü yeter
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

skiper kullanıcısıyım çok memnunum performans diğer 150 liklere göre çok daha fazla tabiri caizse pulluk tak rakasınına çift sürersin bence skiper

Vespa LX150 ile Skipperin farkı şunlar. İkiside 150 cc lik motoru kullanıyor. Vespa saç kasadır. Skipper plastik kasadır. Yani Honda Aktiva ile Honda Beat gibi. Aktiva saç kasa Beat plastik. Vespa 11'' lastik kullanır Skipper 12''dir. Şu anda üretimi durdu Skipperin onun yerine Fly modeli çıktı. Vespa Hala üretiliyor. Yedek parça sorunu ikisindede yok. Sele yüksekliği skipperde daha yüksektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)