Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Niçin Mercedes-Benz motosiklet yapmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Merhaba arkadaşlar bu aksam dışarı çıktığımda

kırmızı ışıkta duran 2 araba ve bir motorun oluşturduğu tablo kafamda bi soru işareti uyandırdı

Işıkta ön safta bir bmw motor ve yanında eski model bir bmw araba vardı motorun arkasında da mercedes vardı ( comprasör )

Aklımda şu soru belirdi araba da kral olan kalitesi tartışılmayacak modeller ve çalışmalara imza atan mercedes niçim motosiklet üretmiyo

hakkaten kafama takıldı halbuki elindeki teknoloji ve kalite ile şu an best olan bir çok markayı bertaraf edicek makinalar yapabilme kapasitesine sahipken niçin motosiklet üretmiyor

buyrun tartışalım bu konu hakkında bilgisi olanlarla paylaşalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    has_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 2005
    adamlar isteselerdi canavar gibi motor yapabilirlerdi. ama gerek duymuyorlar. 'mercedes iyi araba yapar' o kadar diyorlar sanırım.

Bunun cevabını nasıl verelim ki aramızda mercedes-benz satış pazarlamada çalışan var mı ya da Türkiye yetkilisi falan üretim departmanıda olur. Ancak onlar (mercedes-benz yetkilileri) verebilir bunun cevabını. Bu soruya takıldıysan yandın çünkü fena soruya takılmışsın, cevap bulmak zor, bence mercedes'e bir mail at çekinme, eğer gerçekten büyük markaysa sana geri döneceklerdir...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun cevabını nasıl verelim ki aramızda mercedes-benz satış pazarlamada çalışan var mı ya da Türkiye yetkilisi falan üretim departmanıda olur. Ancak onlar (mercedes-benz yetkilileri) verebilir bunun cevabını. Bu soruya takıldıysan yandın çünkü fena soruya takılmışsın, cevap bulmak zor, bence mercedes'e bir mail at çekinme, eğer gerçekten büyük markaysa sana geri döneceklerdir...
    burdaki mercedese mail atsada hikaye gibi bir cevapla dönerler alacagı cevap onu tatmin etmeyecektir.

en saglıklı cevabı almanya mercedez-benz'den alır oraya mail at( tabi almanca biliyorsa) saglıklı bir cevap gelecegini düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atayım atmasınadaa nereye mail atcam mercedes@hotmail.com a mı

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atayım atmasınadaa nereye mail atcam mercedes@hotmail.com a mı
    http://www.mercedes.com.tr/internet/tr
    adresine gir sag ust köşede dialog butonu var onu kullan önüne gelen kategorilerden birini seçerek hakkındaki bilgileri verdikten sonra sorunu belirt...

Motosikleti
    arkadaşlar şu adamların mail adresini araştıralım bulanlar yazsın bende bakıcam

Motosikleti
    F 650 GS
    bir mesaj yukarısına bak göreceksin

Motosikleti
    tmm dır yazıyom şimdik kimbilir ne zaman cvp gelir

Motosikleti
    honda cbr 125
    kim demis mercedes motosiklet yapmiyor diye ??

The first Mercedes motorcycle

gezelim ogrenelim:

http://www.museum-mercedes-benz.com/?lang=en

Shakulin

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Mercedes'in motosiklet üretmediğini de nerden çıkardın.
    Al sana mercedes motosiklet

Tamam biraz rahatsız gibi duruyor kabul ediyorum.

Hatta Mercedes'in bu modeli ürettikten sonra bir daha motosiklet üretmemeye karar verdikleri hakkında bir duyum da aldım.
    Ama olsun
    Mercedes....

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercedes'in motosiklet üretmediğini de nerden çıkardın.
    Al sana mercedes motosiklet

Tamam biraz rahatsız gibi duruyor kabul ediyorum.

Hatta Mercedes'in bu modeli ürettikten sonra bir daha motosiklet üretmemeye karar verdikleri hakkında bir duyum da aldım.
    Ama olsun
    Mercedes....
    abi kaç basıyo buu ....

Motosikleti
    anlasıldı nie yapmadıklarıı
    bi kere işi berbat edince korkmuşlar bi daha denemeye

aga bi kontrol edin çekiceğim maili imla hatası falan varmı koca mercedes ayıp olur adamlara

Merhabalar;
    Öncelikle şunu belirtmek isterim, ben bir motor tutkunuyum ve tabiki bu tutkumu en kaliteli markalarla yaşamak isterim.
    Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum,
    Geçen akşam dışarıya çıkmıştım kırmızı ışıkta duran birkaç taşıt dikkatimi çekti size hemen pozisyonunu açıklayayım;
    Ön safta bir bmw marka motosiklet yanında da eski model bir bmw araba duruyor motorun arkasında ise bir comprasör durmakta bu normal ama o an için garipsediğim tablo kafamda bir soru işareti oluşturdu..? Mercedes niçin motorsiklet üretmiyor? Bu soruyla birlikte çok daha içinden çıkılmaz bir soru doğuyor. Günümüzde Mercedes taşıtların kralı diyebilceğimiz kalitesi tartılışmaz bir konumda. Gerek toplu taşıma, gerek ticari araç, gerekese binek otomobil konusunda her aracı sınıfında 1 numara bu su götürmez bir gerçek. Şöyle bir söylem vardır; Mercedese binen birdaha başka bir markaya binmez. Buda Mercedesin kalitesini ön plana birkez daha çıkartmaya yeter . Amma velakit Elinde çok güçlü ve kaliteli bir taknoloji barındıran, dünyanın en süratli araçlarının yanı sıra en güvenli araçlarını kalitesi kesinlikle tartışılmayacak şekilde üreten Mercedes-Benz niçin bu muazzam kalitesini motosiklet sektörünede yansıtmıyor üstünde Mercedes-Benz amblemli motosikletler nekadar da muhteşem olurdu.
    MERCEDES-BENZ NİÇİN MOTOSİKLET ÜRETMİYOR ? ? ?
    Son bir kac saatir kafamı fena halde meşgul eden bu soruya lütfen bir cevap veriniz. Bizi bu konu hakkında aydınlatırsnız potansiyel bir müşteri olarak çok sevinirim.

Saygılar;
    Fırat AYDIN

gönderdim arkadaşlar bakalım ne cvp gelcek

en alta mt nin adresinide yazdım

Motosikleti
    Var

Ayıp olmasın

Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlasıldı nie yapmadıklarıı
    bi kere işi berbat edince korkmuşlar bi daha denemeye

aga bi kontrol edin çekiceğim maili imla hatası falan varmı koca mercedes ayıp olur adamlara

Merhabalar;
    Öncelikle şunu belirtmek isterim, ben bir motor tutkunuyum ve tabiki bu tutkumu en kaliteli markalarla yaşamak isterim.
    Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum,
    Geçen akşam dışarıya çıkmıştım kırmızı ışıkta duran birkaç taşıt dikkatimi çekti size hemen pozisyonunu açıklayayım;
    Ön safta bir bmw marka motosiklet yanında da eski model bir bmw araba duruyor motorun arkasında ise bir comprasör durmakta bu normal ama o an için garipsediğim tablo kafamda bir soru işareti oluşturdu..? Mercedes niçin motorsiklet üretmiyor? Bu soruyla birlikte çok daha içinden çıkılmaz bir soru doğuyor. Günümüzde Mercedes taşıtların kralı diyebilceğimiz kalitesi tartılışmaz bir konumda. Gerek toplu taşıma, gerek ticari araç, gerekese binek otomobil konusunda her aracı sınıfında 1 numara bu su götürmez bir gerçek. Şöyle bir söylem vardır; Mercedese binen birdaha başka bir markaya binmez. Buda Mercedesin kalitesini ön plana birkez daha çıkartmaya yeter . Amma velakit Elinde çok güçlü ve kaliteli bir taknoloji barındıran, dünyanın en süratli araçlarının yanı sıra en güvenli araçlarını kalitesi kesinlikle tartışılmayacak şekilde üreten Mercedes-Benz niçin bu muazzam kalitesini motosiklet sektörünede yansıtmıyor üstünde Mercedes-Benz amblemli motosikletler nekadar da muhteşem olurdu.
    MERCEDES-BENZ NİÇİN MOTOSİKLET ÜRETMİYOR ? ? ?
    Son bir kac saatir kafamı fena halde meşgul eden bu soruya lütfen bir cevap veriniz. Bizi bu konu hakkında aydınlatırsnız potansiyel bir müşteri olarak çok sevinirim.

Saygılar;
    Fırat AYDIN

gönderdim arkadaşlar bakalım ne cvp gelcek

en alta mt nin adresinide yazdım
    "Size hemen pozisyonunu açıklayayım " cümlesi çok sokak ağzı olmuş.
    Size gördüğüm tabloyu anlatmaya çalışayım gibi bir şey daha şık olur.

"Ön safta bir bmw marka motosiklet "
    camideymişsin gibi bir hava vermiş.
    "comprasör " değil..

Kısaca niye motosiklet üretmiyorsunuz diye bir mail atsaydın daha iyi olacakmış.

Potansiyel müşteri olarak lafının açılımı şöyle olabilirmi?

" Ben bir potansiyel müşteriniz olarak , ilerde çalışıp eşşek yüküyle para kaldırabilirsem, yani bi şekilde zengin olup paramın hesabını yapamayacak duruma gelirsem, bir mercedes alacağım.
    Fakat o zaman da canım tatlı olacağından motosiklet yerine otomobillerinizi tercih edeceğim. Ama bugün alacak param olmadığından niçin motosiklet üretmediğinizi sorgulama hakkına sahibim."

Mercedes'den potansiyel müşteriye cevap:

" Sayın potansiyel müşterimiz.
    Ürün fiyat listemize bakmadığınız mailinizden anlaşılıyor.
    Ürünlerimizi alabilecek cüzdan seviyesine ulaştığınızda, motosiklet gibi şeytan icatlarına rağbet etmeyeceğinizi umuyor,aklınız başınıza geldiğinde ya da parayı bulur bulmaz sizi mağazalarımıza bekliyoruz."

Motorize şaka yapıyorum alınma ha

Maalesef gerçek böyle.
    Otomobili anasının gözü fiyatına satan bir firma bence motosiklet üretip de dibimizi düşürmesin...

Motosikleti
    honda cbr 125

"Ön safta bir bmw marka motosiklet "
    camideymişsin gibi bir hava vermiş.

gece gece guldurdun ya, Allah da seni guldursun...

Shakulin

Motosikleti
    Var
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gece gece guldurdun ya, Allah da seni guldursun...

Shakulin
    Galiba mesajları aynı anda atmışız.
    Topicte iki foto birden olmuş....

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Konu sapmış gitmiş yine Eskiden bi motosiklet yapılmış ayrı konu. Ona kalırsa bisiklet yapmıştı mercedes.

Fakat seri üretimde ve şu anda neden yapmıyor ilginç gerçekten.

Yapsa da bmw den pahalı olur. Kimseye satamaz

Motosikleti
    honda cbr 125
    Galiba mesajları aynı anda atmışız.
    Topicte iki foto birden olmuş....

oyle gorunuyor..
    biraz daha hizli cekmisim sanirim google i

o diil de iyi vesile oldu dolasmis olduk "mercedes-museum" u

Shakulin

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alın benden de size bir Mercedes Benz

Mercedes Benz Carbon Bike
    Fiyatı yaklaşık $3,760
    Limitli sayıda üretilen bisiklet hafifliğiyle rekor kırmış...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok sonrada vaz caydım sadece basit bi şekilde bmw motorla mercedews arabayı bir arada görünce bu soru aklıma geldi niçin merceden motosiklet üretmiyor dedim kısacık

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)