Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

garantili parçanın gelme süresi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    merhaba arkadaşlar,
    mtorumdan bir kaç gündür garib bir ses geliyordu. servise gittim subab ayarının verilmesi gerektiğini,akşama doğru motorumu teslim alacağımı söylediler. işten çıktıktan sonra servise gittiğimde vites gergi kolu ve makarasının aşındığını yenisinin ancak bir haftada geleceğini söylediler. motoru aldığım bayiye gidip parçayı verip daha sonra fabrikadan orjinalı geldiğinde onun kendileri almalarını söyledim.ancak bayi bunun mümkün olmadığını söyledi.
    sorum şu garantili bir parça neden bu kadar uzun sürede geliyor. kendisi bu parçayı stoğundan veremez mi?
    acaba honda ve yamahanın servislerinde de mi işler böyle yürüyor.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    mtorumdan bir kaç gündür garib bir ses geliyordu. servise gittim subab ayarının verilmesi gerektiğini,akşama doğru motorumu teslim alacağımı söylediler. işten çıktıktan sonra servise gittiğimde vites gergi kolu ve makarasının aşındığını yenisinin ancak bir haftada geleceğini söylediler. motoru aldığım bayiye gidip parçayı verip daha sonra fabrikadan orjinalı geldiğinde onun kendileri almalarını söyledim.ancak bayi bunun mümkün olmadığını söyledi.
    sorum şu garantili bir parça neden bu kadar uzun sürede geliyor. kendisi bu parçayı stoğundan veremez mi?
    acaba honda ve yamahanın servislerinde de mi işler böyle yürüyor.
    Bu durum normal 1 haftada gelirse iyi.Benim eksozum fabrika çıkışı hatalıydı 6 ayda geldi.Sevgiler.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

scoozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wuxi Scoozy 150cc.
    Benim toyota arabamın tavanı bi darbe sonucu çöktü..ve tavan japonya dan 1,5 ayda geldi..1,5 ay arabasız kaldım yani..koskoca firmanın yaptığı bu..siz artık gerisini düşünün..reklamda promosyonda "attılar mı mangalda kül bırakmıyolar"..iiş satış sonrasın geldi mi hepsi aynı...aynı zihniyet.."sattık ya,parayı aldık ya ..ne olursa olsun sonra""""

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Burası Türkiye herşey olur
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Normali motorunuzu aalıp garanti falan dahil olmak üzere 1 ayda teslim etmek zorunda.....Tüketici hakları bunu gerektiriyor...Eğer teslim edemiyorsa ya yenisini ya da aynı eşdeğer de başka bir malın yenisini vermek zorunda...

Eğer onu da isterseniz...Eğer istemezseniz paranızı iade etmek zorundalar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    teşekkür ederim ancak bizim bir arkadaşın 110 ft(mondial) sinin krank mili için 2 hafta sonra gelir dediler arkadaş motoruyla devamlı işe gidip geldiği için beklemek istemedi.ve 50 ytl bayinin stokundan aldı. bence canları istediği zaman kendi stokundan verebilirler gibime geliyor.arızalı malın kargoyla fabrikaya gitmesi bir gün diyelim araştırma da bir gün alsın, ve de malın yenisini yollamaları bir gün se demekki üç günde o mal zaten elinde oluyor.yanılıyormuyum yoksa
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)