Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ybr125 ve Cbf150 yol testi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1400 km'lere gelmiş bir cbf150 sahibiyim ve 1000 bakımından sonra Boğaz Köprüsünden Kadıköy'e olan yokuş aşağı (ki abartı bir yokuş değildir) yolu bilen bilir, iki kişi ile 105 - 110 gördü benim motor. Düz yolda zaten 110'u çok rahat görüyor. Bilmem bir veri olur mu? Ki ben acemiliğimden bu hızlara çok kısa (Saniyelerle) çıktım ve devam ettirmedim.
    Yapma yaw kardeş düz ylda ben bu motordan daha cok performans bekliyodum.Ona bakarsan düz yolda bizim ybr 110 115 rahat yapıyor derim ama hava rüzgarlı olur100- 105 yaparım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1400 km'lere gelmiş bir cbf150 sahibiyim ve 1000 bakımından sonra Boğaz Köprüsünden Kadıköy'e olan yokuş aşağı (ki abartı bir yokuş değildir) yolu bilen bilir, iki kişi ile 105 - 110 gördü benim motor. Düz yolda zaten 110'u çok rahat görüyor. Bilmem bir veri olur mu? Ki ben acemiliğimden bu hızlara çok kısa (Saniyelerle) çıktım ve devam ettirmedim.
    yaw zaten motorun maksimum hizi 97km/s şu son hiz muhabbeti uzayip gidiyor hiz isteyen race alir öyle degilmi? YBR kendini tanitmiş bir YAMAHA motosikletidir gerisi boş cbf ede kötü demiyorum ama ybr dan tek üstünlügü biraz modern hatlari var okadar gerisi jant-egzos çok komik herkez biliyor

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw zaten motorun maksimum hizi 97km/s şu son hiz muhabbeti uzayip gidiyor hiz isteyen race alir öyle degilmi? YBR kendini tanitmiş bir YAMAHA motosikletidir gerisi boş cbf ede kötü demiyorum ama ybr dan tek üstünlügü biraz modern hatlari var okadar gerisi jant-egzos çok komik herkez biliyor
    o egzos ybr gibi bişey olsaydı heralde 150cc ama canavar gibim bir sesi olurdu adamlar egzosdan ses cıkmasın diye iyice uzun tutmuslar o yüzden şekilsiz geliyor size

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o egzos ybr gibi bişey olsaydı heralde 150cc ama canavar gibim bir sesi olurdu adamlar egzosdan ses cıkmasın diye iyice uzun tutmuslar o yüzden şekilsiz geliyor size
    evet %99 şekilsiz geliyor herkeze zevkler ve renkler tartişilmaz ama insan takiliyor

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet %99 şekilsiz geliyor herkeze zevkler ve renkler tartişilmaz ama insan takiliyor
    o uzunlukta yapılabilecek en düzgün eksoz o bence bana göre o susturucular olmasa bayağ gürültücü bir motor olucak bizim cbf

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler