Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3000 YTL civarı motor?cbf 150,ybr 125 veya başka bişey?

Motovento
    REKLAM ALANI
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikisini de kullanmış biri olarak kesinlikle ybr 125 daha tatminkar.Cbf daha iyi hızlanıyor ama 5. viteste bayılıyor.Ybr yüksek viteslerde daha iyi.Kısaca şehir dışına çıkmayacaksan cbf 150 al.Öyle 120 falan yaptığı yok.Yakıt olarak ta 100 km'de 3 litre.Yani rakipleri ile aynı.Yani tavsiyem YBR.Saygılar.
    Evet arkadaşim ybr ile uzun yolum kralinin yaparasin 80-90 km/s git çit demez senin dedigin gibi tak 5. vitese paşa paşa bayilmadan git +Honda diye aldanmayin motor çin işi +ybr in geçmişi var 25cc hiç farketmez arkdaşlar cc bakimindan sakin yanilmayin aman aman hizda beklemeyin bunlar race motoru degil biri 125 diger 150cc dir diyede kanmayin
    ben kesin YAMAHA YBR 125 alicam hiçte tereddüt etmeden uzun yolda yaparsin haftasonu kaçamakta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125
    sadece bu 2si mi var bu fiyatlara yahu?honda çok kalıplı falan diyorlar ama bence çok adi görünüyor.bu benö öz fikrim ..makyajlanmış moped gbi..şöyle oturduğunda karizmatik olacan..insanlar sana bakıcak,,hem de ekonomik olucaka hem de kaliteli olucak..yok herhalde böyle bişey deil mi?

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Hondacılar honda demiş
    yamahacılar yamaha demiş.

Ybr 125
    125 cc 10 Hp (2004 sonrası)

honda cbf 150

150 cc 13 hp

teknik özelliklerden cbf 150 cc olduğu için torku yüksektir.yeni olduğu için yedek parça sıkıntısı olabilir ve pahalıda olabilir.

Ybr 125 yedek parçaları ucuz.Yedek parça sıkıntısı olmaz.2.el satışı daha kolay olur.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşim ybr ile uzun yolum kralinin yaparasin 80-90 km/s git çit demez senin dedigin gibi tak 5. vitese paşa paşa bayilmadan git +Honda diye aldanmayin motor çin işi +ybr in geçmişi var 25cc hiç farketmez arkdaşlar cc bakimindan sakin yanilmayin aman aman hizda beklemeyin bunlar race motoru degil biri 125 diger 150cc dir diyede kanmayin
    ben kesin YAMAHA YBR 125 alicam hiçte tereddüt etmeden uzun yolda yaparsin haftasonu kaçamakta
    honda çin işi de ybr ne işi???
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha yrb japondur kesin neyse arkadaş kaybedenlerden olmak istiyor bırakın yrb alsınböylelikle yollarda daha az cbf 150 görürüz

sana tavsiyem bir honda bayiğine gidip motoru incelemen ve bu arada hatırlatıyım motora zam geliyormuş.Öyle dedi honda bayiği 400 milyon gibi bir zam geliceğini söyledi. Ben onun yalancısıyım gelirse kafan taşlara vurma sonra
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Kesinlikle YBR al.CBF'nin fiyatı 3990 oldu.YBR ise halen 3360 YTL.Hem YBR'nin ülke genelinde her tarafta servisi var.Sıkıntı çekmezsin.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikiside çin işi kardeşim, gelin kymco ck 125 alın taiwan malı kaliteli hem lastiklerde ikisindende kalın duruyor depo kısmıda büyük görünüyor sıfırı 2700 ytl 100 000 km de garanti veriyolar 140 km saatte görüyorsun ama entatlı gidişi 110 km tatlı tatlı gidiyor eğzos sesi ise, ikisindende güzel. valla bende yalanda yok hilafta
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet o fiyata alabileceğin en iyi motor Honda CBF 150'dir.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf in fiyatı o fiyata tarih oldu 4150 ytl artık kymco ya devam.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama malesef artık o fıyata 2.el alabılır..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha yrb japondur kesin neyse arkadaş kaybedenlerden olmak istiyor bırakın yrb alsınböylelikle yollarda daha az cbf 150 görürüz

sana tavsiyem bir honda bayiğine gidip motoru incelemen ve bu arada hatırlatıyım motora zam geliyormuş.Öyle dedi honda bayiği 400 milyon gibi bir zam geliceğini söyledi. Ben onun yalancısıyım gelirse kafan taşlara vurma sonra
    İyi olmuş hondanın fiyatı yükselttigi yoksa cbf ler mobyletler gibi olacaktıHer yerde aman allahım düşünsene erdo
    Bende eski fiyatındayken cbf150 öneriyordum hatta benim sayemde cıbıf alanda war ama o eskidendi fiyatı yükseldi ybr derim artık ama cbf'yi eski fiyattan alabilirseniz 3.299 ytl hic kacırmayın

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    yaz başlasın bakalım CBF 150 7000 ytl olur
    bu kadar istekli kişi olunca honda ne yapsın hemen yükseltti fiyatı
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Suzuki GS500 '04 idi, artik yok :(
    Başlayacam bu Honda'nın yaptığına... Ne güzel tam gaza geldim, birkaç haftadır habire hesabını kitabını, araştırmasını yapıyordum. Bir yandan da parasını ayarlıyordum. Kırmızı bir CBF 150 ilk motorum olacaktı. Ta ki az önce Honda'nın sitesindeki +700 milyon YTL fiyat farkını görünceye kadar... Beynimden vurulmuşa döndüm... Şimdi ne mi yapacağım? Muhtemelen Honda bayisine bi daha uğramayacağım, belki bizim evin ordaki Yamaha bayisindeki ikinci el YBR 125'i alacağım. O da olmazsa motor filan almayacağım. Şimdiye kadar yapıyor olduğum gibi canım bisikletime binmeye, ve bağdat caddesindeki trafikte takılıp kalmış hayvani motorlu amcaların yanından kıvrılıp geçip giderek artistlik yapmaya devam edeceğim...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanki Honda keyfinden yükseltti fiyatını... Siz yine dua edin Kawa 1.500€ zam yaptı motorlara... Yanlış duymadınız... Gümrük vergisi de geldi şimdi ooh... fuar zamanı da bi zam gelir yeni modellere tam olur...

Hondaya zam geliyo Hondaya uğramam , Kawaya zam geliyo kawaya uğramam , yok ona zam o iyi diil buna zam bu iyi diil... Zam gelecek arkadaşlar bu kaçınılmaz... Isteseniz de istemeseniz de....

cbr 125 al 2. el bulursun temiz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Suzuki GS500 '04 idi, artik yok :(
    yav arkadaş, haklısın. "Honda'ya uğramama" kısmı biraz abartı oldu. ama bu kadar heveslenip bütçemi zorlayıp etrafımdaki, ailemdeki motor almama engel insanları aşıp bi işe tam girişecekken fiyat zammı ile toslaşınca ne dediğimi ben biliyor muyum sanki...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hakket ya bu ne boyle sımdı yaa hay Allah fıyatı ne kadar artmıs ogle ıste beklenen oldu gene fırsatcılıklarını gosterdıler baktılar urun gıdıyo caktılar zammı ıste bu kadar puff
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @man19190
    Doğru söylüyorsun bir an düşündüm de talihsizlik yaşamışsın gerçekten... Ben alacağım zaman da 0'ı 4.750'den 5.150 olmuştu cbr'ın... Bende gidip 2. el aldım. Iyiki de 2. el almışım.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler