Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa 2.el twistermı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    erol kendini yırtıyor apache diye ...boşa değil valla...sürmeniz lazım...ama alsanız bile istediğiniz fiyata satmanız zor...tek dezavantajı 2.eli...
    evet erol'a hll olsun.
    tvs apache iyi motor tercihimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    walla arkadaşlar yazıları okurken beynim yoruldu ya bir arkadaşda bir test sürüşü yapmadan bakmadan anlamadan fanatikce vermiş veriştirmiş Valla çanakkalede bayii si olsa test edip yazacaktım tvs yi ( hondayı zaten denedim ) eskiden motor parçası satardım halen gördüğünüz bajaj Chetak marka scooter lar da hindistan malıdır hala çalışır.

Ricam birisi bi ayrıntılı test sürüşü yapıp yazabilirmi??

herkese saygılar...

walla arkadaşlar yazıları okurken beynim yoruldu ya bir arkadaşda bir test sürüşü yapmadan bakmadan anlamadan fanatikce vermiş veriştirmiş Valla çanakkalede bayii si olsa test edip yazacaktım tvs yi ( hondayı zaten denedim ) eskiden motor parçası satardım halen gördüğünüz bajaj Chetak marka scooter lar da hindistan malıdır hala çalışır.

Ricam birisi bi ayrıntılı test sürüşü yapıp yazabilirmi??

herkese saygılar...
    ThE LaSt SaMuRaİ

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    hocam test sürüşü falan yapmasına gerek yok 160km/s de gidiyor işde honda cbf 250 140km/s ile gidiyor ilginç
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erdo2002 bumotor 160 yapmaz kım ole bırısı ole bı salladı sadece 135 maxımum 140 goruyo ınanmayan bınsın denesın sadece bu arada 6000 oldu hala tık yok motorda en ufak arıza yok şidetle tavsiye ederım

benim tvs motorum vrr ben cok memnunum ve şu an onu satıp apacı almayı düşünüyorum cünkü cok salam motor
    fiyatıda cok uygun tek eksigi piyasada yeni tanınıyor olması

arkadaşlar biz adanada motor tamircisiyiz tvs eyle 3. viteste hataya gittik, deneme amaçlı başka motor olsaydı patlardı çok dayanıklı motor herkese tavsiye edebilirim ybr de var ama tvs gibi çigerli degil

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar tvs apache öyle söylediğiniz gibi 4000 ytl değil anahtar teslimi 3500 ytl bunu düzelteyim evvela ayrıca yedek parca fiyatları hondaya ve yamaha ya kıyasla daha uygun vede saglamlık açısından honda ve yamahadan daha sağlam çünkü ybr bende wardı cbf 150 de kardesimde war herikisinide çok iyi biliyorum . ayrıca apache yakıtta honda ve ybr ye göre daha cimri cbf 250 ye göre ise çok çok uygun zaten 250 cc makina ile 150 cc makinayı karsılastırmak hata olur diye düşünüyorum fakat saglamlığına cbf 250 ile apacheye eşit sans weriyorum bunu günde 300 km yapan bi kurye arkadasınız olarak sölüyorum. ömür biter yol bitmez..sewgiler hepinize.. adanalıyık allahın adamıyık

anlasılacak ama daha var zamanla olacak bu daha tık demedı kasım ayında aldım 120 de redlıne yok hala gerısını dusun 130 goruyo saglam

valla erol benım hıc dıkkatımı cekmemıstı dıger topıge yazdım gercıde bu motor cok hosuma gıttı ben ybr cıyım aslında hızla pek ısım yok yanı ybr yı gecıp gecmemesı okadar onemlı deıl orda sana sordum gormemıssın sorularımı 2 sey onemlı benım ıcın 1. otomatık jıklemı bu motor 2. ıse kesınlekle tıtresım bu konuda takıntılıyım ben ybr kadar tıtresımsızmı yanı gıdonda ayak basma yerlerınde yanı genelde tıtresım ne boyutta eger ybr den fazlaysa bınılmez tıtresım cok onemlı

valla bana kalırsa cbf 150 alma derım cbf 250 ıkıncı el yada o fıyatlara da baska secenek kalmadı zaten tvs de olabılır

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bu topic altında edindiğim bilgiler ve değerlendirmelrim sonucunda tvs apache almya karar verdim.pazartesi siparişi veriyorum anahtar teslim 3600 ytl.fakat apache kullanan arkadaşlara bir sorum var.buna çanta takınca çok mu tipi kayar ne dersiniz.hiç deneyen oldu mu çanta alıp almama konusunda kararsızım.

Motosikleti
    tvs apache

tvs apache ye çanta taktırdım çok hoş durdu.

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topic altında edindiğim bilgiler ve değerlendirmelrim sonucunda tvs apache almya karar verdim.pazartesi siparişi veriyorum anahtar teslim 3600 ytl.fakat apache kullanan arkadaşlara bir sorum var.buna çanta takınca çok mu tipi kayar ne dersiniz.hiç deneyen oldu mu çanta alıp almama konusunda kararsızım.
    ...degerli kardeşim ben 32 litrelik kappa çanta taktırdım benim apache ye o kadar şık durduki anlatamam . yanlız çanta aparatının sağlam bişey yaptırman lazım ben özel yaptırdım 60 ytl werdim ama on numara oldu. eger istanbulda oturuyosan beni ekle msn ye yaptırdıgım yeri sana söyliyim.bu makina çok sağlam titreşim de yok. ayrıca 2008 yılında 160 cclikleri tr pazarına giriyormuş. onlarda çok güzel 15,5 beygir güç üretiyor.tvs honda suzuki vede yamahaya motorlar üretiyor bana inanmayanlar netten baksınlar ben resimlerini gördüm hasta oldum makinalara dandik çin mallarına hayır yasasın kalite
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

samet kardesım en akıllı tercıh emın ol canta işine gelınce MAVIS_TICARET_COM@hotmail.com bu adresi ekle sana shad marka top case ıle olan resımlerı atarım buyuk bı zevkle aramıza hosgeldın gıderek cogalıyoruz hondadan azı yanan tvs ye zıplıyo valla hem parca fıyatı hem hız olarak
    işte video bu arada http://www.youtube.com/watch?v=aAiRDL-RvdI yakında da 130 gelıcek en cok 1 hafta içinde tel olmayınca bole oluyo işte napalım

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N

tamamdır

ilginiz icin tesekurler.cantayıda takıyorum arkaya.ilk etkinlikte görüşmek üzere.Bu benim ilk motorum zannediyorum dogru tercih yaptım.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

fotolarını beklıyoruz benı ekledın dımı sana cantalıda guzel olan apachenenın fotolarını gosterırım cok yakında tekteker vıdeosu da gelıyo bu topiğede atarım bekleyın aksama cekecegım yarın veya sonrakı gun

hayırlı olsun arkadasım dogru motora karar vermişsin bende cok düşündüm en sonunda cbf aldım ama fazla kullanamadan sattım bakalım sıra hyosung alıcam eskı bı cbf 150 kullanıcısı olarak sana tavsıye etmem o motoru arkadaşım

bu nasıl [IMG][/IMG]

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi nasıl oldu bu 160 yaaaaaa???????bolu rampasındanmı asagı saldın motoru ne yaptın?
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Merhaba arkadaşlar; yeni üye oldum ama Apache'yi forumdan uzun süredir takip ediyorum. Yakın zamanda 125-150 cc motor alıcam, önce Honda CBF 150 veya ybr düşünüyordum ama Apache'yi görünce aklımdan çıkmadı ve bu motorun, alırsam beni üzmeyeceğini düşünüyorum, nedense beni kendine çekiyor Ayrıca alırsam satmak gibi bir niyetim de olmayacak. Beni tereddüte düşüren tek yönü boyutu, daha doğrusu iki teker arası mesafesinin kısalığı nedeniyle küçük duruyor sanki. Yüksekliği, genişliği ve uzunluğu normal görünüyor. Ben 1.72 boyundayım, yani çok uzun sayılmam ama Apache bizim orda olmadığından yakından inceleme imkanım olamadı. Yani boyutunu kıyaslayamıyorum. Diğer yönden sağolsun özellikle EROLL88 arkadaş epeyce bilgilendirdi bizi, zaten onun sayesinde tanıdım Apache'yi. Benim ricam, sahip olan arkadaşların üzerinde iken fotoğraflarını siteye koyarlarsa kıyaslama imkanım olacaktır..Bir de şu meşhur sesini merak ediyorum. teşekkürler..

http://www.motosiklet.net/forum/nbc-...tml#post708229
    benım motorun resımlerı burda arkadas bakabılırsın

Merhaba EROLL88 kardeş. verdiğin linkteki fotoğrafları biliyorum Hatta yerli yabancı kıyıda köşede ne kadar işe yarar fotoğraf varsa onları da buldum. Sizin yorumlarınız yanında yabancı, özellikle Hİnt sitelerinin (İngilizce olanlar) ve forumlarının yorumlarını ve testlerini de okudum (yabancı dilimiz yeterli değil ama anladığımız kadarıyla işte). Oralarda Honda Unıcorn (Namı diğer Honda CBF 150) ve Pulsar denilen Hint malı bir model ile karşılaştırılıyor genelde ve olumlu yorunlar var. Performans, tüketim, dayanıklılık v.b diğerlerinin kesinlikle gerisinde değil. Özellikle CBF 150 den ayrılan noktaları titreşim biraz daha fazla, iki teker arası mesafeden dolayı boyutlar daha küçük ve arka süspansiyonun sertliği ve oturma pozisyonu, vites geçişlerinin sertliği v.b. ama bunlarda problem sayılmaz, göreceli şeyler. Sonuç olarak ben de senin gibi bu motoru oldukça beğeniyorum YouTUbe deki videolarını izledim oldukça başarılı. Ben yine de varsa yeni fotoğraflar ve ses videosu koyabilirmisin mümkünse diyorum Selamlar...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler