Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor fuarından motor alırken rezerve konusunda bilgi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Merhaba arkadaşlar benn fuardann motor almayı düşünüyorum Honda CBR 125 2007 ama alırken hemen alamıyormuşun rezerve edliyormuşş.Yane hemen alamıyormuşun motoru bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun Lütfen....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650GS Twin
    Evet evet ben de fuardan biraz alışveriş yapmayı planlıyorum.
    Bilen veya deneyimi olan paylaşırsa sevinirim..

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    hehe mesela motorla dönmeye garanti gözüyle bakıp taksiyle gitmek gibi ilginç bir şey.

bu arada marttaydı di mi fuar??
    indirim fln ne durumda olur acaba??
    yolun hakkını ver!

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı ooo7000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe mesela motorla dönmeye garanti gözüyle bakıp taksiyle gitmek gibi ilginç bir şey.

bu arada marttaydı di mi fuar??
    indirim fln ne durumda olur acaba??
    Aynen ordan dönüşüm motor ile olsun isterdim ama orda sadece paranın bir kısmı ile ayırıyorlarmış (rezerv)ve sonrada 1 2 hafta içersinde tamamını verip motoru alıyormuşun.. Ve bende fuardan honda cbr 125 almayı planlıyorum..

Evet mart 29-1 nisanda sona eriyor..
    İndirim hali ile olur ama büyük bi çapta olmasını beklemiyorum. .

haklısn
    kardeşim
    ben bunu biliyodm

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    fuardan alis weris yapmak gusel oluo zaten en mantiklisida o bircok model marka gorme sansin war.

bu arada bi tiyo fuarlarin son gunleri genelde fiyatlar dahada duser ellerinde birakmamak icin cok fiayt kiriliyolar haberiniz olsun
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    yeni kasaya nekadar istediler umarım yenisi 2.el derbi parasına gelmez ozaman hep beraber derbiye kayarız
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı onur1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasaya nekadar istediler umarım yenisi 2.el derbi parasına gelmez ozaman hep beraber derbiye kayarız
    Cbr alacakken derby alan sayısı pek fazla olmaz.

Çünkü ikiside apayrı aletler. Biri sadece görüntü amacıyla üretilmiş yakıt tüketimi çok uygun kaliteli bir alet olan Cbr...

Diğeri ise performansa yönelik 2 zamanlı bir benzin canavarı....

Bence ikisininde talibi farklı olur.

Benim düşüncem 07 cbr pahalı gelirse , millet 2.el hyo gtr ye kayabilir....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    haklısın kardeşimde derbiye scooter gibi hergun binmiyecez bi kankimde var adam park edemiyor yaa
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuardan alis weris yapmak gusel oluo zaten en mantiklisida o bircok model marka gorme sansin war.

bu arada bi tiyo fuarlarin son gunleri genelde fiyatlar dahada duser ellerinde birakmamak icin cok fiayt kiriliyolar haberiniz olsun
    Ewet dogru sölüyorsunn son günlerde alırım bende ama 2007 kesinlik ile alıcam benn fiyatı 5.700 bekleniyormuşş fuarda n eolur bilmem gerçegi.. ama teşekkürslerss..

BAyiilerden bagzıları fiyatı 5.700 olarak bekliyormuş kardeşim ama bilemem ama şunu da bilmeni isterim derbi almam.. yedek parça sıfır teknik destekk sıfır vedeee
    Honda Hayat Onda.. en önemlisi bu..

Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr alacakken derby alan sayısı pek fazla olmaz.

Çünkü ikiside apayrı aletler. Biri sadece görüntü amacıyla üretilmiş yakıt tüketimi çok uygun kaliteli bir alet olan Cbr...

Diğeri ise performansa yönelik 2 zamanlı bir benzin canavarı....

Bence ikisininde talibi farklı olur.

Benim düşüncem 07 cbr pahalı gelirse , millet 2.el hyo gtr ye kayabilir....
    Evet abicim 2side ap ayrı aletler ben CBR diyorumm ....

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    ya bakın yeni kasa cbr da guzel kötü makine değil ama lütfen elinizi kalbinize koyupta söyleyin harbiden race mi sizce abi cygnuss kovalıyo diyorum derbi bambaşka alet orası öyle

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    ya bakın yeni kasa cbr da guzel kötü makine değil ama lütfen elinizi kalbinize koyupta söyleyin harbiden race mi sizce abi cygnuss kovalıyo diyorum derbi bambaşka alet orası öyle
    Neyse abilerim kardeşlerim uzun lafın kısası cbr yeni kasa 2007 model güsel makina.. Ve benim tercihim Hepinizzden İlginiz için teşekkür ediyorum ama halaa cevabımı alamadım..

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse abilerim kardeşlerim uzun lafın kısası cbr yeni kasa 2007 model güsel makina.. Ve benim tercihim Hepinizzden İlginiz için teşekkür ediyorum ama halaa cevabımı alamadım..

Derby konusundaki yedek parça ve teknik destek konusunda istanbul için yanılıyorsun. Ferco motor gerekli parça deseteğini ve teknik desteği sağlıyor.

Ancak bu işler her zaman maddiyata bakıyor. Fazla para alıyor diye ferco servisine gitmeyip , sağda solda parça ararsan sonuç hüsran olur. Buzdolapçının motorları gibi nalburdan bile parça bulabileceğin motorlar değil bunlar.

İstanbul dışı için haklı olabilirsin o konuda bi şey diyemem....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derby konusundaki yedek parça ve teknik destek konusunda istanbul için yanılıyorsun. Ferco motor gerekli parça deseteğini ve teknik desteği sağlıyor.

Ancak bu işler her zaman maddiyata bakıyor. Fazla para alıyor diye ferco servisine gitmeyip , sağda solda parça ararsan sonuç hüsran olur. Buzdolapçının motorları gibi nalburdan bile parça bulabileceğin motorlar değil bunlar.

İstanbul dışı için haklı olabilirsin o konuda bi şey diyemem....
    Olabilir kardeşim benim.ama ben hondayı tercihh ediyorum şahsen..Ginede ilgin için teşekkür ediyorum senden kardeşimm...

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    yeni honda cbr 125 r hakkında sadece bi fikir saçmada da olabilir lastiklerinin ebatlarını buyutseniz bide plakalığı iptal edip egzosu koltuk altına cekseniz granajların bağlantı yerlerine papuç koyup şişirseniz aynaları ön flash a taşısanız nasıl olur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben geçen yıl motoru fuardan aldım ve bence fiyatlar düşük olacak diye bir beklenti içine girmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü fiyatlar çok da değişmiyor belki küçük bir miktar olabiliyor ama tatmin edici bir indirim beklemek yanlış olur. normal liste fiyatı geçerli olur motorlar için ama aksesuarda indirimler olabiliyor. fuarda motor alma işi de şöyle olmuştu, bayi ile anlaşıp bir miktar para vermiştim. birkaç gün sonra da motorumu almak için bayiye gitmiştim. ha şöyle bir avantajı var fuarın, bir çok modeli bir arada görüp kıyaslama şansı var ayrıca bankaların da standları fuarda açılıyor ve kredi için uygun imkanlar bulunabiliyor

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    yeni honda cbr 125 r hakkında sadece bi fikir saçmada da olabilir lastiklerinin ebatlarını buyutseniz bide plakalığı iptal edip egzosu koltuk altına cekseniz granajların bağlantı yerlerine papuç koyup şişirseniz aynaları ön flash a taşısanız nasıl olur
    Deli olur sen aşmışınn güsell fikir seni tebrik ediyorum alınca deniicem arkadaşım emin ol.....
    Tşk ediyrm..

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen yıl motoru fuardan aldım ve bence fiyatlar düşük olacak diye bir beklenti içine girmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü fiyatlar çok da değişmiyor belki küçük bir miktar olabiliyor ama tatmin edici bir indirim beklemek yanlış olur. normal liste fiyatı geçerli olur motorlar için ama aksesuarda indirimler olabiliyor. fuarda motor alma işi de şöyle olmuştu, bayi ile anlaşıp bir miktar para vermiştim. birkaç gün sonra da motorumu almak için bayiye gitmiştim. ha şöyle bir avantajı var fuarın, bir çok modeli bir arada görüp kıyaslama şansı var ayrıca bankaların da standları fuarda açılıyor ve kredi için uygun imkanlar bulunabiliyor
    Bende fazla bi indirim beklemiyorum zaten inşallah senin aldıgın gibi kolay olur tecrübe sahibi olarak verdigin bilgi için şahsen tşk ediyorm..

omerdusmez honda cbr tercihin güsel bende fuardan almayı düşünüyorum konunu begendim işime yarar bilgiler aldım sag olsaın..

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı bulent-sahin-star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omerdusmez honda cbr tercihin güsel bende fuardan almayı düşünüyorum konunu begendim işime yarar bilgiler aldım sag olsaın..
    Sende sag ol inş.cbr yi alırsın bende alırım inş..

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Hiçbiryerden Motor'u hemen alamazsınız zaten. Önce Ruhsat ve Plaka işlemi yapılıyor. Bu da yerine göre 1 veya 2 gün sürüyor. Plaka ve Ruhsat çıkmadan motorun teslimi zaten kanunen mümkün değil. (Bu arabada da böyledir. Bayiye gidip ben şu arabayı istiyorum deyip, ödeyip alıp gidemezsiniz). Ben de motorumu Fuardan almıştım. Fuarda pek bir fiyat avantajı olmuyor. Ancak Plaka-Ruhsat masrafını düşürtebiliyorsunuz. Karşı standda yapıyorlar sizde yapın deyince müşteri kaçmasın diye yapıyorlar (En azından ben öyle yapmıştım - ki gerçekten de karşı standda indirim yerine bunu kendileri teklif etmişti).

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler