Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetsiz yakalandım, mahkemede ne olacak?

Motovento
    REKLAM ALANI
    infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Merhaba,
    Motorumu dün aldım, dakka 1 gol 1 bugun polis çevirdi ve ehliyetim daha olmadıgı için gerekli işlemleri yaptı. Ama motoru bağlamadı. Yanımda ehliyeti olan bi arkadaş vardı ona teslim etti.
    Yarın mahkemeye çıkacagımı söyledi. Ben şimdi ne yapıcam mahkemede? Mahkemede hapis cezasından yırtmanın yolu yokmu? Ehliyet sınavına girdim ama daha belli olmadı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NightWolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600 RR
    Arkadaşım yakalandı ceza aynen şöyle Mahkemeye çıkıyosun 600 YTL Ehliyetsizlik Cezası eger Ruhsat Başkasının üstüneyse 200 YTL de ona ehliyetsiz kullandırdıgı için ceza kesiliyor.Otopark filan yani 1.000 YTL yi buluyor maalesef.Cezayı erken ödersen indirim de var %20 ye yakın sanırım yazın aynı cezayı arkadaşım ödemişti.Geçmiş olsun dostum.

Mahkeme para cezası veriyor.Cezanı öde fazla geciktirme faizle baya bi şişiyor dostum.

Ehliyet şart.
    1 St Class Warrior.Hardware Master.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 lira civarında bir ceza ödüyorsun o kadar. paran varsa korkmana gerek yok.
    ==============================
    ==============================

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Benim de kazamda başıma geldi,o zamanlar ehliyetim yoktu.Yani sınava girmiştim ama anlamıyorlar tabii..600 ü yedim,mahkemeye filan da gitmedim.Eve kağıt geldi..Hala da ödemedim,sanırım 5 yıl mı ne müddeti varmış..Faizi yok bişeyi yok,beklesin.......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de kazamda başıma geldi,o zamanlar ehliyetim yoktu.Yani sınava girmiştim ama anlamıyorlar tabii..600 ü yedim,mahkemeye filan da gitmedim.Eve kağıt geldi..Hala da ödemedim,sanırım 5 yıl mı ne müddeti varmış..Faizi yok bişeyi yok,beklesin.......
    İlk ay sonunda yatırmassan 2 katı...Snraki 1 ay sonunda yatırmassan 3 katı, sonraki he ay için yürürlükte olan banka faizlerinin ortalamasıyla hesap ediliyor haberiniz olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk ay sonunda yatırmassan 2 katı...Snraki 1 ay sonunda yatırmassan 3 katı, sonraki he ay için yürürlükte olan banka faizlerinin ortalamasıyla hesap ediliyor haberiniz olsun...
    Amcam avukat..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

NightWolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600 RR
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eminmisin 5 yıl müddeti olduguna ceza için gittiginde 1200 oldu demesinler de o zaman kimse ödemez ki 5 yıl bekler ben öyle bir şey oldugunu sanmıyorum.
    1 St Class Warrior.Hardware Master.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8952

yukardaki linkte ne olacak çok açık seçik yazıyor..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler