Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul-MT] Hızır Acil - İLK YARDIM KURSU

Motovento
    REKLAM ALANI
    fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Konuyla ilgili Makine ve Eyong'a özelden mesaj attım, sanırım birazdan bu sorunun yanıtını alırız ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    bende makina ya yazdım MSN den. ilgilenecekler.

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Eyong da bana ilgilendiklerini yazdı...

Motosikleti
    Hala destek yok ses çıkmıyor.
    Çağrı güncelliğini korusun da ana sayfada görünsün diye yazma gereği duydum.

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Dün akşam Olcay'la ( Eyong ) görüştüm, sağolsun ekiple görüşüp bana özelden mesaj attı. Kurs Şubat ayında olacağı için 2 ay önceden ana sayfaya koymak gereksiz bulunmuş. Ama diyor son bir ay kala bir banner yapıp ana sayfaya koyarız demişler. Tüzemen ayrıca sana da katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler, Adana'da olmana rağmen olayı sahiplendin, yaşça da benden büyükmüşsün, yazın eşimle çıkacağım güney-güneydoğu turunda uğrayacağım -buz gibi bi limonata sözün var ( 10 Temmuz'da yola koyulacağız ) Tekrar teşekkürler ( en sağlam dostluklar kavgayla başlar ) ... Hürmetler azizim

Motosikleti
    Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Olcay'la ( Eyong ) görüştüm, sağolsun ekiple görüşüp bana özelden mesaj attı. Kurs Şubat ayında olacağı için 2 ay önceden ana sayfaya koymak gereksiz bulunmuş. Ama diyor son bir ay kala bir banner yapıp ana sayfaya koyarız demişler. Tüzemen ayrıca sana da katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler, Adana'da olmana rağmen olayı sahiplendin, yaşça da benden büyükmüşsün, yazın eşimle çıkacağım güney-güneydoğu turunda uğrayacağım -buz gibi bi limonata sözün var ( 10 Temmuz'da yola koyulacağız ) Tekrar teşekkürler ( en sağlam dostluklar kavgayla başlar ) ... Hürmetler azizim
    tabiki her zaman beklerim. Başta beni yanlış anladın neyse ki sonunda doğruyu gördün ne demek istediğimi anladın.Gerçi bunlar özelden yazılır ama.

Sadece seni ve eşini değil tüm motorseverleri Adana ya bekliyorum.Buranın limonatası meşhur değildir şalgamı meşhurdur.Ama yazın bici bici yenir.Söz.
    Belki bizde katılırız eşimle size.
    Ama motorunu değiştirmeni tavsiye ederim.Çünkü uzun yol katedecek kadar iyi bir motor değil senin altındaki.Tecrübeyle sabittir.Hemde daha güçlü ve su soğutmalı tercih etmelisin yazın tam ortası burası çok sıcak olur şişmesin motor.

Sevgiler.

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aziz Fear_factor ve Aziz Tüzemen emeğinize sağlık... Çok güzel olacak bu organizasyon... Tahmin ediyorum ki tarih yaklaştığında bir çok 20'li eğitim grubu olacak. Görüşmek dileğiyle...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Motosikleti
    Bende ücretsiz kurs verecek kurumları araştırıyorum burada. 112 ücretli veriyordu ama belki ses getirmesi açısından yinede bir irtibata geçeceğim.

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Arkadaşlar listeyi güncelledim ( talep okadar fazla ki güncelleme gereği duydum! -lolita22 kadar ilgi görmemesi düşündürücü tabi!-)

HAFTA SONU KATILMAK İSTEYENLER :

1- ozturk_sertac
    2- teflon
    3- fear_factor
    4- teksavasci
    5- karamurat
    6-
    7-

HAFTA İÇİ KATILMAK İSTEYENLER

1-
    2-
    3-

Motosikleti
    Dediğin çok doğru fear_factor ilgiden gözlerim yaşardı. bak lolita kadar olamadın.Ama bence birisi dalga geçiyo bakalım ne kadar kuş düşecek diye.
    Neden boyleyiz acaba milletce kız delisi olmuşuz. Gördüğüm kadarıyla herkesin yağı erimiş. lolita birde sexi nick takınca herkes hoşgeldin ve kutlama yazısıyla mutlaka kendini bir göstermiş. Bu kadar basit olmamalıydı bu site.geyik daha ağırlıkta ve buna da moderatörler göz yumuyor çok yazık.
    Faydalı şeylere de bu kadar ilgi olsa alkışlayacağım herkesi.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    katılıyorum abi size...

[COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin çok doğru fear_factor ilgiden gözlerim yaşardı. bak lolita kadar olamadın.Ama bence birisi dalga geçiyo bakalım ne kadar kuş düşecek diye.
    Neden boyleyiz acaba milletce kız delisi olmuşuz. Gördüğüm kadarıyla herkesin yağı erimiş. lolita birde sexi nick takınca herkes hoşgeldin ve kutlama yazısıyla mutlaka kendini bir göstermiş. Bu kadar basit olmamalıydı bu site.geyik daha ağırlıkta ve buna da moderatörler göz yumuyor çok yazık.
    Faydalı şeylere de bu kadar ilgi olsa alkışlayacağım herkesi.
    okadar haklısın ki; sözün bittiği yerdir.

söylesem tesiri yok
    sussam çare değil
    FUZULİ

Motosikleti
    Sözüm bitti zaten söyleyecek. Vazgeçtim araştırmaktan da. Kursiyer bulamadıktan sonra kendini parçalamanın anlamı yok ki.

Hayırlı işler herkese

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Şu bugünkü ''lolita22'' vak'asında birşey dikkatimi çekti 11:00 ile 14:00 arasında tam 300 defa görüntülenmiş . Yani her 1 saate 100 defa tıklanmış... Niye, çünkü nick sexi bi nick ; ''lolita22'' E ozaman eşşeklik bende! fear_factor da nedir ki yaz oraya ''okşan_tam_kıvamında'' diye bir nick. Başlığı da yaz oraya ''evde yalnızım bilin bakalım üzerimde şu an ne var'' diye; ver coşkuyu, sonra bak bakalım tıklanma sayın her dakika nasıl artıyor. Site kilitlenir valla Ben de kalkmışım yok ilk yardım, yok eğitim, yok bilinçlenme, yok şu yok bu... eşşeklik bende ....

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Fear_factor yazılarınızı şimdi okudumda, şu İlk Yardım Kursu Başlığında bir reforma mı gitsen acaba şöyle yanar dönerli bi isim bulsak ....
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    bence kurs için promosyon yapalım, işte aklıma gelenler ;

1- Katılan herkese ilk yardım çantası verilecek dedim ya, başka birşey verelim ; örneğin lazımlık -ördekli olanından- ki kazadan sonra felç olduğumuzda mişherken ve zıcharken sıkıntı çekmeyelim,

2- Kayıt yaptıran ilk 10 kişiye, kursu erkek doktor değil, gazinonun birinden ayarlayabileceğimiz bir dansöz versin ( işte bu madde katılımı tavana vurduracaktır ),

3- Kayıt yaptıran sonraki 10 kişiye de, kursu Seda Sayan/Nihat Doğan ikilisi versin ( ben rica ederim, bacım beni kırmaz ),

4- Kursu sağlıklı bir beyinle bitirmeyi başarabilen herkese de, İbrahim Tatlıses suni teneffüs yapsın ( 10 tane acılı lahmacun yedikten hemen sonra ),

5- Eğer hala yaşayan kursiyer varsa, onları da fear_factor yarışmasına gönderelim.... nasılım ama

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu promosyonlar çok işe yarar bence de Hele 4. sü şahane
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Kursa katılmak için üşenen arkadaşlar varsa veya katılımın fayda sağlamayacağını düşünüyorlarsa ; ben 6 yıl tıp okumalarını tavsiye ederim...

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bende istiyorum kaltılmayı.. Gerçi bu sağlık konularında hani damar kan falan bahsederken bayılcak gibi oluyorum ama Bayılana kadar bişeyler öğreniriz artık
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benide yaz beyaz show dan önemli sanırım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler