Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ybr250 hakkında komplom......

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylece motor piyasası komple kapanacak....8 - 9000 ytl den aşağı olmaz....Dar gelirli biri bu motoru alamaz...Parası olanda zaten bu paraya daha büyüklerini alır biraz ekleyerek...Satamıyacağını bildiği için getirmiyorlar zaten...
    benim için mantıklı olan 8-9 miyara motora vereciğime güzel bir otomobil alırım.

ybr250 6 milyar civarı olsa keşke

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar selam;
    hyosung almak isteyen biri olarak vede 250 piyasasını çok iyi bilip takib eden biri olarak, bu motorun piyasayı hareketlendireceğine eminim bu sebeple fiyatı ne olursa olsun gelsin ve çeşit + rekabet olsun diyorum FAKAT yamaha cbf ve yeni çıkan ve iyi yer edinen hyosung'a rakib olacaksa yüksek fiyatlı olan fakat kendini her alan da kanıtlamış,ikinci eli bile yok satan cbf den ucuz bir fiyat politikası belirlemeli. buradan beldeyama'ya sesleniyorum. marka imajına güvenip türk halkını gene yoluncak kaz yerine koyarsanız, müşteriyi hyosung ve hondaya kaptırmaya devam edersiniz.iyi bir fiyatla çıkmalı ve sonra hondanın yaptığı gibi piyasaya bakıp "oo iyi gidiyor arttır fiyatı" yapmamalı (örnek cbf 150). ben fiyat olarak cbf -comet arası diyorum ki bu da cometi sevindirir, her yönü ile daha büyük görkemli güçlü bir aletin hemde ucuz olması müşteriyi hyosung'a kaydırır. AMA yamaha yetkililieri piyasayı kapatmak istiyorlarsa 7000ytl ile çıkmalılar bu durumda güç ve büyüklük tercih edenler comete ,marka ve birazdaha azı ile yetinmek isteyenler yamahaya yönelir ancak bu durumda işin aslını araştırmayan milletimiz "aynı fiyatlı o zaman bodoslama yamaha" zihniyeti ile yamahayı alır. kısaca 7 den çıkarsa piyasaya honda bile fiyat kırmak zorunda kalır.

murat
    sevgiler&saygılar

dikkat bu yazıyı kopyalayıp beldeyamaya mail yağmuruna tutarsak belki bi faydası olur adress :hr@beldeyama.com.tr ilkini ben göndermiş olayım işte kanıtı:

Message Sent

Sent to: hr@beldeyama.com.tr
    Add to Address Book
    Back to Inbox

motoru cbf 250 ye hayret verecek derecede benzer yapmaları ne ilginç değilmi üstelik arka frenin kampana, benzin deposunun üsten dandik görünümlü kapak olmasına kadar. umarım fiyatı cbf e benzemez. fakat yamahanın 125 lik hava soğutmalı enduro tiplerinin bile 6.500 ytl oldunu düşünürsek bu beni biraz korkutuyor. arkadaşlar bi üstteki yazımı dilekçeye benzer şekilde ad soya ad ekleyerek gönderirseniz adrese belki faydası olur adres ve yazı yukarıda.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Hyo 250 çift silindir 29 hp çift disk fren yag soğutma...
    Ybr 250 tek silindir 21 hp tek disk hava soğutma
    CBF 250 tek silindir 22 hp tek disk hava soğutma

Sanırım hyo her bakımdan önde gözüküyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Ewet

aslında rekabet dogru olabilir

komplo teorin dogru olur o zaman

ybr 250 almak isteyenler için gusel olur bu olay
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo 250 çift silindir 29 hp çift disk fren yag soğutma...
    Ybr 250 tek silindir 21 hp tek disk hava soğutma
    CBF 250 tek silindir 22 hp tek disk hava soğutma

Sanırım hyo her bakımdan önde gözüküyor...
    ertek bu saydıklarının hepsi yağ soğutmalı.çift silindiede soğutma daha zordur özellikle arka silindirde bu yüzden hyosungun daha büyük yağ soğutması var. ama bazıları her motorda böle büyük bir soğutma arıyor sanırım.firmaların ardında çalışan yüzlerce mühendisten daha iyi bilip !! vede arka frenin kampana olması okadar kötü değil daha düne kadar bütün araçlarda öğleydi hala üretilenler var. motorun enjeksiyonlu olması az yakamsı yolunda daha öenmli bir adım.

arkadaşlar üstteki yazımı beldeyamaya göndermeyi unutmayın adress de orada. fiyatta makul bişey yapmalılar.
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Sen daha motor alamadın mı yau 2 sene oldu tanışalı farkındaysan, o zaman da soruyordun ne alsam diye
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen daha motor alamadın mı yau 2 sene oldu tanışalı farkındaysan, o zaman da soruyordun ne alsam diye

yok alamadık bide şu yeni çıkacak 250 lik ybr nin fiyatına bakıp ona göre bu yaza motorlu girmek istiyorum. sen nasılsın. asskerden geldin sanırım. hoş geldin ben ara ara takılıyorum görüşürüz umarım. kendine dikkatet.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler