Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gilera nexus 500 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar arkadaslar ben aranıza yeni katılıyorum. sizlere bir kac sorum olacak. eger yanıt verirseniz cok memnun olurum. ben su sıralar 6. motorumu almak uzereyim. alacagım motor gilera nexus 500. 2. el almayı dusunuyorum. bir tane buldum 2005 model 4000 kmde ve bakımlı sorunsuz temiz bir arac. arkadaslarla 5000 i nakit kalan 3000i 1 ay cek olmak uzere anlasdım. bu fiyat nasıldır.pek piyasasını bilmiyorum o yuzden siz degerli motosiklet.net uyelerinden yardım istiyorum. bir de yedek parca olayına da atıfda bulunur musunuz. bu yıl ferco motor a gecmis distributorlugunu yapan firma. ferco motor hakkında bilgisi olan var mı. yedek parca olayında sıkıntı yasar mıyım. cok tesekkur ederim simdiden. elinize yureginize saglık. sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Yani toplam 8000 YTL ye mal olacak sana?Bence o fiyat gayet iyi ve makul..Ferco motor hakkında hiç bilgim yok malesef..şimdiden hayırlı olsun

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tanımsız arkadasımız nexus konusunda yardımcı olur
    sana ıstersen pm at..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

saolun arkadaslar bi an kimsenin bilgisi olmadıgı izlenimine kapıldım 24 saatten beri tek bi msj yazılmadı. sanırım bu hafta gecsin alacagım saolun..

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    nexus yerine burgman al derim ama anlasmissin artik
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

ya burgman cok kocaman bir motor ben daha cok spor olsun istiyorum. bizim belediyenin yaptıgı kasislerden altı vurmayacak bir motor. neyse cok okudum burgmanla nexus u forumlardan. gercekten cok zor karar ama son olarak nexus dan yana kullandım tercihimi. tesekkurler arkadaslar

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Valla bende işallah seneye düşünüyorum...bence süper seçim...scooterda bazı açılardan bence son nokta..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler