Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

peugeot 103 mopedle ankaradan anamura

Motovento
    REKLAM ALANI
    maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    peugeot 103 mopedle bayramdan sonra bir gün ankaradan anamura gitmeyi planlıyorum, macera ve çılgınlık arayanlara duyurulur
    gelmek isteyen varsa beraber gideriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manyakenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yalan oldu
    anamur neresidir kaç km dir?

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @maksimumhız

İmza olarak başka bir sitenin reklamını yapman hoş olmamış...
    Cüneyt Eralp

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    olabilir...mantıklı geliyor bana...105 lik cobrayla İstanbul İzmit çok kez yaptım...Ne cesaretmiş ya...Şimdi düşününce gülüyorum kendime...Bir kerede yolda kaldım...Kamyonun birine rica minet kasayı açtı arkaya yükledik...bir geyik yapmak zorunda kaldım İstanbula kadar...Allahım bu kabus bitsin diye dualar ettim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    walla büyük cesaret gerektirir.. şimdiden yolunuz açık olsun...

@ anamur mersinin bir ilçesidir..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Yalan oldu
    yaw uzak görünüyor. Uzaklık Hiç sorun değil ama Benzin Param yok Benzin Param Olsa gelirim yaw bende

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    sen biraz iyisin dimi??????orjinal emo ve uzun yol allah allah!!!! ona önce bi glordin taktır 15 15 karbüratör bide kavrama OYNAMASI yap en önemli elektronik ateşleme olsun platinli çabuk buji yakar...... çelik kasnak kalın kayış arka dişliyi puf dişlisiyle değiştir telli jant tak ön arka lastiği viraj lastiğiyle değiştir bujiyi geniş çaplı al o tesisatla gitsen gitsen hiç durmadan 50 km gidersin onu söyleyeyim benzinin anasını ağlatır ama gider yoksa orjinal emoyla bi tarafını yırtsa yetişmez ölüm olur o yolculuk yokuşta bayılır inişte bağırır gitmez bence sen bu tesisatı döşe ondan sonra yola çık unutma yanına ek malzeme al en azından bi 150 milyon al yanına hatta o da yetmez 250 milyon al yanına ondan sonra git yoksa işin zor yola çık git gel ondan sonra konuşalım......nasıl geçti bilgi alırız hiç yoktan ama 2 zamanlıyla zor 55 60 kilo olman lazım motorun seri ve iyi gitmesi için hadi hayırlısı şimdiden hayırlı yolculuklar şunudA söleyim(dinlendirmeden gidersen bide yüklenirsen o motor 40 km de fısssssssssss ona göre git biz iki kişi 80 km gittik full tesisat silindir kızardı ve o şekilde acımadan bastım ama şunu söyleyim durduktan sonra hiç stop etme bi stop edersen acayip şeyler olabilir ör:arkadaş yaptı stop etme dediğimiz halde........ silindirle piston ''vay kardeşim gel sana bi sarılayım'' der ve onların aşkı seni rezil edebilir onun için kontak kapatmadan bas gitsin iyi bi dinlen durmadan git oraya varınca git bi sekman değiştir kapak sök zımparalat buji zaten oraya varıncaya kadar 4-5 tane yakar kayıştan sonra işin tamam

Motosikleti
    peugeot 103
    anamur ankaradan 500-600 km civarlarında
    sen biraz iyisin dimi ona önce bi glordin taktır 15 15 karbüratör bide kavrama bilyesini 2 tane ye düşür çelik kasnak kalın kayış arka dişliyi puf dişlisiyle değiştir telli jant tak ön arka lastiği viraj lastiğiyle değiştir bujiyi geniş çaplı al o tesisatla gitsen gitsen hiç durmadan 50 km gidersin onu söyleyeyim benzinin anasını ağlatır ama gider yoksa orjinal emoyla bi tarafını yırtsa yetişmez ölüm olur o yolculuk yokuşta bayılır inişte bağırır gitmez bence sen bu tesisatı döşe ondan sonra yola çık unutma yanına ek malzeme al en azından bi 150 milyon al yanına hatta o da yetmez 200 milyon al yanına ondan sonra git yoksa işin zor yola çık git gel ondan sonra konuşalım ama 2 zamanlıyla zor 55 60 kilo olman lazım motorun seri ve iyi gitmesi için hadi hayırlısı şimdiden hayırlı yolculuklar şunudA söleyim(dinlendirmeden gidersen bide yüklenirsen o motor 30 km de cartayı çeker ona göre dinlendire dinlendire git
    zaten macera arıyorum, 90 kiloyum, motor orijinal fazla hız yapmicam, ama çok hızlı gitmem gereken yerlerde giderim motor bu haliyle 60 görüyo zaten
    İmza olarak başka bir sitenin reklamını yapman hoş olmamış...
    önerin için teşekkürler ben de değiştirmeyi düşünüyorum zaten

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    canondale ile git bence daha zevkli olur
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peugeot 103 mopedle bayramdan sonra bir gün ankaradan anamura gitmeyi planlıyorum, macera ve çılgınlık arayanlara duyurulur
    gelmek isteyen varsa beraber gideriz
    Hocam ben Anamurluyum bir mani çıkmazsa birlikte gideriz. Yalnız Anamurluysan bilirsin Sertavul'u kar bastımı motosikletle geçiş biraz zor olur.

Motosikleti
    Yalan oldu
    Dostum Bayramdan Sonra Bi bakalım. Benzim Param Olur Ve havada iyi olursa Bende Gelcem Yanındayım Ok?

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Ocak ayı iki fotoğrafıda aynı gün 3-3.5 saatlik sürüş aralığıyla çektim kıyıda millet deniz kıyısınde geziyor hatta giren turist bile var bozyazı sonrası günlük güneşlik, Sertavulda kar var

Tatlı su motorcusu demeyin ama kışı beklememek lazım

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    evet gidilir seni tebrik eder ve dikkatli gitmeni öneririm,çünkü bende otür motorlarla defalarca türkiye içinde dolaştım,cesaretimde ordan geliyor zaten.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Yalan oldu
    Ya İyide Nie Anamur?????

Motosikleti
    peugeot 103
    Hocam ben Anamurluyum bir mani çıkmazsa birlikte gideriz. Yalnız Anamurluysan bilirsin Sertavul'u kar bastımı motosikletle geçiş biraz zor olur.
    Ya İyide Nie Anamur?????
    bilmez miyim oyüzden kış başlamadan gitmek istiyorum, anamurun neresindensin, kimlerdensin? Belki tanıdık çıkarız, e-mailim açık sanırım eklersen msn den görüşürüz

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    motor arıza yapmasın sonra vay haline örnek mete

Motosikleti
    peugeot 103
    motor arıza yapmasın sonra vay haline örnek mete
    valla mt camiasının dualarına güveniyorum ,
    inşallah bi şey olmaz

Ocak ayı iki fotoğrafıda aynı gün 3-3.5 saatlik sürüş aralığıyla çektim kıyıda millet deniz kıyısınde geziyor hatta giren turist bile var bozyazı sonrası günlük güneşlik, Sertavulda kar var

işte budur yaaaaa beraber gidelim

işte budur yaaaaa beraber gidelim

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Galiba bi karısıklık oldu
    maksimumhiz
    valla mt camiasının dualarına güveniyorum ,
    benim dedigim mete_han
    mete_han
    olabilir...mantıklı geliyor bana...105 lik cobrayla İstanbul İzmit çok kez yaptım...Ne cesaretmiş ya...Şimdi düşününce gülüyorum kendime...Bir kerede yolda kaldım...Kamyonun birine rica minet kasayı açtı arkaya yükledik...bir geyik yapmak zorunda kaldım İstanbula kadar...Allahım bu kabus bitsin diye dualar ettim...

Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gidilir seni tebrik eder ve dikkatli gitmeni öneririm,çünkü bende otür motorlarla defalarca türkiye içinde dolaştım,cesaretimde ordan geliyor zaten.
    evet Ümmet amca hikayeni okudum zaten baştan sona kadar, bende senin gibi Türkiye'yi karış karış gezmek isterdim mopedle ama öğrenci olmam sebebiyle vaktim az, ama ilerde bir gün o da olabilecek bir şey

yanlış anladım sanırım, özür
    inşallah başıma öyle bir şey gelmez, ufak tefek tamirinden anlarım ama parça olmazsa bir şeye yaramaz

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba bi karısıklık oldu
    maksimumhiz
    benim dedigim mete_han
    mete_han
    yanlış anladım sanırım, özür
    inşallah başıma öyle bir şey gelmez, ufak tefek tamirinden anlarım ama parça olmazsa bir şeye yaramaz

Motosikleti
    Yalan oldu
    maksimumhiz dostum anamura gitmesekte alanya felan gitsek olmasmı? ben sana neden anamur die bi soru sormuştum ama cevap yazmamışsın!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler