Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125cc racinglerin hangisini seçmeliyim ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125 r
    cbr 125 en akıllıcası her konuda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    daha öncede aynı topik açılmıştı ve ben yine cbr diyorum! bilmiyorum o topiği açan senmiydin kardeş!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Motosikleti
    movistar
    cbr iyidir hoştur da çok çabuk keyfini alıyorsun arkadaşlardan biri demiş kesmez diye aynen öle...
    hp sınırlamak iyi fikirde o 600 lük motorda hararet vs. gibi problemler yaratmaz mı ? ve sınırlamaları kaldırıp 600 e geçiş yapınca rodaj vs nedir yani kafam karıştı biraz...

darkgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    burada en ii benim gözümde CAGIVA 125 MITO tek sorunu iki zaman lı ama alet çok deli kopuyor
    DUR DURULMAYACAK TEK RAKİP ZAMANDIR!!!

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aslında 6000-6500 lira gibi bir fiyata getirseler hyosung gt125r, 15bg 2 silindir 8sübap motoru ve gt250r ile aynı kasa yapısı ile çok iyi bir alternatif olur

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    bende hyosung dusunuyorum kis briaz daha bastirsin alim diyorum bi tane fiyatlar iyce duser o zamanlar die 6.00ytl e falan dusurebilirsem 2. el temiz bisi almak istiyorum
    imzam yok parmak bassam olurmu

_demon_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    aprilla RS125 variken diğerlerini yazmana bile gerek yok bence bu motor 125cc ler içinde şuanda 1.lik durumunda fiyetı biraz yüksek olsada ben olsam sana onu tercih et derdim RS125 olan birini tanıyorsan al bi motoru gez farkı görüceksin diğerlerine kıyasla çok güzel bir motor...
    -C¤- Tuяki§h - ЯoMεO -C¤-
    [MT]Eskişehir Ben GeLdimmm aranıza kabul ediomusunuz bni...

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    honda yada derbi aslında arkadas cagıva alıcak ama fazla bı bılgımız yok kısmetse yarın alıyoruz arkadasa.bu motor hakkında bılgımz fazla yok motorcuda fazla bısı demıyo ıyı motor dıyo saglam dıyo teknık bılgısı olan varsa bılgılendırsın bızı
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Bence Cbr seceneklerden en zayıfı. 125 cc ömürlük motor alicam diyosun burdan uzun sure binecegini cikariyorum. Ama Cbr gerek durus gerekse motor yonunden cidden cabuk sıkılınacak bi motor. ince lastikler, kassız durus motordan sıkılmana sebep olucaktir. Yanlis anlamayin Cbr kotu bi makina demiyorum tam tersine super(fiyat performans-ilk baslayan kisilier icin) ama uzun sure kullanicam diyen biri icin kesinlikle yanlis secim ve bu kisinin secimleri arasinda Aprilla da var.

Kesinlikle listenin en iyisi bence Aprilla para derdin yoksa git al kafan rahat eder listedeki tum motorlarada nal toplatirsin. Hem sekilde hem parca kalitesinde hemde yolda.

2. secim Derbi diye dusundum Aprilla kadar hizli olmasada Cbr dan daha seri oldugunu ve cok daha sekli yerinde oldugunu soyleyebilirim(yan yana koyunca ortaya cikiyo) ama bununda aprilla gibi fiyatı yuksek.

İki zamanlidan korkma sakin ben alirken gozumu cok korkuttular aman sabah calişmaz bayirda cekmez duman atar dediler. nazar deymesin canavar gibi kullaniyorum. He dediklerinden biri dogru cikti cok yakiyo tabi basarsan. Kullanim farkindan yari yari ya benzin tuketimide degisiyo...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    Hocam bende seninle aynı durumdaydım. iki zamanlıları bir kenara ittim. Sonra gittim cbr'a daha sonra gt250r'a bindim. gt250r ın üstüne bindiğim anda cbr ve diğerlerinin düşüncesi silinmeye başladı. 15 saniyesinde makinaya aşık olmuştum. Benim tavsiyen ikinci el iki makinayıda bul ilk cbr'a sonra gt250r'a bin. 15. saniyeye geldiğinde kararını çoktan vermiş olacaksın. qwerter demişti dersin.

Görüntü olarak birde şuna bak. gt250r ı respol yapmışlar cüsselere bakarsan gt250r aslansa cbr anca kedi olur .(Cüsse olarak diyorum hondacılar kızmasın sonra).

http://img230.imageshack.us/img230/9...hyosungqp3.jpg
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

Cbr125

Honda Servisinde çalişiyorum Cbr 125 Gerçekten Güzel Bi Makina Yol Tutuşu Hizi Ve Kalitesiyle 10 Numara

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    onların arasında cbr125 alınmaz yapmayın yaa sınek gıbı motor gözunuzu seveyım benım bı arkımda var gectıgımız yaz şileye gıttık bend de keeway sl150 var ıkımızdede artcı var ama gel gördu benım motor ondan daha torklu cıktı yolda gıderken hem motor altınızda gözukmuyor yanlsı anlamayın bende sevıyorum cbr 125 ı ama onların arasında o alınmaz ne dersenız dıyın. al o zaman hyosung gt 250 bak keyfıne derım

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    Alıntı lewane_lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paran warsa hyo yoksa cbr al derimm
    bencede hyo yada cbr derim ama alacağın motoru iyi seç bence satarken piyasası olan motorları almaya özen göster ben o hatayı 1 kere yaptım çin malı motor aldım en sonunda alım satım işleriyle uğraşan birisine üstüne para verip ybr 125 aldım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçacak paran varsa Aprilia veya Derbi
    Başlangıç ve öğrenme motoru olarak alıp 1-2 yıl kullanacaksan Cbr
    Yok babam 5-6 yıl dersen Hyosung... budur...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede aprilla yada derbi 2 zamanlı mantıksal olarak 2 kat güç ve düşük ağırlıkla daha fazla performans demek derbi az daha güçlü olsa onu alırdım çünkü aprilla çok iddialı duruyor. ama bunlar başlangıç motoru.
    kalite yönünden markaların hepsi kaliteli (çin malı deyil) içlerinden en iyisi honda, fiyat olarak düşünürsek daha güzel seçenek yamaha rx king bence hemen hemen aynı basıyomuş ve 170 falan görüyomuş
    +7.000 ytl civarına 93-97 model 600lük ve 1000liklerde var. onları alıp 3-5 sene hor kullanmakta çok zevkli olurdu bu arada 2 zamanlı bir motor kolayca eskir 4 zamanlı daha dayanıklıdır ben ömürlük motor kullanan bir kişi tanıyorum 40 sene civarı kullanıyo honda cup gibi bişey ekonomi modunda kullanıyo 40'ı geçmiyo az yaktığı için ortalama hızı 30 birde çok çok küçük çukurlarda bile yavaşlayıp geçiyor yolda taş olsun yön değiştiriyo, sonuç olarak 4 zamanlı motor 40 yıl gidiyo ve hala devam ediyo

cbr 125 ilk çıktığında herkes aldı, pişman oldu neden motor gitmiyo

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı qwerter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende seninle aynı durumdaydım. iki zamanlıları bir kenara ittim. Sonra gittim cbr'a daha sonra gt250r'a bindim. gt250r ın üstüne bindiğim anda cbr ve diğerlerinin düşüncesi silinmeye başladı. 15 saniyesinde makinaya aşık olmuştum. Benim tavsiyen ikinci el iki makinayıda bul ilk cbr'a sonra gt250r'a bin. 15. saniyeye geldiğinde kararını çoktan vermiş olacaksın. qwerter demişti dersin.

Görüntü olarak birde şuna bak. gt250r ı respol yapmışlar cüsselere bakarsan gt250r aslansa cbr anca kedi olur .(Cüsse olarak diyorum hondacılar kızmasın sonra).

http://img230.imageshack.us/img230/9...hyosungqp3.jpg

acayip guzel olmus..

kirmizi-lacivert cbr m var , pek de sevemedim ben repsol u ama hyosung da cok guzel durmus. motorun hatları ortaya cikmis..

bu arada bundan 3 msj once gorkem olayi gayet ii ozetlemis..
    soylenece sey:

kolay gelsin..

Shakulin

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Cbr bisiklet gibi bir alet para vermeye değeceğini sanmam.Race makina para ve zevk işi ya 2.el bakacaksın yada Hyo gibi 250cc bir alet alırsın en azından.

Tıtanium C³R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda C³F 250»» Olacak İnş :))
    125 likler arasında uzun süreli alınabilecek tek makina CBR 125 R çünkü uzun süreli allımlarda servisi de düşünmek lazım.
    ::hakem1::[B][I][SIZE="2"][FONT="Palatino Linotype"]Yedeği olmayan tek şey "Can" dır.[/FONT][/SIZE][/I][/B]

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    pekı kımsenın cagıva hakkında bılgısı yokmu?2 zamanlı bı motor bunun parcası bulunmyor bılıyorum arastırdıgıma gore cok eskılerden dukatının altında cıkan bı marka cagıva alıcagız hala dusunuyoruz gumruk cıkıslı bı makıne bu bılgısı olanvarsa yazsın zararın neresınden donsek kar dır olmasın.
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    abıcım sen bosver onları 350 lik bı jawa al hem ucuz hemde o yazdınız motorların hepsındende hızlı ve masrafsızzz.... jawa jawa jawa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler