Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Takım Elbiseyle Chopper Kullanmak :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende okula giderken kullanmayı düşünüyorum ama çocuklar gülermi diye korkuyorum mayısta ceket olayı kalkınca kesin giderim..
    Koray senin çocukların bence gülmezler onlar yakında motor sevdalısı olacak hele bir de bizler yanlarına gidersek toplu halde Ben de yakında başlıycam kumaş pantalon gömlek gitmeye ama tabii üste korumalar olma şartıyla
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Ben geçen sene hep takım elbise kullandım

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ben hergün (c.tesi pazar hariç) takım elbiseyle gidip geliyorum okuluma.
    hiç sorun olmuyor

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bende hergun takim elbise giymiyorum ama kumas pantolon gomlek ile ise gidip geliyorum. Kumas pantolunun uzerine, yandan cirt cirtli, fermuarli motor pantolonum var, direk onu giyiyorum, is yerinde de yandan acip direk arka cantaya ati veriyorum. Ustumde de motor montu oluyor. Disaridan gorenler icin tam korumali (dizlik, bot vs) biri olarak gozukuyorum ama is yerinde 5 dk icinde ustumdeki cikardigimda, insanlar motorla ise geldigimi anlamiyorlar bile. Tek yanimda goturdugum ekstradan ayakkabi oluyor, motor botunu cikarip ayakkabiyi giyiyorum. Yanlizca sabahlari bellik takmiyorum, cunku malum gomlegi cok burusturuyor ama aksama eve donerken onu da takiyorum

Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hergun takim elbise giymiyorum ama kumas pantolon gomlek ile ise gidip geliyorum. Kumas pantolunun uzerine, yandan cirt cirtli, fermuarli motor pantolonum var, direk onu giyiyorum, is yerinde de yandan acip direk arka cantaya ati veriyorum. Ustumde de motor montu oluyor. Disaridan gorenler icin tam korumali (dizlik, bot vs) biri olarak gozukuyorum ama is yerinde 5 dk icinde ustumdeki cikardigimda, insanlar motorla ise geldigimi anlamiyorlar bile. Tek yanimda goturdugum ekstradan ayakkabi oluyor, motor botunu cikarip ayakkabiyi giyiyorum. Yanlizca sabahlari bellik takmiyorum, cunku malum gomlegi cok burusturuyor ama aksama eve donerken onu da takiyorum
    hadi ya şu pantolunun resmi varmı? yada markası ne ve nerden aldın? Bende ceketi scoterin altına atarım sorun değil? Peki bu motor pantolonu kumaş pantolununu kırıştırmıyormu?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Limankalesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya şu pantolunun resmi varmı? yada markası ne ve nerden aldın? Bende ceketi scoterin altına atarım sorun değil? Peki bu motor pantolonu kumaş pantolununu kırıştırmıyormu?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44404

Kırıştırmaması imkansız bence

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44404

Kırıştırmaması imkansız bence
    Biraz büyük alsam kırışmayabilir....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler