Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşeyden once bu yasına kadar nasıl nufüs kagıdın olmadan yaşadın kac yasındasın
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    şaka gibi walla peki polis seni yakalasa cezayı yazması için kimlik istiycek oda yok? hiç okula filan gitmedin yahu. ve bildigim kadarıyla ortaokul mezunu olmayanlara ehliyet vermiyorlar.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı mmjules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne var ki ehliyet alabilecek belirli bir belgem yok. (Nüfus, ikametgah vs.) Hiç olmadı.

bugüne kadar ehliyetsiz enselenmedim, bu yüzden hangi işlemlerin yürütüldüğünü de bilmiyorum ne yapabilirim?

kardeşim se ciddi ciddi bu yaşa kadar nüfüs kağıdı sahibi olmadın mı? yeme bizi yaw. ikamet desen neyse de nüfüs kağıdı olmaması ilginç.

ehliyet için sponsor firmanın linkinde gerekli bilgiler var.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Nüfus cüzdanı çıkmama sebebi ne olabilir ki ? Hadi diyelim köy de yaşıyosun ki o bile saçma, internete girip, siteye üye olup topic açmayı biliyosun Eeeee harbiden kimi kekliyosun sen ya...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Bu yaşa kadar idare etmişin takma kafana devam et

Forumdan Uzaklaştırıldı
    boşver yaa bizim kimliğimiz varda noluyo altı üstü bi kağıt parçası.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Önce kafa kağıdı çıkar ; sonra gerisi zincirleme gelir zaten sonrada ehliyetini alırsın bunun bize danışılacak yanı ne ki

Motosikleti
    aprilia leo 150
    polis size ceza kesemez, kimlik ister... kimliğiniz çıkmamışsa devlet kayıtlarında siz yoksunuz demektir...

yazıklarınız doğruysa ilk olarak nüfus dairesine gitmenizi şiddetle tavsiye derim....

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    yaşar ne yaşar, ne yaşamaz misali... şimdi sen ölü mü görünüyosun, yoksa doğmadın mı henüz...

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    kİmLikSiz inSan kaLdImI yhaa. bİde ehLiyet yaŞını geÇtİm dİo. aSkerLik feLan ne oLucak. yokLama geLdimİ dİCem kİmLik yOksa kİm yOkLayCak senİ.
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    arkadaşım şu konunun ufkunu biraz daha genişletsene tubişin dediği gibi bizimle kafa bulutorsun gibi geldi bana....
    facebook(Fazer Tutkunları)

arkadaşlar ben şimdi 16 yaşındayım temmuzda tam 17 olucam.ehliyet kursuna şimdi yazılıp ehliyeti temmuzda alabilir miyim?yani 16da yazılıp ehliyeti 17ni bitirdiğinde alabilir miyim?

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı dj_kmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben şimdi 16 yaşındayım temmuzda tam 17 olucam.ehliyet kursuna şimdi yazılıp ehliyeti temmuzda alabilir miyim?yani 16da yazılıp ehliyeti 17ni bitirdiğinde alabilir miyim?
    Merhaba dj_kmr:
    Malesef resmi olarak yaşın dolmadan kursa kayıt yaptıramazsın....Kayıt yaptırsanız dahi resmi olarak geçerliliği olmaz....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    ArKdasLar bn su an ehLiyet kursuna yazıLdm.. ehliyetimi alana kadar motorumun elimde olmasını istiorum...

Sorum şu: bn ehliyetimi alana kadar ehliyetin Yerine Gecicek gecici bir belge varmı?? yane Bni aday olarak gösTeren... ????

Yardmcı olursanız cok memnn oluRum...

ben herşey dahil son fiyat 325 anlaştım dosyası maliyesi trafiği kursu vs vs..27 ekimde sınav var.

Alıntı artofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArKdasLar bn su an ehLiyet kursuna yazıLdm.. ehliyetimi alana kadar motorumun elimde olmasını istiorum...

Sorum şu: bn ehliyetimi alana kadar ehliyetin Yerine Gecicek gecici bir belge varmı?? yane Bni aday olarak gösTeren... ????

Yardmcı olursanız cok memnn oluRum...
    yanında bile değilse olmaz.daha kazanmış bi hakkın bile yok.bu dediğin imkansız

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Bende A2 ehliyeti için kursa başvurdum. B ehliyetim var fakat B+a2 yapmak istiyorum. Ücret olarak B ehliyetimi aldığım kurs dan 320 YTL ye tüm masraflar dahil ehliyet elime geçmesi şartıyla anlaştım. Fakat keşke bir hafta önce karar verseymişim şimdi 12. ayın 15 inde sınava gireceğim araya iki bayram girdiği için bu kadar uzadı. Sınav konusunda pek korkum yok B de olduğu gibi 100 alarak dreksiyon sınavını beklemeyi hedefliyorum.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    arkadaşlar ehliyet kayıt silinmesi için sistemin açık olması gerekiyomuş bu doğrumudur yada ne zaman açılacaktır sayın gelişim sürücü kursu yöneticisi bu konu hakkında bilginiz war mı yada bilgisi olan diğer arkadaşlar warsa bana bu konuda yardımcı olabilirler mi?

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ne demek istediğini tam olarak anlatabilirsen yardımcı olmaya çalışalım.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    ben bi kursa kayıt yaptırdım daha doğrusu evraklarımı tamamladım werdim sonra başka bir ile gideceğimden dolayı hani başka bi kursa kayıt olursam sorun çıkmasın diye kaydımı silmek istiyoum evraklarımı verdiğim kurstan fakat kursun sahibi sisteme giriş yaptığını kaydımın silinmesi içinde sistemin açık olması gerekiyor diyor böyle bişey war mıdır yada ne zaman sistem ne zaman açılır

Motosikleti
    Henüz motosikletim yok :(

Mopede Ehliyet

Arkadaşlar Her yere baktım birisi oda bir motosiklet diyor gerektirir diyor biri yarısı bisiklet gerektirmez diyor.Gerektirirmi Gerektirmezmi?
    :)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler