Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Ok. Bende merak ettim nasıl olacak diye. Ararım artık onları her gün ben
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Tanju adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar girdik sınava çıktık çok kısa sürdü valla dubaların arasında 8 çizdik bitti toplamda 15 sn. filan sürdü inş. artık sıra geldi ehliyete bugün yeni korumalıklar filan aldım kask mont sizlerin nasıl geçti ben kayışdağı arifpaşa da girdim
    bende orda girdim ama hiç sevindirici bi haber almadım.çünkü 64 puanla kalmışım.ve bana koyan şey hiç hata yapmadığım halde 36 puanımın neden kırıldığını bilememem.kurs 1 saat sonra ara neden kırmışlar söyleyelim dedi ve bende merakla bekliyorum.
    arkadaşlar kim bu puanı verenler?bence motosiklet ehliyetleri bile yoktur.puan verilirken görenler olmuş ve hakkını yediler dendi.evet kim bunlar ve nedir bu haksızlık.benle birlikte mhrrmkpnr nick li arkadaşımızda giriyordu ve o canlı olarak gördü nasıl kullandığımı.2 kere kullandırdılar ve 2 sindede hiçbir hata yapmadım.
    şimdi sizden ricam bu haksızlık karşısında bana yardımcı olmanız.ben en kısa zamanda bu insanları gerekli yerlere şikayet etmek istiyorum ama nereye gidip nasıl şikayet edeceğimi bilmiyorum.lütfen yardım edin.bu kadarmı basit hatasız bir insanı bırakmak.kursun söylediğine göre üç kişi kalmış ama emin olun katılan kişilerin %90 ından iyi olduğuma kalıbımı basarım.ne hakla bırakıyolar ve insanı ehliyet almaktan soğutuyolar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzücü gerçekten çok merak ettim şimdi ben kaç aldım bi sorayım hemen

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    üzücü gerçekten çok merak ettim şimdi ben kaç aldım bi sorayım hemen
    hata yapsam amennah bişey demem ama o kadar kişi izledi ve hiç bi hatam olmadığını söyledi ve bende kendimden eminim hiç hatam olmadığına bakalım ne saçmalıktan kesmişler puanları.bide kılpayı bırakıyolar.resmen kasıtlı

90 almışım ben geçmişim çok sevinçliyim

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    90 almışım ben geçmişim çok sevinçliyim
    bizi kontrol edenler arızaydı kesin yaw.kasıtlı bıraktılar beni.pazartesi milli eğitime şikayet edicem şahit olurmusun bana???

tabi dostum her zaman

abi sıra hemen gelirse 15 sn de çıkarsın

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizi kontrol edenler arızaydı kesin yaw.kasıtlı bıraktılar beni.pazartesi milli eğitime şikayet edicem şahit olurmusun bana???
    nası ya ben baktım 7puan fln diil 2ser puandı hepsi 15 olan 30km altı-60km ustu gidinler içinmiş senden 36 puan kırması imkansız telafisi olması lzm ona girersn artık ama cidden cok buyuk haksızlık ya aptal adamlar neye puan kırmış mont ve koruma takıosun die yapmıslardır sortla terlikle motor ehliyeti almaya geleni geçirio onlar

bende gecmişim ama kac aldıgımı ogrenemedim kagıtları basıolarmıs aradıgımda snrdn sormadımda benden oncekilere baktım hocaların arkasından 10 puandan fazla kırmadılar kimseye

arkadaşlar allaha emanet ehliyet veriolar 2 kişinin keyfine kalıoruz yaa!!

Alıntı gümüş600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yarın arifpaşada giricem sınava saat 12 de başlıyomuş kaça kadar sürüyo alfabe sırasına göre gidiyosa ismim ömer olduğu için sonlara doğru olucam saat 3 te çok önemli işim var bugün girenler bilgi verirse nsevinirim ne kadar sürer sınav

bu arada yıllardır 600 lük makine kullanıyorum kazanamazsam çok komik olur
    mrk etme bi saatte hepsini bitirirler
    true love..

Drift Religion

suvari_mertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nevada
    Biz Güngören Stadının orada Allah'ın cezası boş bi arazi de yaptık... Yerler cam kırklarıyla doluydu zar zor yaptım.. gözlemcide çok kastıran bi adamdı... verdikleri hussarında direksiyonu dönmüyordu... Dediklerinin çoğunu yaptım ama büyük ihtimal ikinci sefere sınava giricem... Gözetmenin beden dili pek olumlu değildi...

ya bizede kursun 50cclik mondialini kullandırdılar donerken brz zorlandım ufacık motor yaa trafikte nası kullanıolar onu
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    MZ 125
    ah be 3 senem kaldı ehliyet almama bi alem ...

Motosikleti
    honda dylan
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende orda girdim ama hiç sevindirici bi haber almadım.çünkü 64 puanla kalmışım.ve bana koyan şey hiç hata yapmadığım halde 36 puanımın neden kırıldığını bilememem.kurs 1 saat sonra ara neden kırmışlar söyleyelim dedi ve bende merakla bekliyorum.
    arkadaşlar kim bu puanı verenler?bence motosiklet ehliyetleri bile yoktur.puan verilirken görenler olmuş ve hakkını yediler dendi.evet kim bunlar ve nedir bu haksızlık.benle birlikte mhrrmkpnr nick li arkadaşımızda giriyordu ve o canlı olarak gördü nasıl kullandığımı.2 kere kullandırdılar ve 2 sindede hiçbir hata yapmadım.
    şimdi sizden ricam bu haksızlık karşısında bana yardımcı olmanız.ben en kısa zamanda bu insanları gerekli yerlere şikayet etmek istiyorum ama nereye gidip nasıl şikayet edeceğimi bilmiyorum.lütfen yardım edin.bu kadarmı basit hatasız bir insanı bırakmak.kursun söylediğine göre üç kişi kalmış ama emin olun katılan kişilerin %90 ından iyi olduğuma kalıbımı basarım.ne hakla bırakıyolar ve insanı ehliyet almaktan soğutuyolar
    gecmıs olsun nasıl ıs anlamadım valla.

bende gırdım ama ne duba ne bısey.sadece 50 lık mondıalle 30 metre gıttık donduk geldık.hatta motorun plakası yoktu 15 dakka bekledık kımse bulamayınca baslaattı notu veren zat.

ozrace'in sınavına bizzat sahitim cok sasırdım bnde yaa gayet guzel ilk turu attı hocalar gormemiş bakmamıs 2turu at dediler ondada 2. dubaya yakın gecti ama degmedi bile dönerkende gayet içerden aldı o motoru ceviremz yani herkes o anda ki girenlerin %80ide ceviremedi bn dahil olmak uzere ama bırakmıslar arkadaşı yaa cok buyuk bi haksızlık bu yazıkki oraya o insanları koyup bze sınav yaptırıolar bitanesi bile motorun m'snden anlamıo bide kendileri bnseler brk tamamlamayı 3. dubaya gidemezler
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    bakkalköydemi sınava girdiniz, kartalda böyle bişey yok, dubalar bile yok, kalmak hiç yok, zaten sınav bile yok denebilecek nitelikte

Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakkalköydemi sınava girdiniz, kartalda böyle bişey yok, dubalar bile yok, kalmak hiç yok, zaten sınav bile yok denebilecek nitelikte
    kayışdagı arifpaşa i.ö.o'da girdik ama o arkadasın sansszlıgı yaa bzm hocalar kimseyi bırakmadı gayet iimserlerdi yani
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    inş yakında
    et abicim et heryere şikayet et onları sürünsünler ya millet ne hayyaller kuruyo ehliyet almak için yaptıkları şeylere bak ... seneye bendee giriceem bakalım banada mı böle olcak

Motosikleti
    Asya Motor AS 125 T
    içerenköy'de giren var mı acaba? yorumlar alsak birazcık...
    ne kadar dönersen dön, popon yine arkandadır... :queen:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı CanCanFB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içerenköy'de giren var mı acaba? yorumlar alsak birazcık...
    var...Nuri Cıngıllıoğlunda girdik...herhangi bir karmaşa yoktu...fotolar az sonra...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tabi dostum her zaman
    teşekürler yarın gidiyorum şikayete isimlerini öğrenip

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozrace'in sınavına bizzat sahitim cok sasırdım bnde yaa gayet guzel ilk turu attı hocalar gormemiş bakmamıs 2turu at dediler ondada 2. dubaya yakın gecti ama degmedi bile dönerkende gayet içerden aldı o motoru ceviremz yani herkes o anda ki girenlerin %80ide ceviremedi bn dahil olmak uzere ama bırakmıslar arkadaşı yaa cok buyuk bi haksızlık bu yazıkki oraya o insanları koyup bze sınav yaptırıolar bitanesi bile motorun m'snden anlamıo bide kendileri bnseler brk tamamlamayı 3. dubaya gidemezler
    ahh be kardeşim sorma ş...... ler söylemiyoda ne hata yaptığımızı.söyleyemezler zaten hiç hata yapmadığımız için

Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isterlerse 200 duba koysunlar.artı not verenleride duba yapıp 202 dubanın arasından geçemezsem bırakırım ben motosikleti.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler