Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı ChAgLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sertifikanla gidiyorsun ve birde orada form dolduruyorsun.. Ama formu kendin doldur. Emniyet binası çevresindeki yerlerde doldurtma çok para alıyorlar. Bostancıdaki emniyetin arka tarafındaki bahçesinin içinde emniyet kendisi satıyor oradan al. Ve birde emniyete harç yatırıyorsun sertifikanı vermeden.. Hemen kapı önünda görürsün harç yerini. Yaklaşık 40-50 civarıydı sanırım ama yanlışta hatırlıyor olabilirim.. Fakat çok erken gidin arkadaşlar saat 7 gibi falan.. Çünkü çok fazla kalabalık oluyor...

S&S
    teşekkürler ChAgLaR sayende daha tedbirli olup erkenden gidicem formuda bi gün öncesinde alıp doldurum rahatca işimi hallederrim peki hemen verecekler mi ehliyeti peki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rica ederim ne demek, hepimiz birbirimize yardımcı olacağız.. 1-2 gün içinde öğleden sonra alabiliyorsun. Ben hemen ertesi gün almıştım..
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    eyvallah dostum iyi günler rüzgarın bol olsun.

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    1990 Doğumlularin Ehliyet Için Ne Kadar Beklemesi Lazim ????aydinlatirsaniz Sevinirim..........

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    eywaahhh benim yarın ehliyet sınavı var
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Benimde sinavim var saat 11 de 30 ilk yardim 40 traifk 20 a2 motor
    Hekeze Başarilar Dilerim...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    arkadaşlar ehliyet yaşı dolmadan kusra başvurabilirmiyiz ne gibi bi faydası olur ve ehliyet alma süresi değişirmi !
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ehliyet yaşı dolmadan kusra başvurabilirmiyiz ne gibi bi faydası olur ve ehliyet alma süresi değişirmi !
    başvursanda neye yararki? kursa gittin diyelim unutacan ögrendiklerini+iyice sen bi sor kursa çünkü saglik raporu vs istiyorlar en iyisi bekle alma süren degişmez yaşini doldur 18 inden gün al git kursa kayit ol!

Motosikleti
    az kaldı alacağım
    arkadaşlar bende b sınıfı ehliyet var a sınıfı almak istiyorum ne yapmam gerekiyor mesela kursa gitmem zorunlumu ne türden sorular soruluyor zormu kolaymı vs vs

17 Şubat Ehliyet Sınavınız Nasıl Geçti ?

Merhaba arkadaşlar sınavınız nasıl geçti bu gün? valla bayağı bi kalabalıktı ben geçmişimdir herhalde !!
    Tüm soruları doğru yaptım yada şu soru acaba neydi diyen varsa haydii soralım bakalım birbirimize

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    işte bir soru şanzıman kayışı kopunca ne olur.
    1:araç durur
    2:araç hızlanır
    3:araç titreme yapar
    4:vitese girmez
    hangisi doğru acaba burakkkk
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

valla kozalak kardeişm bende bu soru yoktu senin kitapçık ''z'' di galiba
    ama cevap bence d şıkkı vitese girmez sence hangisi?
    Alıntı kozalak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taa kozalak yalnış olmasın şanzımanda kayış varmı

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 2011 Mavi
    benimde süper geçti sınav bi soruda biraz tereddütüm var
    soruda şu : firene basıldığında firen pedalı titriyorsa sorun nedir diye bi soru vardı onu ben kampana ve disk yüzeyi zedelenmiştir işaretledim . acaba doğrumu yapan varsa o soruyu doğrumu acaba diğer soruların doğru olduğundan eminim

volkan vallaha aynen aynı soruda takıldım ilk önce cevabını fren ayarı düşüktür dedim sildim sonra senin yazdığın cevabı verdim şimdi aklıma geldi bak.bence doğru cevap verdik.ne dersin?
    Alıntı volkan1107 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde süper geçti sınav bi soruda biraz tereddütüm var
    soruda şu : firene basıldığında firen pedalı titriyorsa sorun nedir diye bi soru vardı onu ben kampana ve disk yüzeyi zedelenmiştir işaretledim . acaba doğrumu yapan varsa o soruyu doğrumu acaba diğer soruların doğru olduğundan eminim
    Soruyorum :

firene basıldığında firen pedalı titriyorsa sorun nedir ?

cevabınız ne oldu arkadaşlar volkanla biz tereedüütte kaldık!!! kampana ve disk yüzeyi zedelenmiştir dedik !!!! sizin cevabınız ne oldu ?????????*

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 2011 Mavi
    evet abi bence doğru ama tereddütteyim ben balatalar aşınmıştır dicektim ama balataların yüzeyi aşınsa sedece çakur çukur ses gelir ama kampana ile disk yüzeyi zedelenince frene bastığımızda zedelenen yerlere takılacağa için belki pedalı tiretebilir onun için bende o soruya en mantıklı olabilecek şıkı yani kampana ve disk yüzeyi zedelenmiştir yi işaretledim ama bi onda tereddütüm var gerisi doğru yani sınavı geçtiğime inanıyorum ama yinede bu soru kafama takıldı. kesin bilen varsa sölesin de merkımız gitsin.

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    hehe arkadaslar bu soruyla her kezı işletiyorum ...müşterileri bile abi şanzıman kayısın koptu kopacak ne yapalım dıyorum hemen değiştir acıma diyooo...mıllet yıkılıyo valla gulmekten...
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

kozalak ayıp oluyo bizede lolo yapıosun.olmadı ama şimdi bu.
    hehe arkadaslar bu soruyla her kezı işletiyorum ...müşterileri bile abi şanzıman kayısın koptu kopacak ne yapalım dıyorum hemen değiştir acıma diyooo...mıllet yıkılıyo valla gulmekten...

valla benimde sınavım iyi geçti , o soruya bende aynı cevabı verdim en mantıklısı o geldi

arkadaş lar bemin iyi geçti ama cep telefonu ile giriş yok dediler sınava girdiğimiz okulda 1500 kişiden en az 1000 kişde vardı. önce almadılar sonra
    telefonu bir yerlere bıraktık öyle zor olduki tanımadığımız bir yerde telefonu tanımadığımız birilerine bıraktık.
    herkese selamlar

evet yaa herkez öyle diyor yavaş yavaş bende inanmaya başladım

yaa evet öyle problemler oldu ben arabayla gittim arabaya bıraktım ama girişe bırakanlar yandı acaip kuyruk vardı
    he bide az daha sınava almıyorlardı beni valla ehliyetim vardı kimlik yerine kabul etmediler kavga dövüş ancak kabul etttiler saçmalık yaa kafayı yicektim.bide sınav kağıdında ehliyet olur dio yanii.
    Alıntı savtunemir_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş lar bemin iyi geçti ama cep telefonu ile giriş yok dediler sınava girdiğimiz okulda 1500 kişiden en az 1000 kişde vardı. önce almadılar sonra
    telefonu bir yerlere bıraktık öyle zor olduki tanımadığımız bir yerde telefonu tanımadığımız birilerine bıraktık.
    herkese selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler