Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Ankara'da 14 Ekimde yazılı sınava girecem. Sürüş sınavı yazılı sınavdan kac gün sonra oluyo genelde. Kurs programını ona gore ayarlayacam da

Bilgi verebilirseniz sevinirm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    direksiyon sınavı ayın 23 unde.ayagının alçıda olması kesınlıkle engel ve kabul etmıyorlar bılgın olsun.aynı sekılde benımde omuzum alcıda ve kasım 22 dekı sınava tarıh verıyorlar yanı bır sonrakı sınavı beklemek durumundasın benım gıbı..

Vitesli motorla da girseniz sadece 1. vitesi kullanacaksınız zaten, hatta yarım debriyaj gideceksiniz. Kukaları çok dar koyuyorlar yarım debriyaj yapasınız geliyor. Bizim sınavda bi sürü eleman scooterla girdi, hatta birinin 200 lük motoru vardı, kukalar dar diye küçük scooterla girdi ve düştü eleman ehliyeti alamadı. HErkese başarılar. BU arada, 8 çizdirmeye kalkıyolar ama kukalar o kadar dar ki kimse yapamadı herkes s gibi bişey yaptı.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direksiyon sınavı ayın 23 unde.ayagının alçıda olması kesınlıkle engel ve kabul etmıyorlar bılgın olsun.aynı sekılde benımde omuzum alcıda ve kasım 22 dekı sınava tarıh verıyorlar yanı bır sonrakı sınavı beklemek durumundasın benım gıbı..
    haklısın bende öyle biliyorum ama ben aradım bizim kursu...kesinlikle gel motora binebiliyosan sorun yok dedi nası olcak bu iş annamadım bende...
    bakalım yarın görcez

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    sınava girecek arkadaşlara başarılar... hızlı hareket etmeyin rahat olun başarılı olucağınıza eminim!

mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic
    Ben A2 yi Yenibinyıl (Ankara) sürücü kursundan alıyorum. Biraz önce sordum adayların bir kısmı 23.09.2006 da bir kısmı da 30.09.2006 da girecekmiş direksiyon sınavına. (Bizimki 30.09) Hangi kurstan aldığınıza bağlı galiba.. Emin olmak için arayıp sorun mutlaka.
    Herkese başarılar..

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı mos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben A2 yi Yenibinyıl (Ankara) sürücü kursundan alıyorum. Biraz önce sordum adayların bir kısmı 23.09.2006 da bir kısmı da 30.09.2006 da girecekmiş direksiyon sınavına. (Bizimki 30.09) Hangi kurstan aldığınıza bağlı galiba.. Emin olmak için arayıp sorun mutlaka.
    Herkese başarılar..
    30.09.2006 dakı sınav telafı sınavıdır gelemeyenler ıcın 2.cı bı sınav.tabı yıne de arayıp sorun derım fakat ondan sonrakı ılk sınav tarıhı kasım 22..

Motosikleti
    Aprilia Atlantic
    Bana hiç telafi sınavı olduğundan falan bahsetmediler tekrar soracağım teşekkürler

Bildiğiniz gibi tüm sınavlar aynı tarih ve saatte oluyor. Ben İstanbul da 26 Ağustos da yazılı sınava girdim koca lisenin tüm sınıflarında sadece A 2 yazılı sınavı vardı. 23 Eylül de direksiyon sınavı var. Sürücü kursu aradı sabah 7.30 da sürücü kursuna kimliğiniz ile beraber gelin direksiyon sınavına gidilecek dediler. Sürücü kursunun mini scooter ı var oyuncak gibi nerdeyse, sirklerdeki küçük bisikletler var ya ona benziyor sanki. Düşmeden direksiyonu da kıvırırsak 15 gün sonra ehliyetimize kavuşuruz. 29 sene E den sonra yanına A2 ekletmek bence güzel bir duygu.

Herkese başarılar..
    Mos kurs nasıldı eğitmenler falan ....bilgi versene biraz. Bende Ankaradayım iyi bir eğitim verecek ve ucuz bir yer arıyorum..

Aslında a2 ehliyet için bir kursa yazıldım ama ileri sürüş eğitimi önemli gibi geliyor bana.

Motosikleti
    Aprilia Atlantic
    Maddog ben hiç eğitime gitmedim sadece başvurumu oradan yaptım. Ancak bildiğim kadarıyla ileri sürüş eğitimi Çayyolu Motomax ta ve Ulusan Motor da veriliyor..
    Evet 30 Eylül deki sınav telafi sınavıymış. Bizim eğitmeni hem araba hem de motosiklet sınavına verdikleri için biz o zaman girecekmişiz herhangi bir vakit kaybımız olmayacağını sertifikaların aynı zamanda çıkacağını söylediler. inşallah öyle olur.

Maddog ben hiç eğitime gitmedim sadece başvurumu oradan yaptım. Ancak bildiğim kadarıyla ileri sürüş eğitimi Çayyolu Motomax ta ve Ulusan Motor da veriliyor..
    Evet 30 Eylül deki sınav telafi sınavıymış. Bizim eğitmeni hem araba hem de motosiklet sınavına verdikleri için biz o zaman girecekmişiz herhangi bir vakit kaybımız olmayacağını sertifikaların aynı zamanda çıkacağını söylediler. inşallah öyle olur.
    Evet be ikisiyle de konustum Ulusan 16 saat pratik 3 saat teorik eğitim fiyatını 380,00 YTl dedi. Çayyolu Motomax 'da 350,00 fiyat verdi yaklaşık aynı saate eğitim için.

ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    arkadaşlar yarın için herkese bol şanslar bakalım neler olacak.gelişim sürücü kursundan katılanlar yarın saat 07:30 da kadıköyde görüşmek üzere

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Sabah Sınav war ben stress den uyuyamiyorum biri yardım etsin uyumama

e ee ee e

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ayın 30 unda sınav olacağı doğrudur yoğunluktan dolayı bu şekilde yapılmış 23 ünde bir parti 30 unda bir parti yapılacak BAŞARILAR panik yapmayın ağır olun ağırsınız diye kimse bir şey diyemez
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Dragonchaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400 ABS
    Sınava girecek herkese başarılar arkadaşlar. Bende Kayışdağı İlk. Okulu'nda giriyorum. Keeway'imle arkadaşla birlikte gelicem; artık hayırlısı neyse o olsun diyorum

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dragonchaser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınava girecek herkese başarılar arkadaşlar. Bende Kayışdağı İlk. Okulu'nda giriyorum. Keeway'imle arkadaşla birlikte gelicem; artık hayırlısı neyse o olsun diyorum
    kardeş bende ordayım yarın orda herkese sorucam draonchaser kimdir die saat 12:00 da ordayım görüşürüz
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

tamercan887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben istanbul üsküdardakine hilal süe. kursunda bana pazar günü dediler siz cumartesiden bahsediyorsunuz bişey anlamadım

tamercan887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

a2 ehliyet sınavı hangi tarihte

sayın motorcular benim anlamadıgım a2 ehliyet günü benim gittigim üsküdardaki kurs bana sınavın 24 eylül pazar günü oldugunu söyledi ama bir topikte gördüklerim cumartesi diyolar nasıl oluyor ben üsküdardayım onlar kadıköyde.doğrusu hangi gün bilen varmı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler