Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    Bende De Yok Ama Yasildim Alicak Bi Kere Edirnenin En IşLek Caddesinde Durdurdular Zor Aldik Motoru Tanidiklar Vasitasiyla.600 Ytl Ceza Kesicem Dedi Mantik Olarak Ehliyet Almak Daha Uygun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

b sınıfı var ama motorsiklet ehliyetim yok .çünkü neden kurs gerekiyor bizede sadece sınava girip alamazmıyız o kagıt parçasını birdeeee ehliyet araç sürmüyor birçok a sınıfı ehliyeti ola adam tanıyorum motor kullanmasını bilmiyor

Motosikleti
    suzuki DR650R

selam a2 ehliyet için yardım

selam.ben siteye yeni giriş yaptım.A2 ehliyet için yaptığın duyuru tarihi geçmiş.ben şubat ayından almayı düşünüyorum.yardımcı olabilirmisin.teşekkürler.

a2 ehliyet için başvuralım

arkadaşlar slm antalyadn ben vede a2 ehliyet almak için bir grup oluşturalım vede uygun bir şekilde ehliyete akavuşalım artık. isteyenler bir sayı belirleyelim vede fiyat araştıralım istersenizzzzz
    bekliyorumm

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    kac para?????????**
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Siteye yeni üye arkadaşların veya uzun süredir online olmayan , en önemlisi sitedeki ehliyetsiz arkadaşların okuması ve okuyanların da tekrar okuması dileğiyle.
    GUNCEL

bakırkoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhaba

14 ocak tarihine kadar kayıtlar devam edıyor detaylı bılgı ıcın ö.mden gorusebılıriz.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    tamam viper. alcam ehliyeti söz.

motor almak aklımın ucundan bile geçmiyodu. dün alcam dedim. bugün gittim aldım. (plaka çıkaramadıkları için bayramdan sonra teslim alıyorum :( )

şimdi bi hafta o kadar uzun geliyoki bana anlatamam... gerçi bayramda 8 gün 24 saat işten çıkamayacağım. ama olsun. o koltuğa oturmak için o kadar sabırsızlanıyorum ki...

dün karar verdim dedim ya, dün hemen ehliyet kurslarını araştırmaya başladım. 2 yerden telefon bekliyorum. bayramdan sonra kurs işim de hallolur.
    inşallah ehliyet gelene kadar bi bokluk çıkmaz.

Karabina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili kardeşim aramıza hoş geldin.
    Bende yeni ehliyet alan bir kişi olmama rağmen hemen motor almadım.Evvela kendini eğitmen gerek,ondan sonra trafiğe çık,hem kendine hemde karşındaki insanlara zarar vermiş olabilirsin.
    Ayrıca trafikte zaten bizi görmüyor veya görmek istemiyorlar bunlara karşı kendimizi eğitmiş saygın motorsiklet kullanıcıları olarak görmelerini hissettirmemiz gerekmektedir.
    Karar senindir.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    hoşbulduk arkadaşım...

ben 11 senedir araba kullanıyorum (ilk uzunyola çıktığım günü, şoförlüğümün başladığı gün sayıyorum). motosikletlerden ve kullanıcılarından nefret ederdim. adam gibi kullanana lafım yok tabii ki. ama öyle serserilerle karşılaştım ki, adamlar kendi hayatını hiçe sayıyor bi de benim hayatımla oynuyolar. motordan bu yüzden hep çekindim. bi türlü kanım ısınmadı.

trafiği çok iyi tanımama, hız tutkumun olmamasına (nefret ederim), birazda bu tür işlere yatkınlığımın olmasına güvenerek aldım motoru zaten.

yine de öğreneceğim çok şey olduğunu biliyorum... bu yüzden her türlü nasihatınızı dinlemeye hazırım.

ama lütfen bana ehliyet alana kadar motora binme demeyin. aldım motoru bi kere. ama nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yönlendirmelerde bulunursanız sevinirim.

araba kullanırken inanılmaz saygılı bi adamdım, aynı saygıyı motorda da göstereceğimden eminim.

lütfen yukarıda söylediğim serseri lafına tepkide bulunmayın, bunu bana savunmayın, bir daha asla bu siteye uğramam. benden hoşlanmadıysanız bunu efendi bir şekilde de belirtebilirsiniz. memnun olur teşekkur eder ve giderim...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lütfen yukarıda söylediğim serseri lafına tepkide bulunmayın, bunu bana savunmayın, bir daha asla bu siteye uğramam. benden hoşlanmadıysanız bunu efendi bir şekilde de belirtebilirsiniz. memnun olur teşekkur eder ve giderim...
    arkadaşım bu kadar alıngan olma herkes hakarete varmadıkça görüşlerini belirtir..Bunda alınacak kırılacak bişey yok....Forum kimsenin malı değil, hepimizin ortak görüşlerini paylaştığı bir yer bu görüşlerimizi payllaşırken doğru olabilir yanlış olabilir bir çok fikir ortaya atılacaktır...
    Ben benimle aynı görüşte olmayanlarla birlikte olamam demek bişi değil bide tehdit eder gibi şunu savunmayın bunu savunun demek bence yersiz...İnsanlar inandıkları şeyi sonuna kadar savunacaktır...
    her zaman dediğim gibi sorun konuşamamak fikirlerimizi anlatamamak...
    işi hakaret boyutuna getirenlerde oluyor biz bu yazıları ya kendimiz yada forum üyelerinin bize bildirmesiyle inceleyip gerekli düzenlemeyi yapıyoruz.....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    yanlış anlaşılmasın, tehdit falan değil bu. sadece böyle motor kullanıcılarından hoşlanmadığımı ve savunulacak birşeylerinin olmadığını düşünüyorum. buradaki ilk günüm ve burada bulunmamın amacı buradaki kullanıcıların o tür insanlar olmadıklarına olan inancımdır.
    uyuşturucu maddeler kullanıp, hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını düşüncesizce, sorumsuzca mahveden insanlarla paylaşacak pek bir şeyim olduğunu zannetmiyorum.
    eğer istenmiyorsam gidebilirim demek bir "tehdit" olarak algılanmamalı.
    insanların düşüncelerine olan saygımdan söylüyorum bunu.
    ben şahsen hoş bulmuyor, bu tür konuşmalardan ve tartışmalardan rahatsız oluyorum.
    burayı o tür bir forum olarak görmediğim için burdayım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nietzsche
    motr tutkunları yaşamdan zevk alan doğayı seven keyif adamlarıdır...
    Mizaç olarak biraz sert olsalarda gayet yardımsever dürüst insanlardır ama 5 parmağın 5i bir olmuyo malesef daha önceki başlığındada belirtmişsin bu ortama yeni giriyom diye bence gir bi tanı bu insanları bu tür yazılar diğer arkadaşlarıda rencide edebilir........
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    peki. ilginiz için teşekkur ediyorum.
    hep belirtiyorum, buradaki insanların o tür insanlar olmadığını düşündüğümü. ben istanbul dayım ve bahsedilen etkinliklere katılmayı, sizleri daha yakından tanımayı, sitede hep var olmayı umud ediyorum.
    kimseyi kırmak istemediğimi de özellikle belirtmek isterim...

34`TU`4343 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz treni kaçırmısız, diğer sınav subat ayındaymış.. bu arada sadece motordanda girsek araba ehliyeti alıekn diğer sorularıda cevaplamış ve geçmiştik..
    KAWASAKİ ZX-6R
    Sürmek İçin Yaşa, Yaşamak İçin Sür...

öncelikle herkeze slm.benim adım selahattin ama arkadaşlarım kısaca selo diyor bu benim ilk msjm, motorum125cc hafta sonları kullanıyorum ama ne yazıkki benimde ehliyetim yok yakalanmaktan çok korkuyorum ama neyapıyım vaz geçemiyorum yaşım daha 16 sanırım 2 senem daha var

Ehliyetsiz motor kullanmak yasal değildir bu başlık altında yazılarınızda lütfen bunu göz önünde bulundurun ...MT ehliyetsiz tüm üyelerine bir an önce ehliyet almasını tavsiye eder..

Konu hakkında her türlü sorunuza Buradan yanıt alabilirsiniz...

Ehliyetsiz yakalanırsanız başınıza gelecekleri Buradan öğrenebilirsiniz...

selam öncelikle herkese iyi bayramlar

selam öncelikle herkese iyiy bayramlar
    yav gardas bizmotor hastasıyız e ehliyet alacaz 750 ytl fiyat cekıyorlar ee benim motorum zaten 750 milyon hem polislerle kovalamaca oynaması hosuma gidiyo bir gün zengin olursam 2 ehliyetlegezerim
    sizi üzmem

Ergün(Divinity) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes ne ekerse onu biçer.

Kendi düşüncem: Bilinmesi, öğrenilmesi gereken asıl konu; trafik. Trafikte herkesin bilmesi, uygulaması, uyması gereken kurallar var, buna tüm araçlar ve insanlar(yaya/şöför) dahil. Kurallar çiğnenmek için konulmaz, düzeni sağlamak, insanları korumak ve ülkeyi geliştirmek için konur, o ülkede yaşayan insanlar tarafından ne kadar çok benimsenirse de o kadar etkili olur. Bu yüzden inat etmemeli, herkesin kendini düzeltmesi gerekir. Ben ehliyet almadan nasıl gidip motor almıyor, araba kullanmıyor isem ve 5(beş) ay kadar daha kullanamayacaksam, bunu trafikte olan ve herkesin can güvenliğinden sorumlu diğer şöförlerden ve diğer yayalardan da beklerim, beklemek zorundayım!..

Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

AngeL of Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok;)
    sana katılıyorum divinity.bende ilk önce ehliyet sonra motor alıcam.Olması gereken de bu zaten...
    hakan58,polislerle kovalamaca oynamaktan hoşlandığını yazmışsın,eğer böyle bir zevkin varsa nfs most wanted oynayabilirsin,motor yok ama en azından zevkini tatmin etmiş olur hem de insanların can güvenliğine kastetmemiş olursun!
    Live to ride...Ride to live!

[I][FONT="Courier New"]You call me a dreamer, but sometimes dreams come true...[/FONT][/I]

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R

ehliyet

ya ben kütahya dayımda burada ehliyeti 450 ytl ye malediyorlar ben istanbuldan alsamda derslere girmeyip sadece sınava girsem olu r mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler