Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cross yada enduro yeni baslicam

Motovento
    REKLAM ALANI
    by_ozzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni uye oldum.ingilterede hull da oturuyorum aslen tekirdag corluluyum ve sizlerin bilgilerinden yararlanmak istiyorum...turkiyeye donebilirim ve doner donmez bir motor almak istiyorum...ehliyetimide 2 ay once turkiyeden aldim..sabirsiizm...benim hevesim cross motorlara...nasil birsey almaliyim yardimci olursaniz sevirnim.......cok dusebilirim fazla masrafli bir motor dusunmuyorum....biraz gosterisi olsa ii olur....yardimlarinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Yanlış yere açılmış bir başlık...yeri deişir zaten de sen ilk baştan bütçeni kaç cc'lik bir motor düşündüğünü yaz...Ondan sora cvplar daha mantıklı olur...
    AKIN FİDAN

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzuki drz 400 SM : 13.900 YTL
    honda CFR 450 X : 13.900 YTL
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

sky team 200 dusunuyorum....birde aprilla pegasso gordum cok hosuma giti.....ayirdigim butce 5000-7000ytl

sky team den uzak dur derim...
    O kategoride önce zongshen GY 200 A lara bak çok çok iyiler skyteam e göre...
    olmazsa Zealsun GY 200 A lara bak çok iyiler skyteam'e göre...
    ama bunlar senin bütçenin çok altında...
    senin bütçeyle (sıfır veya ikinci le) honda CBF 250 veya Hyosung GT 250 alabilirsin.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    adam cross veya enduro demiş sen cbf , gt diyorsun...
    arkadaş 7000 ytl ayırbilirsen eğer japon malı al derim. 2. el modeli biraz düşük bi enduroda bulabilirsin...
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Yükseltilen koruma duvarları ve vergiler yüzünden yeni gümrükten çekilecek motorlar pahallı hale geldi, ama bayi elinde kalmış varsa (yeni başlayacağını varsayarak) Hyosung RX 125 4,500.-YTL veya Derbi Senda 125 m (Gösteriş 10 numara) 6,500.-YTL bulabilirsin.

Derbi Senda 125:

Hyosung RX 125:

Not: Sky Team 200 de kesinlikle iyi bir tercih olur...

125 cc ye o kadar para vermek akıllı işi değildir...

ben alternatifleri verdim aralarında en uygunu zongshen 200 GY-A o zaman...
    ama zealsun 2007 de aynısını çıkarırsa (ki umuyorum öyle olur, çünkü zealsun zongshenle aynı fabrikada üretilmesine rağmen 2006 yılında 2005 model dizaynıyla üretilmeye devam etti zongshen ise yeni dizayn ile üretildi, belki artık zealsun da yeni dizayna geçer o zaman fiyat ve yedek parça avantajından dolayı zealsun tercih edilir.)

yedek parça konusunda
    mototurka dan çok şikayetçiyim (zongshen distribitörü)
    polen den çok memnun kaldım ( zealsun distribitörü)

bir de hyosung henüz 400 cc lik endurosunu çıkarmadı hala bekliyorum kaç para olacak diye ???

bir de yakında 450 cc lik Çinli enduro lar ve 500 cc lik çinli street makineler çıkacak iki yıl kadar sürer sanırım piyasaya çıkmaları.

hyosung'unki çok pahalı olursa, 450 cc lik çinli enduroları beklemeyi düşünüyorum...

bir de noT düşülmüş Skyteam iyi tercih diye.... abicim yapmayın noolur neresi iyi tercih o makinanın...
    o makine hayatında bir defa yarışlara katıldı onu da tamamlayamadı sürücüsü motosikleti sırtında taşıyarak finişe götürdü...
    alet krank kırmış.. ya düşünebiliyormusunu krank kırmak ne demek...

bilmiyorsanız açıklayayım..
    KAÇIINN KAÇIıINN ARKANIZA BAKMADIN UZAKLAŞIN O MAKİNEDEEEN demektir, krank kırmak....

userneym verdigin aciklamalr icin tsk ederim....aklimdan sky team almak geciyordu...acemiligimi atmak icin bununla baslayim diordum....ama benim genede daha arastirma yapmam gerekecek...dedeefendinin verdigi derby senda goruntu olarakta hosuma gitti....tsk ederim dedeefendi.....bu kis turkiyeye doner donmez kararimi verip hemen almam gerek...aqcele etmeliyim...hergun netten bakiorum....umarim bulurum kafama gore bisey.... userneym senin kendi motorun zealsun die zealsunu onermiosun dimi...ben genelde dag tepe gezicem....bunun icin butun korumalarimda var...dag tepeye gidebilecek bir motor daha ii olur....

by ozi:

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=7820

su linki bir incele istersen...

ayrıca imzama da dikkat ettiysen...

userneym seni kizdircak bisey demedim umarim...eger yanlis yaptiysam kusura bakma...ben sadece rahat ve emin olmak icin ole yazdim....ayrica imzani sen soleyince gordum..kusura bakma tekrar...verdigin linkide inceledim....haklisin dostum....tsk ederim

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Yamaha XT125R 6.150,00 YTL
    Tek silindir, 4 zamanlı, SOHC, 2 supap, hava soğutmalı,125cc

125 cc motora bukadar para verilirmi orası tartışılır. bence hakediyorsa verilir.

fakir ama gururlu tsk ederim....fotolar daha yadinlatici oldu....
    suan yurtdisindayim..ve burda bir adamla motorcroos hakkinda konsutum kendisinde honda 250 (modelini tam bilmiorum) var....ve haftasonlari motorcros icin ayrilmis buyuk bi alan var....giris ucretini odedikten sora istersen aksama kadar orda surebilirosun....adam bu motorunu satmayi dusundugunu soledi...motor gercekten cok harika....ve bana 2000£ dedi....alsam bile bunu turkiyeye nasil getirebilirimki....nasil zorluklar cikar?gumruk nedir?herseyi ile bunu ogrenmem gerekior....bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa bana yardimci olurlarsa sevinirim...

arkadaslar hyosung rx125 ile daha cok ilgileniyorum....hicbir olumsuz yazi gormedim...ogrenmek istedgim bu motor hoplayim ziplamaya gelirmi?acemiyim ama ucmak icin sabirsizlaniorum....ufak ufak baslamam gerek .... bu tip kullanmaya dayanirmi bu motor tskederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler