Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

ybr125 mi cbf150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    seneye inşallah
    Honda cbf150 yeni çıkmış hem ucuz hem daha yakışıklı motoru da daha büyükmüş ybrden.Ben de ybrye hevesleniyordum ama bu motoru görünce vazgeçtim.Cevaplarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    guantyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tavsiyem ybr al derim

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben de ne zaman açılacak bu topic diye bekliyordum. bi yorumum yok şimdilik ama sanki bu fiyatlarla cbf 150 daha agir basar gibi.

kasabalı hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125R
    ben olsam ybr alırdım

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende YBR derim

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    YBR derim o tipi bozuk motora para vermem ben.zaten ybr düşünüyom
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    ybr YAMAHA>HONDA

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    İkisinede bin hatta kullanma şansın varsa kullan.cbf150'nin test sürüşü var yaptığı hızın fotoğrafıda var ve yolun bittiğini daha hızlanacağını sölemiş testi yapan arkadas...Yanılmıyorsam120km süratte iken çekilmiş resim...VE motor 150km'de falandı sanırım yane rodajda motor.Benim görüşüm cbf sanırım ybr'yi tahtından indirir...Sanırım ybr ile bu süratlere çıkan sürücü sayısı az...
    AKIN FİDAN

viperboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda=Kalite daha da başka bişey demiyorum.

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR derim o tipi bozuk motora para vermem ben.zaten ybr düşünüyom
    Tipi bozuk demıssın ama ybr den daa celımlı we daaa kaslı duruyor fıyatıda 3000 lıra ybr ye wereceıme 3100 lıra cbf alırım ılerde sorun yasammak ıcın ben de test ettım we alet bassan gıdıyor ee cbr125 140 yapıosa bunun gıtmesı normal dıe dusunuom hemde doch motor we kalıtelı bır ıscılıgıııı war kullunılan parcalar olsun cok cok kalıtelı eeeeeeee HONDA hayat ONDA

rup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mor VespaET4
    yakıt sarfiyatı, kaslı ve ybr ye göre nispeten iri duruşu, fiyatı cbf150 yi öne çıkarıyo tek eksiği devir saatinin olmaması

Motosikleti
    seneye inşallah
    Görünüşü duruşu çok hoşve sport cbfnin niye tipi bozuk diyorsunuz anlamadım.ybr bunun yanında dede motoru gibi kalıyor hiç spor görüntüsü yok.Fiyat olarak ybr3300ken cbf 3150 benim düşüncem cbf daha güzel ama zevkler ve renkler tartışılmazmış.Zevklerden bahsetmek yerine birbirlerine olan üstünlüklerinden bahsederseniz aha iyi olur bence

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Alıntı ogulcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tipi bozuk demıssın ama ybr den daa celımlı we daaa kaslı duruyor fıyatıda 3000 lıra ybr ye wereceıme 3100 lıra cbf alırım ılerde sorun yasammak ıcın ben de test ettım we alet bassan gıdıyor ee cbr125 140 yapıosa bunun gıtmesı normal dıe dusunuom hemde doch motor we kalıtelı bır ıscılıgıııı war kullunılan parcalar olsun cok cok kalıtelı eeeeeeee HONDA hayat ONDA
    benim de sürme şansım oldu da 200 metre kadar falan.performansı normal 150 lik motor gibi(serilik bakımından)

tipi bozuk bence.çok uzun olmuş grenaj.farları da beğenmedim.yani tipi güzel olsa bu motoru düşünürdüm,hatta alırdım
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    aydınlı
    -sende bir karar ver apache miydi neydi 10 basar diyordun buna şimdi ybr mi almaya karar verdin....
    -Tipi bozuk tipi bozuk diyorsunuzda neresi bozuk anlamadım.. Yanlış taraftan mı bakıyorum ben bu motora... Kullanıcılar alsında o zaman daha net konuşabilelim bu motorları...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı heytbecom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydınlı
    -sende bir karar ver apache miydi neydi 10 basar diyordun buna şimdi ybr mi almaya karar verdin....
    -Tipi bozuk tipi bozuk diyorsunuzda neresi bozuk anlamadım.. Yanlış taraftan mı bakıyorum ben bu motora... Kullanıcılar alsında o zaman daha net konuşabilelim bu motorları...

adamın şahsi bir gıcıklığı var cbf 150 ye, anlamadım gitti?
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Şu Honda CBF 150 LER Bİ TESTTEN GEÇSİN YANİ ALAN ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİ SÖYLESİN KIYASLAMA YAPALIM...YBR çok sağlam makina 60---70 Km süraatle kaldırdık yere çaktık sadece ön grenaj gitti..tabi biz haşat olduk o ayrı....2004 modelllerin ön grenaj ve far sinyallaer fiyatını bilen varmı arkadaşlar ...komple olacak...Kazzık yemeyelim..

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    heryere kopyaladım bu yazıyı. motor beni deli etti
    arkadaşlar bugün akşam saat 20.00 da konya bayisine cbf150 ler geldi. montajını bekledikten sonra saat 21.00 da motorlar hazır oldu. biz de konya honda bayisinin sahibi mehmet şirin sayesinde motorları test ettik

öncelikle cbf150 asla ybr nin rakibi değil. cbf150 yi kullananlar ybr derse anca kendini kandırır. mükemmel sessiz bir motor. çalıştığını zor duyuyorsunuz. sürdüğüm motor sıfır olduğundan hız yapamadım fakat 60 km/h ile giderken öndeki rüzgarlık sayesinde rüzgar hiç gelmiyor yüzünüze. vitesleri çok yumuşak geçerken ses gelmiyor. 5 vites ve 3 viteste 30km/h gibi hızlarda titremiyor bile motor. koltuğu çok rahat ve iki kişi çok rahat şekilde oturabiliyorsunuz. sürüş konforunda bence bu sınıfta lider olacak gibi. yolda resmen akıp gidiyor.

özellikle yakından ilk gördüğümde bu kadar büyükmüymüş dedim akşam olduğu için fazla resim çekemedik.

son olarak bir yorum yapacaksak tek kelimeyle dört dörtlük bir motor. birkaç hafta sonra heryer cbf150 olacak bence ayrıca cbr125 alan bir arkadaşım keşke bekleseydim de cbf150 alsaydım dedi.

bu da arkadaşım soner (clawman) beraber test ettik motoru. ikimizde hasta olduk motora.

ben de cbf250 ile ikisini yanyana görünce özellikle fiyatlarını gözönüne alınca cbf150 almaya karar verdim. inşallah alacağım
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Çok güzeller.Emeğin için sağol.
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    cbf nin tipini beğeniyorsan honda al derim
    Ride your way

xasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda iydir kardeşim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler