Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu bütçeye göre tavsiye edebileceğiniz scooter?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Merhaba arkadaşlar. İyi günler dilerim. Bir arkadaşım için 80 bin TL bütçe ve kredi kartına taksit imkanı sunan scooter bakıyoruz. 50 lik olmasın istiyor gitmiyor diye. Bunun dışında cc ile ilgili bir kısıtlaması yok. Tvs jupiter 125 cc benim aklıma gelen bir seçenek tabi fiyat ve taksitlendirme var mı bakmadım henüz.
    Arkadaşım şu linkteki scooter i gönderdi bana ancak sizlerin tavsiyesini yorumlarını önemsiyorum.
    https://shbd.io/s/xHHUp2MJ

Şimdiden teşekkür ederim herkese vereceğiniz cevaplar için.
    Sen kalbimde batan güneş, ben yollarda çilekeş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben de 50cc den 125 ve üstü scooter bakıyorum ama marka model karar veremedim. Çinli grubu fiyat ve özellik olarak iyi duruyor ama eskisi gibi servis parça sorunu var mı bilmiyorum. Kullananlar daha yeni olduğu için uzun kullanım yorumları bulamıyorum. Kanuni-sym-aprillia olarak bir sıralama yaptım kendimce.

Mesela sizin gönderdiğiniz motorun başka markalarda 130-150bin bandında fiyatlı olanları da var. Nedir farkı da kadar fiyat olarak bu değişkenlik var. Daha uzun süre marka deneyimi olanlar daha iyi yorumlar.

Attığınız model Novax 200 önceden grace 202 diye satılıyordu kronik sorunları olan bir model. Benim önerim rks ltr(sıvı soğutmalı), ltm(ön arka abs) ya da kuba rubano 150 olur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    al kardeşim seç beğen al 1400 tane seçenek var burada kendin et kendin bul
    sen 2.el honda yamaha suzuki vs almazsın muhtemelen buradan seçeceğin herhangibir motor seni motoru bırak hayattan bile soğutur kendi belanı kendin seç ister sıfır al ister 2.el ister çin ister hindistan tayvan kore vs
    biz sana şuna al desek iyi çıkmasa bize küfür edersin o yüzden şunu al bunu demeyeceğim :XD

https://www.sahibinden.com/motosikle...rice_max=80000

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Alıntı trequartista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Attığınız model Novax 200 önceden grace 202 diye satılıyordu kronik sorunları olan bir model. Benim önerim rks ltr(sıvı soğutmalı), ltm(ön arka abs) ya da kuba rubano 150 olur.
    Model de ısrarcı değilim. Arkadaşım bana bu skooter alınır mı bu bütçeye diye gece yarısı sorunca bende sabah forum a danışırım demişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al kardeşim seç beğen al 1400 tane seçenek var burada kendin et kendin bul
    sen 2.el honda yamaha suzuki vs almazsın muhtemelen buradan seçeceğin herhangibir motor seni motoru bırak hayattan bile soğutur kendi belanı kendin seç ister sıfır al ister 2.el ister çin ister hindistan tayvan kore vs
    biz sana şuna al desek iyi çıkmasa bize küfür edersin o yüzden şunu al bunu demeyeceğim :XD

https://www.sahibinden.com/motosikle...rice_max=80000
    Valla iş yerinde güldürdünüz beni. Teşekkür ederim ihtiyacım varmış 😅
    Skooter i arkadaşım sordu bende forumdan bilgi alalım ben hakim değilim sürekli duyduğum japonlar var hero ve tvs var bundan uzak duralım Bi danışalım demiştim 😅
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    uygun bütçeli tvs ntorq geliyor aklıma çinli olmasın derseniz.o bütçeye geneli 0km olanların çinlidir.hint alırsanız çinden iyidir dicem ama çinlilerde son yıllarda baya bir güzel geliştirdi kendilerini.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)