Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NMAX 125 Modifiye Yapılırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nmax 125
    Bugün bir scooter`a bindim ve acayip hızlı gidiyordu. Herhalde bindiğim scooter Honda Spacey 110`du. GPS`ten hızına bakınca 150`yi rahatça görüyordu. Scooter`in sahibine ne gibi eklemeler yaptığını sordum baga kayış hava filtresi falan filan dedi

Açıkçası bende yapmak istiyorum ama nmax ile uyumlu olan parçaları bilmiyorum uğraşan var ise tavsiye verebilir mi?

Motora zararı var mıdır veya yapılması mantıklı mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Muhtemelen varyatör, kayış ve bagaları değiştirdiğinizde hissedilir bir performans artışı gözlemleyeceksiniz. Tabi ki bu performans artışı beraberinde yakıt tüketiminin yükselmesi, motorun erken yıpranması gibi sonuçları getirecektir. Size fikir vermesi açısından aşağıya Malossi'nin sizin motora özel hazır kitinin ekran görüntüsünü koyuyorum. Gerçi benim bu konulardaki bakış açım Nmax 125'in performansı beğenilmiyorsa XMax 250 almaktır.

canimnmaxim bunu beğendi.

Alıntı canimnmaxim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bir scooter`a bindim ve acayip hızlı gidiyordu. Herhalde bindiğim scooter Honda Spacey 110`du. GPS`ten hızına bakınca 150`yi rahatça görüyordu. Scooter`in sahibine ne gibi eklemeler yaptığını sordum baga kayış hava filtresi falan filan dedi

Açıkçası bende yapmak istiyorum ama nmax ile uyumlu olan parçaları bilmiyorum uğraşan var ise tavsiye verebilir mi?

İstanbulda yaşıyorsan bilen motosiklet var. J costa varyatör , tdr varyatör alabilirsin. 200 cc ye kadar yükseltebilirsin. Biraz tuzlu ama şu zamanlar. Benim nmaxte full malossi kit 200cc, arrow egzoz falan vardı. Sıfırı 31bin lira iken sıfır alıp 30 bin lirada ben masraf yapmıştım. Düz yolda 170 leri görüyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı canimnmaxim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İstanbulda yaşıyorsan bilen motosiklet var. J costa varyatör , tdr varyatör alabilirsin. 200 cc ye kadar yükseltebilirsin. Biraz tuzlu ama şu zamanlar. Benim nmaxte full malossi kit 200cc, arrow egzoz falan vardı. Sıfırı 31bin lira iken sıfır alıp 30 bin lirada ben masraf yapmıştım. Düz yolda 170 leri görüyordu. Motora zararı illa ki oluyor. Krank yamuluyor orjinal krank 1 kere tornada düzeltme şansın oluyor. Her 1000km de bir yağ eklemek zorundasın vs vs. Ama sen sadece varyatör değiş geç top speed en fazla 4/5 km oynatır
    canimnmaxim bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)