Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS gizemli şekilde kaybolan model.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    İyi günler herkese. Bugün RKS'nin sitesine girdiğimde fark ettim ki 125R modeli yok. Bildiğiniz internetten aratıp girsem de yok. Ben 125R'ı geçen senenin mayıs ayında aldım. Şimdi satıyorum ve özelliklerine bakmak aynı zamanda fiyat listesine bakmak için sitesine girdiğimde çoğu modelin kaldırıldığını fark ettim. Çok RKS kullanan yok forumda fakat bu durumu herkesin öğrenmesini istedim. Bunun dışında modeller, premium ve standart modeller olarak ayrılmış ve olmayan modeller de eklenmiş. Anlamadım yani daha geçen sene reklamı yapılan motoru bir anda hiç var olmamış gibi kaldırmak nedir? Buyrun site linki aşağıda sizde inceleyebilirsiniz. 125R ve bir sürü scooter modeli kayıp.

https://www.rksmotor.com.tr/home.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Hiçbir kurumsallığı olmayan, bakkal gibi çalışan markalar bunlar. Bir sene getirdikleri motosikleti bir daha getirmezler, sitelerinde sattıkları motosikletlerin özelliklerini yanlış yazarlar, motosikleti sattıktan sonra motosiklette çıkan her arızayı müşteri hatası sayarlar, müşteri cebinden vereyim dese sıfır aldığı motosikletin yedek parça olmadığı için motosiklet aylarca serviste yatar, kısacası müşterilerini bu dünyaya geldiklerine bin pişman ederler. Zamanında bu markalardan çok ağzı yanmış, maddi zarara uğramış biri olarak her zaman herkese bunlardan uzak durmalarını öneriyorum. Türkiye her geçen gün fakirleşmede afrika ülkeleri seviyesine doğru gittiği için malesef insanların parası da bu gibi markalara anca yetiyor ve belki birşey olmaz deyip alıyorlar. Sonra da ne kadar büyük hata yaptıklarını görüyorlar.
    R4DON, Motoseverrr, Agasi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OsaK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir kurumsallığı olmayan, bakkal gibi çalışan markalar bunlar. Bir sene getirdikleri motosikleti bir daha getirmezler, sitelerinde sattıkları motosikletlerin özelliklerini yanlış yazarlar, motosikleti sattıktan sonra motosiklette çıkan her arızayı müşteri hatası sayarlar, müşteri cebinden vereyim dese sıfır aldığı motosikletin yedek parça olmadığı için motosiklet aylarca serviste yatar, kısacası müşterilerini bu dünyaya geldiklerine bin pişman ederler. Zamanında bu markalardan çok ağzı yanmış, maddi zarara uğramış biri olarak her zaman herkese bunlardan uzak durmalarını öneriyorum. Türkiye her geçen gün fakirleşmede afrika ülkeleri seviyesine doğru gittiği için malesef insanların parası da bu gibi markalara anca yetiyor ve belki birşey olmaz deyip alıyorlar. Sonra da ne kadar büyük hata yaptıklarını görüyorlar.
    Türkiye de büyükler de Honda,Yamaha küçüklerde de bajaj dan başka bütün markalar da malesef parça yada servis sıkıntısı yaşayabiliyorsun. KTM son zamanlarda çok düzeltti falan diyorlar ama o konu hakkında da fikrim yok.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    rks bazı 6 vitesli motorlarına sitesinde 5 vites yazan bir firma.
    wayback machine (https://web.archive.org) üzerinden bir bulmayı deneyin isterseniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler