Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yüksek KM NS200 Piyasası - Almak Mantıklı Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba, ufak bir tavsiyeye ihtiyacım var Kendi 125cc motosikletimi satınca minimum 50 bin tl nakit cebimde olacak, içimde 250nk var aslında ama yüksek km fiyatları bile 90 bin tl civarı ve blokta bir sorun çıkarsa 9 bin tl krank fiyati gibi ücretlerin altından kalkamam, bu nedenle ns200'e yöneldim. Sarı sitede 70 bin tl civarlarına abs 200ns bulabiliyorum ama bunlar cidden yüksek km oluyor. Şuan gözüme kestirdiğim bir motor var, 80 bin km'de motor revize edilmiş abs model, ufak bir kredi çekerek bunu alma şansım var. Sizce 10 bin km'de ben koysam zarar etmeden (veya çok zarar etmeden) satabilir miyim? Seneye üniversiteye gitmeyi düşünüyorum o zamana kadar birikim yapıp en sonunda değiştireceğim motoru, ama vakti geldiğinde elimde kalır mı merak ediyorum. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    macera arama kardeş.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    70-80 k aralıgına 2016 abs'siz 30bin km aşmamış ns200 bulabilirsin.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    düşük km olsa bile alınmaz ekrem abi motorlarının arkasında durmuyor

sorun çıktığında rezil olduğunla kalıyosun

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Kendi motosikletinde bir sorun yoksa 125'liği satıp, kredi çekerek 200cc motosiklet alma derim. Seneye üniversite var değiştiririm diyorsun zaten. 1 sene için yapacağın masrafa değmez. Kredi çek, kredi faizi masrafı öde. Motosikleti değiştir yeni trafik sigortası öde. Yeni motosiklet aldın sağına soluna heves ettik bir şeyler aldık derken gereksiz paralar harcarsın. Motosiklet bir arıza çıkartsa, masraf açsa, ne tadın kalır ne tuzun.

Değmez.
    freasy, stubborn, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    80000kmde motorun sadece makinası mı eskiyor? Ayrıca kimse 100000deki motoru çlü paradan başka paraya almaz. O yapçağınız masrafı üstüne koyun düşük km alın.

Fikirleriniz için teşekkürler. Şuan asıl problemim 1- mevcut motorumun her tarafından sorun fışkırtması 2- gidişi, freni, kalitesi anlamında artık çok yetersiz kalması (125 drift l). Güzelce tamir işlerini halledip satarım diyordum ama bizim hikaye sonraki sezona kaldı sanırım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hemen satma düşünceniz ya da piyasa derdiniz olmasa size 2015 model Sym Wolf önerirdim. İlanlarda 60-80.000 TL aralığında nispeten düşük km.li Wolf'leri bulmak mümkün.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    79.703 kilometredeki Ns200 sahibi olarak konuşursam alınır, ama elinizin bu işlere yatkın olması ve tamirattan ciddi derecede anlıyor olmanız gerekir. Ben kendi motosikletimin için sadece parça parası veriyorum onun haricinden lastik değişimi haricinde motosikleti herhangi bir yere götürmem. Bu fiyatlarda 30-40.000 kilometrelerde varsa bilinki kilometresi yüksek ihtimalle düşürülmüştür veya ağır bir kaza geçmişi vardır. Revizyon edilmiş olmasıda biraz riskli durum, bildiğiniz üzere bu motosikletin yedek parçası bol aynı zamanda yan sanayiside bol kısacası yan sanayi parçalarla toplanmış bir blok uzun vadeli olmayacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)