Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

140 bine kadar motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Merhabalar 2016 ns 200 motosikletimde yaşadığım küçük ama benim canımı sıkan sorunlardan sonra değiştirme kararı aldım 140bin bütçe ile ne önerirsiniz ? Aklımda dominar 250 ya da yine ns 200 ama UG versiyonu var tasarımını şahsen beğendim UG kasasının. Birde sizin görüşlerinizi almak isterim 2. el olarak japon markalar önceliğim teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150MG SUPERBOY-X
    cbr 250leri araştırdınız mı ?

hocam o paraya 40k kilometre 2013 cbr satıyorlar anca. bu konunun cevabını ben de merak ediyorum 250nk dışı parasını hakeden motor da goremedim açıkçası ama her seçenekte ayrı bir problem var

Motosikleti
    Mondial 150MG SUPERBOY-X
    40k çok km olduğunu sanmıyorum bu motorlarla çok uzun kmler yapanlar var

250r'ın adı çıktı artık. makinanın piyasada temizi kalmadı, adamlar ilana koyuyor 1 hafta sonra krank kırdı fiyattan düştüm diye düzeltme geçiyorlar :D :D girilecek bir top değil artık, japon seviciliğin de bir sınırı var 10 yaşlarında motorlardan bahsediyoruz. üzerine Türk gençliğinin sıkılıp arabaya geçmeden önce nesilden nesile yok ettiği bir motor bu. 100 motordan sadece 5i belki dediğiniz gibi düzgün sürücüler tarafından iyi bakılmış makinalardır. ben kendimce bir filtreleme yolu da geliştirdim apaçi motosikletleri için; topcase, tur camı ve çocuklu abi arıyorum kriter olarak cbr'da bunlar da mümkün değil kullanıcı kitlesi çok bariz. gerçi millet 10 yaşında ybr'yi 120 binlere satmaya çalışırken bu fiyatlara laf etmeye yüzüm de yok ama yine de verilecek paralar değil bu makineye.
    freasy bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    140bine 3-5bin kmde svatpilen 250 var.daha ne olsun

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200ug gayet güzel motor, kalıp istiyorsan d250 ancak kıvraklık istiyorsan 200ug derim

pulsar f250 yada dominar 250

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200ug gayet güzel motor, kalıp istiyorsan d250 ancak kıvraklık istiyorsan 200ug derim
    İnceleme videolarını izledim bu rölantide stop etme sorunu çözülmüş benim en çok canımı sıkan konu o büyük ihtimal 200ug yi alacağım bakalım hayırlısı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı kuva.la adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o paraya 40k kilometre 2013 cbr satıyorlar anca. bu konunun cevabını ben de merak ediyorum 250nk dışı parasını hakeden motor da goremedim açıkçası ama her seçenekte ayrı bir problem var
    Evet öyle benim ilk motorum da çin 2018 mondial drift idi ama onda hiçbir sıkıntı yaşamadım 3 binde aldım 24 binde sattım ama çinli almaya da korkuyorum çünkü eskisi gibi 3-5 liraya almıyoruz 140 bin gibi zamanında ev aldığımız paralara şu an motor alıyoruz o yüzden seçimimi doğru yapmam lazım teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı Engees adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40k çok km olduğunu sanmıyorum bu motorlarla çok uzun kmler yapanlar var
    Hocam 40k daki cbr 250 ler eğer gerçekten de 40k da ise gelin beni düzün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı ozgurofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar f250 yada dominar 250
    f250 çok çirkin duruyor benim gözümde n250 görüntüsü güzel ama yağ soğutmalı ve 5 vites.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)