Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

35-40 Bin TL başlangıç motoru önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba lise öğrencisiyim günde 15-20 km yol yaparım diye düşünüyorum. Bu bütçe için tavsiye ettiğiniz motorlar nelerdir? Scooter almak daha mantıklı geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Bu fiyata değil motosiklet, bisiklet önermem

Şu anda ehliyetin olmadığı için sadece 50cc motosikletlerle yetinmek durumundasın. Yine de şu güzel fırsat;

https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/sym-xpro-cargo-125-cc-benzinli-motosiklet-beyaz/

Ehliyet sorununu çözersen daha ucuza ne olabilir, artık bilemiyorum...

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Ehliyetsiz kullanırsa çevirmede bağlarlar ayrıca iki taraflı bir kaza durumunda Allah korusun sigorta yoksa ciddi sıkıntılar olur.

Temiz bir kuba dragon güzel bir başlangıç olabilir.
    espresso bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    A101 de satılan SYM nin Xpro 125 ini al ve kaldır bir garaja. Sonra ehliyet - ekipman işini hallet. Nasılsa motosiklet hazırda bekliyor olacak. Arada boş arazide falan sürersin.

Ehliyetim olmadığını kim söyledi . SYM’yi yeni gördüm stok kalmamış yazıyor gelirse alabilirim evet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Ayrıca ehliyet olmadan 50 cc kullanılmıyor yanlış bilgilendirmede bulunuyorsunuz. B ehliyeti gerekli.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı mars0009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetim olmadığını kim söyledi . SYM’yi yeni gördüm stok kalmamış yazıyor gelirse alabilirim evet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Ayrıca ehliyet olmadan 50 cc kullanılmıyor yanlış bilgilendirmede bulunuyorsunuz. B ehliyeti gerekli.
    Ehliyetin hangi sınıf? Lise öğrencisi olduğuna göre en fazla A1 alabilirsin. B veya A2 için 18 yaşını doldurman gerekiyor.

Bu durumda 125 cc altını kullanabiliyorsun...50cc motor için B değil, A1 yeterli...

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetin hangi sınıf? Lise öğrencisi olduğuna göre en fazla A1 alabilirsin. B veya A2 için 18 yaşını doldurman gerekiyor.

Bu durumda 125 cc altını kullanabiliyorsun...50cc motor için B değil, A1 yeterli...
    sonuçta ehliyet şart

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Bugün bir Yunus Polis, İnegöl'de iki tane çocuğun Cg ve Crypton tarzı motorunu bağladı, Crypton olanında baya bi modifiye vardı. 16-17 yaşındaydı çocuklar, zırladılar ettiler ama Yunus abi affetmedi.

Ehliyet yoksa, işletme maliyetlerini karşılayacak gücün yoksa bulaşma(sigorta, muayene, yakıt ve bakım giderleri vb).

İlk işin ehliyet almak olsun bence.

Ehliyet varsa şayet, Ege Pro'ya iyi diyorlar, kendim kullanmadım. Bu fiyat skalasında olsa gerek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler