Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el cbr 125 mi 2. el r125 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Aklım CBR yönündeydi lakin abs olmaması birazcık canımı sıktı başlangıç için çok can sıkar mı abs olmaması çünkü yağmurlu zamanlarda da kullanacağım 250liklere yönelemiyorum A1 ehliyet alacağım için r125in görünüşü falan da daha cazip geliyor fakat dediğim gibi asıl önemli olan abs benim için drift l de düşündüm aynı şehilde absden dolayı ve çin malı olmasından dolayı vaz geçmiş gibiyim düşüncelerinizi sorayım dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    150.000 km üstü tecrübem var, kapalı alan hakimiyet eğitimlerini ara ara tekrarlarım, bazı zamanlar boş alanda antrenmanlar yaparım. Buna rağmen senede bir mutlaka kaza yaparım. Yaptığım kazaların hemen hemen hepsi Abs'siz motorda düşük süratlerde panik fren nedeniyle oldu. Konumlanma, bakış gibi hatalarımı es geçsek bile motorumda Abs olsa 2-3 kazadan kurtulurdum. Sizin de tercihiniz illa o iki motordan biri olacaksa bence Abs'li olanı tercih edin.
    Motoseverrr, Cyan, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı Kreqxd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklım CBR yönündeydi lakin abs olmaması birazcık canımı sıktı başlangıç için çok can sıkar mı abs olmaması çünkü yağmurlu zamanlarda da kullanacağım 250liklere yönelemiyorum A1 ehliyet alacağım için r125in görünüşü falan da daha cazip geliyor fakat dediğim gibi asıl önemli olan abs benim için drift l de düşündüm aynı şehilde absden dolayı ve çin malı olmasından dolayı vaz geçmiş gibiyim düşüncelerinizi sorayım dedim.
    cb 125r al r125 oturuşu çok rahatsız bir motor ve çoğu 150lik motor çok rahat bir şekilde geçer onu

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    öte yandan honda servisleri leş diyebilirim ama yamaha öyle değil. ve abs yabana atılmayacak bir özellik.
    çinli tavsiye etmem.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    ABS motosiklet için çok önemli güvenlik gerekliliği. Ben olsam şekil şemale bakmadan önce güvenliğimi önemseyerek ABS li olan bir motosiklet tercih ederim.

Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 125r al r125 oturuşu çok rahatsız bir motor ve çoğu 150lik motor çok rahat bir şekilde geçer onu
    hocam oturuş için çok sorun yok racinge alışmak istiyorum aksine benim için iyi bile olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS motosiklet için çok önemli güvenlik gerekliliği. Ben olsam şekil şemale bakmadan önce güvenliğimi önemseyerek ABS li olan bir motosiklet tercih ederim.
    aralarında fiyat farkı da çok ama ondan git gel de kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı kryeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öte yandan honda servisleri leş diyebilirim ama yamaha öyle değil. ve abs yabana atılmayacak bir özellik.
    çinli tavsiye etmem.
    hondanın kroniği çok mudur hocam sorun çıkartır mı?

Motosikleti
    cbr125
    hocam oturuş için çok sorun yok racinge alışmak istiyorum aksine benim için iyi bile olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

aralarında fiyat farkı da çok ama ondan git gel de kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

hondanın kroniği çok mudur hocam sorun çıkartır mı?
    cbr 125 de araştırdığım/bildiğim kadarıyla bir kronik sıkıntı yok.
    parça sıkıntısı olabilir, servisler pek ilgilenmiyor. yetkili servislerinde bildiğin anadolu irfanı anlayışı hakim gördüğüm kadarıyla.
    cbr 125 topluyorum henüz kullanmadım alma sebebim uygun bir fırsat çıkmasıydı. bu durum harici alacaksam r125 alırdım şahsen.

cbr 125 de araştırdığım/bildiğim kadarıyla bir kronik sıkıntı yok.
    parça sıkıntısı olabilir, servisler pek ilgilenmiyor. yetkili servislerinde bildiğin anadolu irfanı anlayışı hakim gördüğüm kadarıyla.
    cbr 125 topluyorum henüz kullanmadım alma sebebim uygun bir fırsat çıkmasıydı. bu durum harici alacaksam r125 alırdım şahsen.
    2. el cbr almaktan çok çekiniyorum hocam sıfırı da yok zaten ama bir de cbr olduğu için kafama takıldı

Motosikleti
    cbr125
    2. el cbr almaktan çok çekiniyorum hocam sıfırı da yok zaten ama bir de cbr olduğu için kafama takıldı
    ona bakarsan r125 sıfır da yok. en azından ülkemizde.
    bütçen ne kadar ve neden bu iki model arasında kaldın?

ona bakarsan r125 sıfır da yok. en azından ülkemizde.
    bütçen ne kadar ve neden bu iki model arasında kaldın?
    hocam yukarda dediğim gibi az çok racinge alışıp sonrasında yüksek cclere geçmeyi düşünüyorum bu yüzden. Boyum 1.85 olduğu için GSX-R125e de yönelemedim. bütçelik şuanlık sorunum yok gibi duruyor.

Motosikleti
    cbr125
    hocam yukarda dediğim gibi az çok racinge alışıp sonrasında yüksek cclere geçmeyi düşünüyorum bu yüzden. Boyum 1.85 olduğu için GSX-R125e de yönelemedim. bütçelik şuanlık sorunum yok gibi duruyor.
    benim boy 178 ve motor üstünde iki ayağım rahat yerde kalıyor.
    boy konusunda yardımcı olamam.
    ktm 125rc ve aprila rs 125 de var. suziki'den bir model daha var ama biraz tuzlu ve yaygın olmadığından tavsiye etmem.

açıkçası zamanla 125 yetmeyeceğinden yükseltmek isteyeceksiniz, dolayısıyla hangi modeli aldığınız farketmez.
    km si az ve bakımlı bir tane alın geçin derim, şu sıralar sezon dolayısıyla rahat bulursunuz düşünüyorum.

benim boy 178 ve motor üstünde iki ayağım rahat yerde kalıyor.
    boy konusunda yardımcı olamam.
    ktm 125rc ve aprila rs 125 de var. suziki'den bir model daha var ama biraz tuzlu ve yaygın olmadığından tavsiye etmem.

açıkçası zamanla 125 yetmeyeceğinden yükseltmek isteyeceksiniz, dolayısıyla hangi modeli aldığınız farketmez.
    km si az ve bakımlı bir tane alın geçin derim, şu sıralar sezon dolayısıyla rahat bulursunuz düşünüyorum.
    tamamdır hocam teşekkürler ilgilendiğiniz için.
    kryeck bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler