Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KNMASTER MI, CROWN MICRO MU?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC 750X
    İnterkom geldi. youtubeden crown micro cmmk6 kullanım videosunu izledim. bütün özellikleri aynı. ses seviyesi gayet kaliteli. kablolar kaliteli bütün aksesuarları var. 10 günde teslim ettiler ek ödeme vs. yok.
    Metehan48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Alıntı uakdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnterkom geldi. youtubeden crown micro cmmk6 kullanım videosunu izledim. bütün özellikleri aynı. ses seviyesi gayet kaliteli. kablolar kaliteli bütün aksesuarları var. 10 günde teslim ettiler ek ödeme vs. yok.
    Güle güle kullanın hocam, bende çok kaliteli buldum CMMK-08 modelini aldım. Vaadettiği özelliklerinde şuana kadar hepsini sundu.

Motosikleti
    NC 750X
    Alıntı Metehan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın hocam, bende çok kaliteli buldum CMMK-08 modelini aldım. Vaadettiği özelliklerinde şuana kadar hepsini sundu.
    Sağolun hocam sizde güle güle kullanın. İnşallah sıkıntı çıkarmaz. Yedek parça lazım olursa burada satılanlarında birebir aynısı olduğu için problem olmaz diye düşünüyorum.
    Metehan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sağolun hocam sizde güle güle kullanın. İnşallah sıkıntı çıkarmaz. Yedek parça lazım olursa burada satılanlarında birebir aynısı olduğu için problem olmaz diye düşünüyorum.
    Bende öyle düşünüyorum, aynı düzen zaten, sadece isim kısmını farklı bastırmışlar. İnternette bulamasanız bile Crown Micro'dan aynıları temin edilebilir.

Teşekkür ederim.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Metehan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cardo'da olmayan bir özellik, muzik durdurup, tekrar devam ettirme. Cardo'da olmayan başka bir özellikte, muzik ileri alabiliyorsunuz ama geri alamıyorsunuz. Ses kalitesine gelecek olursak, ben Crown'da Cardo'dan sonra çok fark olacağını düşünüyordum, aksine her ikisi de ses konusunda aynı diyebilirim.
    E ne anladık bu işten? Cardo çöpmüş bildiğin. En temel özellikler arasında cardo'nun eksikleri.

Motosikleti
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E ne anladık bu işten? Cardo çöpmüş bildiğin. En temel özellikler arasında cardo'nun eksikleri.
    Valla çöp mü değil mi bilmiyorum ama, CM özellik bakımından ve şarj bakımından Cardo'dan oldukça üstün.

CM'de Telefon görüşmelerinde sorun yaşamıyorum demiştim, hala yaşamıyorum ama telefonun çalma sesi biraz cızırtılı gelmeye başladı, ama sadece çalarken, cevap verdiğimde sıkıntı yok. Bakalım ne olacak.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aşağıdaki üründen sipariş verdim. Çifti 2.799 TL, hatta %5 ek iskonto vardı. Henüz gelmedi ama yorumlar gayet iyi.

https://www.amazon.com.tr/Cankypu-Mo...C9M83HYB&psc=1
    3 arkadaş 3 çift aldık. Şehiriçi ses kalitesi çok iyi, yüksek süratlerde deneme şansım olmadı. Kaldı ki uzun yolda 110-120 bandında gittiğimden sorun yaşamam diye düşünüyorum. Bağlantı kabloları kalın ve kaliteli, ses kalitesi oldukça yüksek. Kesinlikle tavsiye ederim.

Motosikleti
    NC 750X
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 arkadaş 3 çift aldık. Şehiriçi ses kalitesi çok iyi, yüksek süratlerde deneme şansım olmadı. Kaldı ki uzun yolda 110-120 bandında gittiğimden sorun yaşamam diye düşünüyorum. Bağlantı kabloları kalın ve kaliteli, ses kalitesi oldukça yüksek. Kesinlikle tavsiye ederim.
    10 gündür aktif olarak günde 2 saate yakın kullanıyorum hala kutusunu açtığım şarjla gidiyor. Ses kalitesi çok iyi kulaklarımı son seste rahatsız ediyor sesi kısıp kullanıyorum. Telefon konuşması güzel. Navigasyon açıkken müziği kesmiyor, sesi kısıyor(eskisi kesiyordu). Çok hızlı bağlanıyor. Memnunum, tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Konu hortlatıyorum ama. Aynı konu içinde sıkıştım. Yeni konu açmaktansa buradan yazayım

Kn master 6100 mü
    Crown micro Cmmk-08 mi?
    Çift olarak alacağım.
    Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
    Metehan48 bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    uzun süreli kullanımda durum nedir hocam, memnun kaldınız mı ? bir problem yarattı mı?
    Metehan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 750X
    çok memnunum hocam. bir tane fiyatının da altına iki tane almış oldum. şarj, kalite, ses mükemmel. crown micro cmmk6 nın aynısı youtube da onun kullanım videosuyla karşılaştırdım. tavsiye ederim.
    maximusti, ve Metehan48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Mustafa Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hortlatıyorum ama. Aynı konu içinde sıkıştım. Yeni konu açmaktansa buradan yazayım

Kn master 6100 mü
    Crown micro Cmmk-08 mi?
    Çift olarak alacağım.
    Biz 3 tane CMMK-08 aldık, hala kullanmaktayız aktif olarak. 3ünde de herhangi bir problem yok. Ses gayet iyi. Kullanım oldukça kullanışlı. Şarj desen evladiyelik, uzunca bir süredir şarj etmedim hala batarya %50'de diyor, bitiremiyorum şarjı. O yüzden tavsiye ederim.

19 Eylül'de almışız. Sanırım geldiğinden beri sadece 1 kez şarj ettim, belki 2'dir ama 3 olmadığından %100 eminim

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    crown micro cmmk06+ kullanıyorum. ziyadesiyle memnunum. beni şaşırtan derecede iyi yani ben razıyım. bundan önce de knmaster alpha kie vardı 2 kez bozuldu yenisini aldım. ondan önce kn1000 vardı. tee bu kadar zamandır hala çalışıyor :D ben crown alırdım hatta aldım :D

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Merhaba, ardçı ile iletişim içinse en uygun fiyatlı cihazlar bile iş görüyor. Ancak başka motosikletteki kişilerle bağlantı kurulacaksa, Mesh özelliği ve menzil gerçekten önem taşıyor. Mesh özelliğini de bir araştırmanızı tavsiye ederim.
    otopsici bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende bugün Cankypu HY-02 modelinden sipariş geçtim, gelsin bakalım ne kadar işlevsel
    uakdem bunu beğendi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Crown Micro CMMK01 modelini aldım. 3 gündür kullanıyorum. Ses kalitesi iyi, kaska kurması rahattı. İnterkom kullanan diğer arkadaşlarla Discord üzerinden konuşuyoruz.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Mustafa Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kn master 6100 mü
    Crown micro Cmmk-08 mi?
    Çift olarak alacağım.
    eğer çift alacaksan üzerine az koy cardo spirit al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ardçı ile iletişim içinse en uygun fiyatlı cihazlar bile iş görüyor. Ancak başka motosikletteki kişilerle bağlantı kurulacaksa, Mesh özelliği ve menzil gerçekten önem taşıyor. Mesh özelliğini de bir araştırmanızı tavsiye ederim.
    abi bunlar fakir

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer çift alacaksan üzerine az koy cardo spirit al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

abi bunlar fakir
    İki intercomu da aktif kullanıyorum. Cardo Spirit almasın. İlk aldığım intercom. Sonrasında CMMK-08 aldım, bunu alması daha iyi. Cardo Spirit parasına değmiyor bence. Doğru düzgün hiç bir özelliği yok, şarjı 9-10 saat dayanıyor.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün Cankypu HY-02 modelinden sipariş geçtim, gelsin bakalım ne kadar işlevsel
    Ben üç ay önce aldım. Çok memnunum.
    maximusti, bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yazdan beri kullanıyorum artçılı şekilde çok memnunum
    maximusti, bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)