Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Altai Tank X 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yorumun için teşekkürler, pek de bilen yok bu marka ve modeli, ama sessiz sessiz de satış yapıp yaygınlaşıyor gibi geliyor bana, bu model tip olarak çok hoşuma gitti zaten Honda CT 125 modelini çok beğeniyorum, ne diye gelmedi bize onu anlamıyorum gerçi gelse de çok pahalı olacak, bu model Çin malı çok bi beklentim yok ama çok kötü değilse alınır binilir gibime geliyor.
    Rica ederim, ne demek. Fiyatına nazaran çok dayanıklı modeller üretiyor Altai, müşteri memnuniyeti baya yüksek. Eğer ki bütçen varsa bence değerlendirebilirsin. Elbette bir japon beklentisine giremiyosun ama mekanik kısmında direkt honda gibi bir üreticiyi kopya çekmelerinden kaynaklanıyor olsa gerek inanılmaz bir sağlamlık iddiaları var, kullanıcılar da bunu destekliyor. Şahsen ben yakın zamanda bir tane edinmeye çalışacağım, o zaman da deneyimlerimi sizinle paylaşabilirim, hatta isterseniz beraber ufak bi test sürüşüne dahi çıkabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı saginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim, ne demek. Fiyatına nazaran çok dayanıklı modeller üretiyor Altai, müşteri memnuniyeti baya yüksek. Eğer ki bütçen varsa bence değerlendirebilirsin. Elbette bir japon beklentisine giremiyosun ama mekanik kısmında direkt honda gibi bir üreticiyi kopya çekmelerinden kaynaklanıyor olsa gerek inanılmaz bir sağlamlık iddiaları var, kullanıcılar da bunu destekliyor. Şahsen ben yakın zamanda bir tane edinmeye çalışacağım, o zaman da deneyimlerimi sizinle paylaşabilirim, hatta isterseniz beraber ufak bi test sürüşüne dahi çıkabiliriz.
    Hocam sen alacak olursan mutlaka görselleri buraya at veya yeni bir konu başlığı aç öyle daha iyi olur, hatta küçük bir offroad denemesi de iyi olurdu :D

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen alacak olursan mutlaka görselleri buraya at veya yeni bir konu başlığı aç öyle daha iyi olur, hatta küçük bir offroad denemesi de iyi olurdu :D
    Ya o konuda hiç meraklanma hocam, boolca fotoğraf paylaşmaya gayret edeceğim. Açıkçası bu motoru istememdeki en büyük etkenlerden birisi bu enduro tarzı olması , mutlaka ufak bi offroad denemesi yaparım ama önce rodajı beklemek gerekecek . Bu motorun tasarımı beni çok çekiyor içine, kullanıcılara göre yakıt tüketimi çok az, fabrika verilerinden aşağıda olduğunu söylüyorlar. Performansından herkes şaşkınlıkla bahsediyor, iddialara göre uzun yolda stabil 110-120 gidebildiğini söylüyorlar bence birazcık abartı olsa da vakti gelince görücez. Firma ile uzun yol konusunda sorularım için görüşme sağladığımda, sıvı soğutmaya ihtiyaç duymadığı, motorun korkusuzca saatlerce kullanılabilecek kadar dayanıklı olduğunu, dinlendirmeye vs gerek olmadığını, şişme yapmayacağı konusunda gayet ısrarcılardı, bu da büyük bir artı bence.

Beni bi korkutan lastik ölçüleri olmuştu açıkcası, ön teker (2.75-18) sorun olmasa da, arka teker için (3.50-16) verilen ölçülerde lastik bulmak zor, eskide kalmış oranlar bunlar. Sonra araştırdım ve 90-90-16 ya tekabul ettiğini öğrendim ve lastik konusunda da bir sorunum kalmadı, kışlık lastik alıp boolca sürmeyi planlıyorum . Ufak bi motovlog video serisi yapma isteğim de var ama kamera - mikrofon için giriş seviye ekipman alsan dahi çok fahiş fiyatlara patlıyor şuan, o biraz bekleyecek gibi gözüküyor.

Neysem çok uzattım, bu motor hakkında konuşacak birisini bulmak zor o yüzden sürekli muhabbet edesim geliyor , isteklerin aklımda hocam, soru işaretlerini gideririz inşallah. İyi forumlar cümleten.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Düz yolda tek kisi stabil hız orjinal lastikleriyle tako verisi 110 gps verisi 99. Bayır asagi hafif egimli yolda tako 118 de kesiciye giriyor gps 108.vites geçişleri şıkır şıkır, japon hissiyatını veriyor -referansım honda innova-. Yuvarlanma direnci düşük asfalt lastigi ile hızlanma, yol tutus ve yakıt olarak daha iyi sonuclar cikacaktir eminim. Yakıt 100km de 2.5 litre. 30 derece havada artçılı sürüşte 95kg +90kg yaklasık 170 km yolu sürekli dip gaz yol aldım bir problem olmadı. Toplam km suan ucun 1700km oldugu icin dayanıklılık hakkında birsey soylemek icin cok erken.

köy yeri, yayla gibi yerlerde yaşayanlar için iyi bir makine. Stablizede doğada keçi gibi, akarı kokarı yok gidiyor.Fiyatı makul. Bence firma çok mantıklı birşey yapmış. Cub modellerinde en güzel ürünü tasarlamışlar. Çok fazla cub tercih edilmesede oradaki en güzel motoru yapmaya çalışmışlar bence mantıklı iş. Gidipde arora rks vb gibi spor racing model yapmaya çalışıp büyük motor markalarıyla yarışmaya girmemişler.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Evet kullanıcı arkadaştan yorum alalım.parça durumu,vida gevşeme,off-road kullanımı,uzun yol.vb bilgi alabilir iyiz.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    fabrikasını bir sordurun sitesinde. Sonrada haritalarda aratın.
    Bulamadınız dimi. Bende bulamadım. Adamların sosyal medya sitelerinde bir postun altına fabrika nerede dedim.cevap yok.
    you tube videosunun altına yazdım. Sildiler. Neden siliyorsunuz dedim. Silmedik beyfendi dedi. mesaj Vahiy oldu galiba yok oldu.
    Evet çok güzel şekil şemal. Honda benzeri. Tam kısa kamp atmalık motor. Ama tr de piston segman bulamassınız bu blokta. ne strok ne çap.
    Başka markadan da uyduramassınız. Bulursanız yurtdışı çin.ve 70 tl az para değil. Daha önce kullanmadıysanız 5000km olmadan şanzıman dişlilerini yersiniz. Adamlar bana güven vermedi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)