Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3- 6 Ağustos'ta Balıkesir Motofest'te buluşalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Semdizlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3
    Türkiye'nin en büyük motosiklet festivali 3- 6 Ağustos'ta Balıkesir Motofest'te buluşalım Semender Koruma dizlikleri olarak bizde standımızla festivaldeyiz,yarışmalar,konserler,tanıtımlar dolu dolu bir festival bizi beliyor Festival standımızda ''Motosikletnet '' indirim kodu ile ürünlerimizi %25 indirimli alabilirsiniz https://www.facebook.com/photo/?fbid...68158361963688[

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Türkiyenin en büyük ?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alifurkan52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyenin en büyük ?
    mertowski, espresso ve Macabre bunu beğendiler.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Bu etkinliğe giden var mı? Varsa sizce gelinir mi? Merak ediyorum lakin gezip görmeye değecek değilse rotamı başka yöne çevirmeyi planlıyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben her ne kadar katılamasam da günümüze 3 gün etkinlik yapabilmek büyük başarı. Neden derseniz son 20 yılda türeyen dini oluşumlar, dernekler, vakıflar böyle organizasyonları protesto ederek belediye ya da valiliğe baskı uygulayarak bu organizasyonları iptal ettiriyorlar.

Dindar değil ama dinci olan seyrek sakallı gençler, badem bıyıklı şerefsizler, arap dötü öpmeyi ibadet sayan şakirtler, içimizde 20 senedir üye olmasına rağmen 15 senedir sadece din, diyanet dışında bir mok yazmaya kalibresi yetmeyen toparlaklar yüzünden bu etkinliklere katılımın önemi her geçen sene artıyor.

Vaktiniz ve nakdiniz varsa gidin, umarım eğlenirsiniz.
    aLoneman, -Black-, DickName ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ben gitmeyi düşünüyorum cumartesi günü ama yer bulabilir miyim bilmiyorum

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her ne kadar katılamasam da günümüze 3 gün etkinlik yapabilmek büyük başarı. Neden derseniz son 20 yılda türeyen dini oluşumlar, dernekler, vakıflar böyle organizasyonları protesto ederek belediye ya da valiliğe baskı uygulayarak bu organizasyonları iptal ettiriyorlar.

Dindar değil ama dinci olan seyrek sakallı gençler, badem bıyıklı şerefsizler, arap dötü öpmeyi ibadet sayan şakirtler, içimizde 20 senedir üye olmasına rağmen 15 senedir sadece din, diyanet dışında bir mok yazmaya kalibresi yetmeyen toparlaklar yüzünden bu etkinliklere katılımın önemi her geçen sene artıyor.

Haklısın abi böyle organizasyonlara karşı desteğimizi göstermek malum mahlukatlara karşı birlik olabilmek için ufak ufak lakin önemli adımlar.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250

Dün yanıma İstanbul'da intecom,telefon tutacağı... Vs satan Ercan uğradı. Orda satand açmak için müracaat ettiğin de başka bir firma ile anlaşma yapıldığını başka intercom satana stant verilmeyeceğini söylemişler....

Geçen sene ben de Alpullu ya gitmiştim. Çekiliş için de bir tane ATP verdim. Sonuç çekiliş yapıldı mı kim aldı. Nerede...vs hiçbir bilgim yok. Eğer biri alsa idi mutlaka bana ulaşırdı montaj için.....

Yani başka hesaplar da var...

Bu arada bir tane sebebi söylediğin şeyler olan ve iptal edilen etkinlik örneği verirsen daha elle tutulur bir şey söylemiş olursun

Motosikleti
    250r
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün yanıma İstanbul'da intecom,telefon tutacağı... Vs satan Ercan uğradı. Orda satand açmak için müracaat ettiğin de başka bir firma ile anlaşma yapıldığını başka intercom satana stant verilmeyeceğini söylemişler....

Geçen sene ben de Alpullu ya gitmiştim. Çekiliş için de bir tane ATP verdim. Sonuç çekiliş yapıldı mı kim aldı. Nerede...vs hiçbir bilgim yok. Eğer biri alsa idi mutlaka bana ulaşırdı montaj için.....

Bu arada bir tane sebebi söylediğin şeyler olan ve iptal edilen etkinlik örneği verirsen daha elle tutulur bir şey söylemiş olursun
    Google a festival iptali yazarsanız, ilk bir kaç başlıkta sorunuza cevap bulabilirsiniz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçen ay kullanılan yıllık izin + işi bırakan elemanlar yıllık izine çıkan elemanlar vs derken cuma gündüz cumartesi pazar gece nöbete devamke

Motosikleti
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Google a festival iptali yazarsanız, ilk bir kaç başlıkta sorunuza cevap bulabilirsiniz.
    iptal edilen motosiklet festivalinden bahsediyoruz herhalde doğru mu. ve sebep tomy nin yazdığı şeyler olacak. örnek link verirmisin
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yasaklanan etkinlikler

1 Anadolu Fest
    2 Niyazi Koyuncu konseri
    3 Apolas Lermi konseri
    4 Ara Malikian Başkent Kültür Yolu
    5 Munzur Kültür ve Doğa Festivali T
    6 Kozlu Müzik Festivali
    7 Kazdağı Ekoloji Festivali
    8 Mirae konseri
    9 ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği
    10 Aynur Doğan konserleri
    11 Zeytinli Rock Festivali
    12 Metin & Kemal Kahraman konseri
    13 MilyonFest
    14 Çağdaş Fest
    15 Muhsin Nâmcû'nun Türkiye Turnesi kapsamındaki iki konseri

Bunlar iptal edilen festivallerden ve konserlerden bazıları.Gerçi artık iptal edilmese bile bu ekonomide,bu benzin fiyatları ile çıkıp gezecek paramızda yok.Eskiden bütün haftaiçi,haftasonu motosiklet ile nereye gideceğim diye plan yapardım.Orta ayar bir motosiklet 300 bin TL civarı benzin 37 TL,sigortası,çifter çifter mtvsi artık maddi gücümüzü çok aşıyor.Şimdi Steam'den indirimli oyun kovalıyoruz.

Herşey için size çok teşekkür ederiz.
    tommygun, Italian, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Cunda iyiydi. Tüm dernekçebirlik olup emek verdiklerini görebiliyordun. Eminim aynı birliktelik devam ediyordur.
    Ama Cunda'nın üstüne çıkan görmedim, kendileri dahil.

Fatma Turgut, Gülçin Ergül'lü çok güzel bir festivaldi.
    Ayvalık ve Cunda taraflarında yer problemi yaşadıklarını biliyorum. Keşke problem yaşamasalar, çok daha iyilerini düzenleme potansiyelleri var aslında.

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasaklanan etkinlikler

1 Anadolu Fest
    2 Niyazi Koyuncu konseri
    3 Apolas Lermi konseri
    4 Ara Malikian Başkent Kültür Yolu
    5 Munzur Kültür ve Doğa Festivali T
    6 Kozlu Müzik Festivali
    7 Kazdağı Ekoloji Festivali
    8 Mirae konseri
    9 ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği
    10 Aynur Doğan konserleri
    11 Zeytinli Rock Festivali
    12 Metin & Kemal Kahraman konseri
    13 MilyonFest
    14 Çağdaş Fest
    15 Muhsin Nâmcû'nun Türkiye Turnesi kapsamındaki iki konseri

Bunlar iptal edilen festivallerden ve konserlerden bazıları.Gerçi artık iptal edilmese bile bu ekonomide,bu benzin fiyatları ile çıkıp gezecek paramızda yok.Eskiden bütün haftaiçi,haftasonu motosiklet ile nereye gideceğim diye plan yapardım.Orta ayar bir motosiklet 300 bin TL civarı benzin 37 TL,sigortası,çifter çifter mtvsi artık maddi gücümüzü çok aşıyor.Şimdi Steam'den indirimli oyun kovalıyoruz.

Herşey için size çok teşekkür ederiz.
    Aynı şeyi konuşmuyoruz. Konumuz motosiklet festivali ""değil mi "" diye de sordum..festival iptal edenlere lanet olsun yaşasın festival kahrolsun istibdat

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Mercan Vakfı, Müsiad, Agd, Selamet derneği, Cihannüma Vakfı, İlim yayma cemiyeti, Önder, Cansuyu gibi sivil toplum kuruluşlarına tüm samimiyetimle sormak istiyorum;

"Keh keh keh n'ooldu len toparlaklar festivali iptal ettirmeyi beceremediniz, gücünüz yetmedi değil mi?"
    Thracian, Cyan, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    https://i.hizliresim.com/9c2eskr.jpg

Mercan Vakfı, Müsiad, Agd, Selamet derneği, Cihannüma Vakfı, İlim yayma cemiyeti, Önder, Cansuyu gibi sivil toplum kuruluşlarına tüm samimiyetimle sormak istiyorum;

"Keh keh keh n'ooldu len toparlaklar festivali iptal ettirmeyi beceremediniz, gücünüz yetmedi değil mi?"
    Gençlerin eğlenmesinden, sevişmesinden neden rahatsız oluyorlar ki?
    Kavga etsinler, savaş hazırlıkları yapsınlar, düşmanlıkları pekiştirecek işler içine girsinler daha mı iyi?

Kavga döviş çıkmadıkça, insanlar birbirini rahatsız etmedikçe festivallerde içki de içilir kime ne zararı var?
    Cyan bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....Cunda iyiydi.....
    Ahh ah hocam Cunda için iyiydi demek Cunda'ya büyük haksızlık olur , bir motosiklet festivalinin düzenlendiği gelmiş geçmiş en güzel yerdi , dün akşam festivalden erken ayrıldım ve 38 dereceye varan sıcakta artık denize yakın olmayan yerlerde festivallere katılmama kararı verdim , yani başıma gelecekleri biliyordum ama tescillenmiş oldu ve bu sondu , yukardaki konulara değinirsem ben daha aşırı dinci tayfanın baskısıyla iptal olan motofest duymadım ama orman yangını ve virüs nedeniyle son iki üç yıl içinde birçok festival ertelendi yahut iptal edildi , bu festivalde Susurluk ilçesinde Çaylak Mesire alanında ormanlık bir yerde düzenlendiği için yangın ihtimaline karşı ciddi tedbirlerle gerçekleşti , sıcak haricinde organizasyon gayet güzeldi , konserler , yarışmalar , çekilişler , jandarma destekli güvenlik , duş , wc , yeme içme standları gayet uygun fiyatlı ve kaliteliydi , kask , mont , alarm , sis farı , her türlü çanta vs satılan vede montajı yapılan standlarda çok ilgi gördü , adeta fuar ayarında bir ortam vardı , QJ motorda satışdaki motorlarını sergiledi , özetle herşey iyiydi hoştu ama o sıcakta yüzmek harici hiçbirşey keyif vermiyor maalesef..
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ondan sonra ben dincilere küfrettiğimde kabahatli ben oluyorum.
    DickName ve Thracian bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ondan sonra ben dincilere küfrettiğimde kabahatli ben oluyorum.
    Ben de. ......
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)