Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

24.Haziran.2023 çıtırdan 900 km yapışım ve eve geri dönüşüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh. Hırbocanın yanına gittiğini bilsem ben de takılırdım sana. Edremit yolundaki ışıkları kadranda 80km/sa ile yakalayabilirsin geçebiliyorsun ama mutlaka bir Mercedes’li her şeyi alt üst etmesini beceremiyor. Beyaz bmw’ciler şimdinin siyah mersocuları oldular başımıza.
    Sen Allah'ın o sıcağında 130-140 km hızla düz yolda süremezdin, daral gelirdi sana. Şaka bir yana birader sen nerelerdesin?
    MrJ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Avrupa üretimi mallar hariç (Uzakdoğu-Afrika-USA) %20 ek gümrük vergisi devam ediyor. Ben tüm arkadaşlarıma yıllardır bu %20'yi ödemesinler diye tercihlerini ivedilikle değiştirtiyorum.

Orta ve Üst segmentte Ducati, Triumph, Aprilla vb avantajlı ve kaliteli kalıyor.

Birde Honda, Yamaha yamyamlarının al satçılarının eline düşmek istemiyor akıllı insan.

Kawasaki - Suzuki bulunabilir iyi ama ek vergi :( üzüyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Artık düz yolda basıp geri dönmüyorum. Gidip kamp falan atıyorum. 3 hafta önce fethiyedeydim. Bayramda atraksiyon arıyorum da tek başına kamp çok zevkli olmuyor. Tek marş bodruma gitmek daha zevkli geldi. Trakya ve İstanbul civarında gitmediğim yer kalmadı. Değişiklik arıyorum veya hiç çıkartmıyorum motoru.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa üretimi mallar hariç (Uzakdoğu-Afrika-USA) %20 ek gümrük vergisi devam ediyor. Ben tüm arkadaşlarıma yıllardır bu %20'yi ödemesinler diye tercihlerini ivedilikle değiştirtiyorum.

Orta ve Üst segmentte Ducati, Triumph, Aprilla vb avantajlı ve kaliteli kalıyor.

Birde Honda, Yamaha yamyamlarının al satçılarının eline düşmek istemiyor akıllı insan.

Kawasaki - Suzuki bulunabilir iyi ama ek vergi :( üzüyor.
    Ben vaktim ve imkanım yettiğince yol yapıyorum ve her geçen sene uzun yollarda karşılaştığım, selamlaştığım Japon motorların sayısı azalırken Avrupalılarınki artıyor. Es kaza modeli, yılı fark etmez Kawasaki görsem, kovalayıp ileride durdurup öpeceğim sevinçten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık düz yolda basıp geri dönmüyorum. Gidip kamp falan atıyorum. 3 hafta önce fethiyedeydim. Bayramda atraksiyon arıyorum da tek başına kamp çok zevkli olmuyor. Tek marş bodruma gitmek daha zevkli geldi. Trakya ve İstanbul civarında gitmediğim yer kalmadı. Değişiklik arıyorum veya hiç çıkartmıyorum motoru.
    Süpermiş, çok sevindim hep istediğin gibi sürekli sürmene.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCX
    Afiyet olsun. Altinoluk Edremit arasi kisima sonuna kadar katiliyorum. Sahil hatti keyifli oluyor diye dusunur insan ne arabayla ne motorla bir kere yuzum gulmedi.

Surekli isik var, minibus trafigi hepsi bir yana yola yaya atlar korkusu da var cunku atliyolar.

Cok erken veya gec gitmek lazim, tek dert kirmizi isik olsun.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)