Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbf 150 Michelin lastik

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamünaleyküm arkadaşlar Honda cbf 150 motorumun araka lastiyi deyişim zamanı geldi Michelin citiy extra lastik alsam taşlık araziye uygun olurmu sonuçta yumşak lastik yeri geldiyinde motorla dağa cıkıyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Aslında ön ve arkayı set olarak yenileseniz daha sağlıklı olur. Arka Michelin ama ön cacık bir lastikse sizin için faydalı olmaz. Yine de bu işlerin bütçe işi olduğunu kabul ederek set olarak Anlaş olur başka birşey olur, araştırmanızı öneririm. Buarada Michelin'in bazı serileri çok çok iyidir ama mıknatıs gibi nerede çivi, vida, o bu varsa topluyor mübarek. Muhtemelen taşlık yolda da size sıkıntı çıkaracaktır.
    espresso bunu beğendi.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    senin ilacın bende usta benim arka michelin city extra ön anlas capra. michelin biraz yumuşak geliyor arazi için benimde 5 km asfaltsa 10 km toprak gidiyorum arazi için anlas capra daha iyi olur michelin çabuk bitecek gibi duruyor.
    Çiftçi- Ekonomist

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Benim emisolede lastik lazim yayla sezonu geldi ustundekiler hemen kayiyor

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı Yns80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim emisolede lastik lazim yayla sezonu geldi ustundekiler hemen kayiyor
    sana da ön arka anlas capra set lazım üstünde gelen 5 yıllık lastiğe güvenipte zorkun yoluna vurulmaz seyirtepeye çıkmadan kaymaya başlarsın yasin al bir set taktır balansınıda yaptır ama muhakkak
    Çiftçi- Ekonomist

Motosikleti
    Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da ön arka anlas capra set lazım üstünde gelen 5 yıllık lastiğe güvenipte zorkun yoluna vurulmaz seyirtepeye çıkmadan kaymaya başlarsın yasin al bir set taktır balansınıda yaptır ama muhakkak
    Yok abi motor 5 yıllıkta üstünde gelen lastikler 2021 tarihli zorkuna bi sefer cktım anlas capra almayi düşünüyorumda osmaniyede balans ayari yapmiyolar motorlara

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Yok abi motor 5 yıllıkta üstünde gelen lastikler 2021 tarihli zorkuna bi sefer cktım anlas capra almayi düşünüyorumda osmaniyede balans ayari yapmiyolar motorlara
    Kadıoğlu motorda var diye hatırlıyorum balans eskiden honda bayiinde vardı kapanmadan önce bi abimin nc700 üne yaptırmıştık belki süleyman çirkinde vardır eski yamaha servisi olan kardeşler motor

Motosikleti
    Kadıoğlu motorda var diye hatırlıyorum balans eskiden honda bayiinde vardı kapanmadan önce bi abimin nc700 üne yaptırmıştık belki süleyman çirkinde vardır eski yamaha servisi olan kardeşler motor
    Yok abi daha benim kuzen seha 150 lastik taktirdi sordu hepsine yok demişler.lastik önce benim karbüratör sorunu halletmem lazım shengwey 150 karbüratör bulamadim hepsi sordum parcacilara yok diolar

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok abi daha benim kuzen seha 150 lastik taktirdi sordu hepsine yok demişler.lastik önce benim karbüratör sorunu halletmem lazım shengwey 150 karbüratör bulamadim hepsi sordum parcacilara yok diolar
    Koca osmaniye de motor lastik balansı yapan bir yer yok mu ? Araba lastiği takan yerlerde yapamaz mı ?

Motosikleti
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koca osmaniye de motor lastik balansı yapan bir yer yok mu ? Araba lastiği takan yerlerde yapamaz mı ?
    Yok hocam kac yere sorduk yapan yok adanada var araba lastikcileride yapmıyor

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Yok hocam kac yere sorduk yapan yok adanada var araba lastikcileride yapmıyor
    Osmaniye - Adana arası yol benim istanbul içinde evden lastikçiye gittiğim yoldan daha çabuk olur. Eğer Osmaniye'de balans yapan lastikçi yoksa adanaya gidin, lastik balansı önemli, hele motosiklette arabadan daha önemli.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Karbüratörü rodajın bitsin çözeriz buluruz balansı ben var diye biliyordum ama yok demekki iskenderunda vardı ama oda yıkılmış balans önemli bi soruşturayım başka yer varmıymış iskenderunda

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki nufüsq oranla en çok motor olan şehirlerden biridir ama düzgün bir yedek parçacı servis yok sadece yamaha var ondada usta yok 3 4 motor aynı anda gelecekte adanadan usta çağıracaklar

Motosikleti
    [QUOTE=salih dalkıl;4737968]Karbüratörü rodajın bitsin çözeriz buluruz balansı ben var diye biliyordum ama yok demekki iskenderunda vardı ama oda yıkılmış balans önemli bi soruşturayım başka yer varmıymış iskenderunda[COLOR="Silver"]

Abi rodaj bitti 600 km oldu karbüratör 125lik doyurmiyor motoru

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    [QUOTE=Yns80;4738046]
    Karbüratörü rodajın bitsin çözeriz buluruz balansı ben var diye biliyordum ama yok demekki iskenderunda vardı ama oda yıkılmış balans önemli bi soruşturayım başka yer varmıymış iskenderunda[COLOR="Silver"]

Abi rodaj bitti 600 km oldu karbüratör 125lik doyurmiyor motoru
    Dörtyol zirve motoru ara yunus ben cg lerime parçaları ordan yada gerezli motordan alıyordum hep onları ara onlarda vardır muhakkak takamazsanda beraber takarız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)