Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Anlas Tournee Sport Lastik ve Yağmur

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir olması açısından kuralkan siparişleri böyle yolluyor 1 gün sonra elime ulaştı .Hepsini tek tek poşetliyorlar.Müşteri hizmetleri ,diye birşey yok ama siparişimi tamamlayamıyorum sitenizde sorun yaşıyorum hata çıkıyor dedim.Hatanın ekran görüntüsünü yolladım.Sitemizde böyle bir hata yok böyle bir seçenek yok diye geri dönmüşler .Ben yalan mı söylüyorum diye mail attım geri dönmediler

https://i.hizliresim.com/mfxz79h.jpg
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, siparişi verdikten sonra yolluyorsalar benim için önemli olan bu (tabi verebilirsek ), Bursa'da yetkili servisten parça almıştım oradaki çalışan hanımefendinin parçayı bulmayı zorlanmasından dolayı yarım saate yakın bayiide beklemiş oldum, tabii bu durum benim için can sıkıcıydı ama anlayışla karşıladım nede olsa hepimiz insanız hepimizin aksilikleri olur. E-ticaret işi bana her zaman daha kolay ve zahmetsiz geliyor kısacası ne kadar az temas o kadar iyi .
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    İnazumada üretim tarihi 2 yıl olan, 4000 km de Tournee vardı.
    Kuruda bile virajda kaydığını hissediyordum.

Hemen gidip Winter Grip Plus radyal lastik taktırmıştım.

Winter Grip 2 için Anlas sitesinde 4 mevsim lastik ibaresi var.
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Anlaş'ın Mb34 Tournée ile Tournee Sport lastikleri farklıdır. Mb34 Tournée cacık bir lastikken Tournée Sport radyal olup nefis viraj aldırır. Sym Wolf'te kış için Winter Grip kullanmış ve muhteşem bulmuştum, yaz vakti de 15000 km.ye yakın it gibi Tournée Sport kullandım, çok güzeldi. Yağmurda kaymanıza üzüldüm, biz de memnun kalarak kullandığımız bu lastiğin ıslaktaki performansının sıkıntılı olduğunu sizin vesilenizle öğrendik.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaş'ın Mb34 Tournée ile Tournee Sport lastikleri farklıdır. Mb34 Tournée cacık bir lastikken Tournée Sport radyal olup nefis viraj aldırır. Sym Wolf'te kış için Winter Grip kullanmış ve muhteşem bulmuştum, yaz vakti de 15000 km.ye yakın it gibi Tournée Sport kullandım, çok güzeldi. Yağmurda kaymanıza üzüldüm, biz de memnun kalarak kullandığımız bu lastiğin ıslaktaki performansının sıkıntılı olduğunu sizin vesilenizle öğrendik.
    Benim on mb34 arka tournee sport 90/90 olmadigi icin ama biri degil ikisi de fena kayiyor test ettim benim de payim vardir belki bilemiyorum. Sundan eminim kuruda da tutusu cok tatmin etmedi beni .benim acemiligimdir olabilir ama winter grip 2 yaz kis kullandim.taban yapmasi ve catlamasi disinda sorun yasamadim.Catlamasi da izmir de gunesin alninda beklemesine bagladim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Kimimiz bu lastikten memnunken kimimiz şikayet ediyorsa benim aklıma gelen şey üretim kalitesindeki tutarsızlık, bir parti mal çok iyiyken bir parti mal kötü çıkıyor olabilir, yanlış hatırlamıyorsam bu problem Hella'nın fren disklerinde böyle bir durum vardı.
    espresso bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumada üretim tarihi 2 yıl olan, 4000 km de Tournee vardı.
    Kuruda bile virajda kaydığını hissediyordum.

Hemen gidip Winter Grip Plus radyal lastik taktırmıştım.

Winter Grip 2 için Anlas sitesinde 4 mevsim lastik ibaresi var.
    4 mevsim dedikleri sadece kış ve bahar ayları olmalı çünkü yazın ılıman dan sıcak yerlerde kullananlar kayma yaptığını belirtmiş. Bir ara bende niyetlendim ama ...

Motosikleti
    Herkese selam,

Bungun sabahi motosiklete ayirdim arka fren musuru ve yayinin ayari haric hepsini yaptim.Daha dogrusu pedali yuksek yaparsam fren muthis tutuyor ama musur calismiyor pedali asagida yaparsam Musur calisiyor fren pedalinda bosluk var gibi oluyor.Debriyaj , on fren ve sag elcikteki stoplamayi degistirdim koruma demirlerini degistirdim sol korumanin civatasinin da kafasi kopmus usta mi sikarken kirdi durduk yere yoldami kirildi nasil oldu bilemedim onu da gormus oldum bu sayede tornaciya gitmek sart oldu galiba .Sag koruma demirinin orasi ezilmis vida yamusmu o beni biraz uzdu.Fren pedalinin orayi ve pegleri taktim.on pegin plastigi olmadigi icin bilyesiz taktim daha dogrusu kuralkanda yoktu.Yarin da motorun yagini degistirecegim belki freni de duzeltmeye calisirim

Son olarak ben bu demirleri ne yapacagim

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 mevsim dedikleri sadece kış ve bahar ayları olmalı çünkü yazın ılıman dan sıcak yerlerde kullananlar kayma yaptığını belirtmiş. Bir ara bende niyetlendim ama ...
    O kayma yapanların bazılarını bende okudum.
    Mesela virajda kayıp düştüğünden bahseden bir iki kişi vardı.
    Öncelikle bu lastik viraj için uygun bir lastik değilki. Lastik son derece yumuşak ve yol kıvrımına uyum sağlıyor.
    Konfora yönelik. Performansa değil.
    Gidipte o lastikle viraja girip yatmaya kalkarsan düşersin.

Diğer konu ise fren konusu.
    Lastik ne yapsın. Yola vantuz gibi yapışıyor. Yapabileceğinin en iyisini yapıyor.
    Siz yazın köküne kadar frene basarsanız, zaten yola yapışmış olan lastik nedeniyle freni kitler ve düşersiniz.
    Lastik zaten yolu tutuyor. Limon sıkar gibi fren yapmanız gerekli.
    Yada motorunuzda abs olmalı.

Bir dezavantaj var. O da lastiğin yazın daha çabuk aşınması.
    Ama bu Mitas MC50 deki gibi 6000 km de olmuyor.
    espresso bunu beğendi.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Herkese selam,

Bungun sabahi motosiklete ayirdim arka fren musuru ve yayinin ayari haric hepsini yaptim.Daha dogrusu pedali yuksek yaparsam fren muthis tutuyor ama musur calismiyor pedali asagida yaparsam Musur calisiyor fren pedalinda bosluk var gibi oluyor.Debriyaj , on fren ve sag elcikteki stoplamayi degistirdim koruma demirlerini degistirdim sol korumanin civatasinin da kafasi kopmus usta mi sikarken kirdi durduk yere yoldami kirildi nasil oldu bilemedim onu da gormus oldum bu sayede tornaciya gitmek sart oldu galiba .Sag koruma demirinin orasi ezilmis vida yamusmu o beni biraz uzdu.Fren pedalinin orayi ve pegleri taktim.on pegin plastigi olmadigi icin bilyesiz taktim daha dogrusu kuralkanda yoktu.Yarin da motorun yagini degistirecegim belki freni de duzeltmeye calisirim

Son olarak ben bu demirleri ne yapacagim
    Arka fren müşürünü ayarlayabilirsiniz, müşürün kendinde yiv ve somun bulunmaktadır ordan müşürü yukarı alarak istediğiniz fren ayarında müşürü çalıştırabilirsiniz.
    espresso ve tecrube0 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka fren müşürünü ayarlayabilirsiniz, müşürün kendinde yiv ve somun bulunmaktadır ordan müşürü yukarı alarak istediğiniz fren ayarında müşürü çalıştırabilirsiniz.
    Onu gordum altinda bayagi mesafe vardi haftaya yagini degistirecegim 18 lokma olmadigi icin yapamamistim o sirada freni de duzeltirim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Onu gordum altinda bayagi mesafe vardi haftaya yagini degistirecegim 18 lokma olmadigi icin yapamamistim o sirada freni de duzeltirim.
    Tapanın içinden çıkan süzgeçi mutlaka balata spreyi ile temizleyin ve çapak gibi parçaların olup olmadığını kontrol edin, Eğer oradan tapadan kaçak yapıyorsa tapanında o-ringini değişebilirsiniz.

Konudan bağımsız ama E-kuralkanın web sitesinden hesabıma giriş yapamıyorum şifrem ve maili doğru giriyorum ama giriş yapamıyorum, şifremi yanlış giriyorumdur diyorum şifremi unuttuma tıklıyorum maile bir şey geldiğide yok, yedek parça siparişi verdim kredi kartı ile ödeme yaptım telefonuma sms geldi siparişiniz için ödeme bekliyoruz diye, info@kuralkan.com.tr mail adresine bu konu hakkında mail attım umarım dönüşleri olur. Bu arada bunların web sistemi ve yazılımları bu kadar berbatken bilişim hakkındaki çalışmalarını hiç düşünmek bile istemiyorum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Tapanın içinden çıkan süzgeçi mutlaka balata spreyi ile temizleyin ve çapak gibi parçaların olup olmadığını kontrol edin, Eğer oradan tapadan kaçak yapıyorsa tapanında o-ringini değişebilirsiniz.

Konudan bağımsız ama E-kuralkanın web sitesinden hesabıma giriş yapamıyorum şifrem ve maili doğru giriyorum ama giriş yapamıyorum, şifremi yanlış giriyorumdur diyorum şifremi unuttuma tıklıyorum maile bir şey geldiğide yok, yedek parça siparişi verdim kredi kartı ile ödeme yaptım telefonuma sms geldi siparişiniz için ödeme bekliyoruz diye, info@kuralkan.com.tr mail adresine bu konu hakkında mail attım umarım dönüşleri olur. Bu arada bunların web sistemi ve yazılımları bu kadar berbatken bilişim hakkındaki çalışmalarını hiç düşünmek bile istemiyorum.
    Siparisi verdiyseniz odeme bekliyor gorulebiliyor.Musteri hizmetler8 kismi biraz sikintili ama eksiksiz yolluyorlar ben hem tapa hem de filtre icin oring aldim ne olur ne olmaz diye ama anahtardan sinifta kaldik cozucem insallah benim de sifremi kabul etmedi ilk tekrar uye oldum..yeni motosiklet siparisine ayri yedek parcaya ayri uyelik aliyorlar cok sacma ama bu sekilde calisiyorlar :/
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Siparisi verdiyseniz odeme bekliyor gorulebiliyor.Musteri hizmetler8 kismi biraz sikintili ama eksiksiz yolluyorlar ben hem tapa hem de filtre icin oring aldim ne olur ne olmaz diye ama anahtardan sinifta kaldik cozucem insallah benim de sifremi kabul etmedi ilk tekrar uye oldum..yeni motosiklet siparisine ayri yedek parcaya ayri uyelik aliyorlar cok sacma ama bu sekilde calisiyorlar :/
    O zaman sorun demek , şunların yaptığı web site sistemini azcık yazılımla hevesi olan 15-16 yaşındaki genç kardeşlerimize versek bunlardan daha düzgün yaparlardı, yedek parça bulurken kanser oluyorum . Yedek parça için hesabın farklı olduğunu söylediğiniz çok çok iyi oldu bunun için teşekkür ederim, yine dile getiricem ama ben hayatımda bu kadar saçma tasarım görmedim.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    O zaman sorun demek , şunların yaptığı web site sistemini azcık yazılımla hevesi olan 15-16 yaşındaki genç kardeşlerimize versek bunlardan daha düzgün yaparlardı, yedek parça bulurken kanser oluyorum . Yedek parça için hesabın farklı olduğunu söylediğiniz çok çok iyi oldu bunun için teşekkür ederim, yine dile getiricem ama ben hayatımda bu kadar saçma tasarım görmedim.
    domain ile subdomain veri tabanlarını bağlamak akıllarına gelmemiş kesinlikle katılıyorum Ama yedek parça satmalarını da takdir ediyorum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    domain ile subdomain veri tabanlarını bağlamak akıllarına gelmemiş kesinlikle katılıyorum Ama yedek parça satmalarını da takdir ediyorum
    Yedek parça satma konusunda kendilerini tebrik ederim, Bursa'da parçacıdan fiyat sormuştum ön-arka balata takımı ve arka hidrolik deposu sordum, orijinal ön balataya 220 tl dedi arkası içinde aynı hidrolik deposu için ise 250 tl dedi ve üstüne yan sanayi parçaydı. Kuralkan'dan ise ön balatayı 162 tl arka balatayı 130 tl ödedim kapak dahil hidrolik deposuna ise 115 tl ödedim, fiyat olarak parçacılardan ucuz ve sahte parça olma olasılığı yok. Parçacılar kimi zaman kanser edebiliyor, geçenlerde yağ ve filtre almaya gittim dedim orijinal filtre varsa alırım dedim zaten hiç ilgilenesi yok, neyse gitti bana Monero'nun yağ filtresini getirdi dedim orijinalse alırım dedim bu orijinal değil kalsın dedim yağları aldım çıktım gittim, çalışan ilgisiz ve umursamaz olduğu için orijinal ürün istediğimi anlamadı sanırsam. Kuralkan'nın garip yönlerini çözdüğüm zaman sorunsuz alışveriş yapabilceğimin kanısına varıyorum hem fiyatı uygun hemde orijinal olmama olasılığı yok, gülü seven dikenine katlanır .
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 / tvs rtr 200
    çok geçmiş olsun. Bu lastikle ilgili sayısız şikayet okudum. Gerçekten sorunlu bir lastik. bende winter grip 2 var şuan ve yaz kış bunu kullanmayı düşünüyorum. evet çabuk bitebilir ama senede 1 çift lastiğin bana maliyeti ne olabilir ki diyerek kış lastiği aldım ama dolar kurunu hesap etmemiştim :D
    yakın zamanda 4bini geçer bu lastiklerin fiyatı.

Motosikleti
    Alıntı ishakpaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun. Bu lastikle ilgili sayısız şikayet okudum. Gerçekten sorunlu bir lastik. bende winter grip 2 var şuan ve yaz kış bunu kullanmayı düşünüyorum. evet çabuk bitebilir ama senede 1 çift lastiğin bana maliyeti ne olabilir ki diyerek kış lastiği aldım ama dolar kurunu hesap etmemiştim :D
    yakın zamanda 4bini geçer bu lastiklerin fiyatı.
    Valla motosikleti topladim sayilir gecen gun denemek icin yola ciktim virajlari donerken hala cekiniyorum yatıramadim motoru dustugum yerden gectim ilk o korkuyu atmak icin

Motosikleti
    Yedek parça satma konusunda kendilerini tebrik ederim, Bursa'da parçacıdan fiyat sormuştum ön-arka balata takımı ve arka hidrolik deposu sordum, orijinal ön balataya 220 tl dedi arkası içinde aynı hidrolik deposu için ise 250 tl dedi ve üstüne yan sanayi parçaydı. Kuralkan'dan ise ön balatayı 162 tl arka balatayı 130 tl ödedim kapak dahil hidrolik deposuna ise 115 tl ödedim, fiyat olarak parçacılardan ucuz ve sahte parça olma olasılığı yok. Parçacılar kimi zaman kanser edebiliyor, geçenlerde yağ ve filtre almaya gittim dedim orijinal filtre varsa alırım dedim zaten hiç ilgilenesi yok, neyse gitti bana Monero'nun yağ filtresini getirdi dedim orijinalse alırım dedim bu orijinal değil kalsın dedim yağları aldım çıktım gittim, çalışan ilgisiz ve umursamaz olduğu için orijinal ürün istediğimi anlamadı sanırsam. Kuralkan'nın garip yönlerini çözdüğüm zaman sorunsuz alışveriş yapabilceğimin kanısına varıyorum hem fiyatı uygun hemde orijinal olmama olasılığı yok, gülü seven dikenine katlanır .
    Valla sayenizde motoru toparladım uzaktan ancak bu kadar mükemmel yardım edilebilirdi heralde fren meselesini ve yağ meselesi hallettim etraf biraz yağlandı ama ilkin günahı olmaz heralde

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Valla sayenizde motoru toparladım uzaktan ancak bu kadar mükemmel yardım edilebilirdi heralde fren meselesini ve yağ meselesi hallettim etraf biraz yağlandı ama ilkin günahı olmaz heralde

https://i.hizliresim.com/22955s0.jpg
    Bir kereden bir şey olmaz derler , tekrardan kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)