Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nasıl motor alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar yeni motor alacağım. Daha falza
    Zamlar gelmeden bu hafta almayı düşünüyorum.
    Gözüme kestirdiğim güzel gelen bajaj n250 modeli.
    Kuralkan resmi sitesinde baktığımda ara satıcı bayileri gösteriyor.onlar hakkında Google ve benzeri yerlerde bı ön araştırma yapınca şikayetler ilgisizlik durumu olduğunu görüyorum. Ana bayisi İstanbul Tuzla'da gözüküyor oraya gidip alma şansım var mı . Veya ordan da alsak servis için gene bu ara bayilerine mi yonlendiriyor biraz tereddutte kaldım ve çevremde fikir alıp danisabilecegim kimse yok o yüzden foruma yazma gereği duyuyorum.

Bu arada daha önce fazlasıyla vitessiz motor deneyimim var vitesli hiç kullanmadim.
    Önce daha fazla zam gelmeden motoru alıp ardından da ehliyete yazılıp bir kaç ay sonra kullanmayı düşünüyorum. Cevaplarinizla bana yardımcı olun arkadaşlar herkese iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Parayı ana bayiye bile verseniz teslimatı bayi üzerinden yapıyor olabilirler. Arayıp teyit etmekte fayda var. Daha iyi motorlara da kavuşmanız dileğiyle.
    Abdullah34 bunu beğendi.

Üstadım kuralkan öyle bir sistem yapmış numara ile ulaşamıyorum.
    Hep robot kadın konuşuyor anca mail yazıyorsun maile dönüyorlar.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Kuralkan da site üzerinden siparişi veriyorsunuz. Yada gösterdiği bayiye giderseniz onlarda online olarak siparişi veriyorlar. Nakit olarak alacaksanız bayiye mecbur gideceksiniz
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Bayiye gidip oradan sipariş veriyorsun. Parayı Kuralkanın hesabına EFT yapıyorsun. 77 bin iken almıştım daha 2,5 ay önce. 102 bin olmuş şimdi. Hiç vakit kaybetmeyin. Alın dursun bir köşede.
    Abdullah34 bunu beğendi.

Abi sorma ya 3 hafta her hafta başı 10bin TL zam geldi psikolojim bozuldu.
    Şimdi siteden eft yapıp 10binide kredi kartı ile siteden ödeyip tekrar bayiye mi gideceğim ana bayi mi yoksa onların yonlendirecegi bayi mi

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gözlerini para bürümüş. Enflasyon sıfır, bunlar zam yapıyor. Sallandırakcasınız iki tanesini meydanda...
    DickName ve Abdullah34 bunu beğendiler.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı Abdullah34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sorma ya 3 hafta her hafta başı 10bin TL zam geldi psikolojim bozuldu.
    Şimdi siteden eft yapıp 10binide kredi kartı ile siteden ödeyip tekrar bayiye mi gideceğim ana bayi mi yoksa onların yonlendirecegi bayi mi
    Direk bayiye gideceksin. Onlar seni yönlendirecek. Sana en yakın olacak, servis hizmetide olan bayiye gidiver.
    Abdullah34 bunu beğendi.

Ödemeyi siteden yapsak bana en yakın Bağcılar var direk orası ile irtibat halinde olsam olmazmi tuzla bana şehir dışı kalıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Bu arada stoktaki mağazalari incelerken mağazada sigorta yok yazıyor tüm mağazalar mi böyle değişiyor mu sigorta olayı nasıl oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Para hesabımda peşin ödeme ama 10bini kredi kartı ile yapıcam site üzerinden böyle bir seçenek var mi

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Siteye kayıt olup motoru sepete ekleyin
    teslimat noktalarını göreceksiniz seçim yapın
    ödeme ekranında sağda parçalı ödeme yapmak istiyorum seçeneğini işaretleyin, ufak kutucuğa k.kartından yapacağınız ödeme tutarını yazın

Kredi kartından ödeyeceğiniz tutarı site üzerinden ödeyip,
    Havale yapacağınız bankayı seçin
    Size bir sipariş numarası verecek bu sipariş numarasını açıklama kısmına İsim Soyisim Sipariş Numarası şeklinde yazmalısınız

Devamındaki süreçte zaten arayıp haber veriliyor. 2 ödemeyide aynı gün içinde yapmalısınız yoksa fiyat garantisi olmuyor bilginiz olsun.

Şimdiden hayırlı olsun
    Abdullah34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)