Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Motosiklet Selesi Kaplatan İşletmeler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Arkadaşlar merhaba. 1 ay sonra uzun yola çıkacağım. motorun her iki koltuğunu da yumuşatmam gerekiyor. İstanbul içinde önerebileceğiniz iyi bir usta var mı? şöyle çok geçirmeyen, yanına gidip 1-2 saat içinde halledip koltuğu verebilen bir usta gerekiyor çünkü işten dolayı pek vakit ayıramıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hiçbir işlem gerektirmeyip alttan lastikle bağlanan konfor sele de alternatif bir çözüm olarak işinizi görür. Ben memnuniyetle kullanıyorum, fiyat da ekonomik.
    espresso ve altugem bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Hiçbir işlem gerektirmeyip alttan lastikle bağlanan konfor sele de alternatif bir çözüm olarak işinizi görür. Ben memnuniyetle kullanıyorum, fiyat da ekonomik.
    Marka, model, firma ismi vs. bilgisi de paylaşsaydın ya, belki biz de faydalanırız

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka, model, firma ismi vs. bilgisi de paylaşsaydın ya, belki biz de faydalanırız
    King konfor sele diye ismi geçiyor. İstanbul Zeytinburnunda biri yapıyor. Alenen link vermem ya da adamın telefonunu yazmam forumun reklamlarla ilgili politikasına aykırı mı bilemediğimden paylaşamadım. Ama hem Dolap üzerinden hem de havale+kargo gönderimiyle çalışıyor. Çok kısa bir sosyal medya araştırmasının ardından adama ulaşmanız mümkün. 400 TL gibi bir fiyatı var. Ürünün Nc ve Dominarda kullanılmakta olan görsellerinden 2 tanesini aşağıya bırakıyorum.

Motosikleti
    xpulse 4v
    Merhaba, CRF için yaptırmıstım, 0532 697 9278 Zeytinburnunda. insta : herzamankiyer_sele_yumusatma
    ahmetmert58 bunu beğendi.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    instagramdan ali_usta66 ekleyin
    mükemmel bir işçiliği var yaptığı ürünleri görünce şok olursunuz

Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Konu dışı ama İstanbulu bilen arkadaşlara birşey sormak istiyorum
    Riga bileti Sabiha Gökçen ile İstanbul Hava alaalanı arasıda çok acayip bir fark var.
    Yani sabihadan Rigaya 22 bin olan bilet,İstanbul Havaalınından 9 küsüre kadar düşüyor
    Bu farkın nedeni nedir?Bu yeni havaalanı çok mu uzak ulaşımı çok mu zor yada benim gözden kaçırdığım husus ne

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende böyle bir şey kullanıyorum.Alternatif olarak bakabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...nfor-sele.html

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende böyle bir şey kullanıyorum.Alternatif olarak bakabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...nfor-sele.html
    evet bu tür ürünlerede göz gezdirdim aslında arka koltuğum kedi tırmıklamasından dolayı dleindi ve kötü gözüküyor. hemde bu kapalı otoparkım olmadığı için bu ürünün çalınma riski var diye düşünüyorum o yüzden yeni bir kaplama yaptırmak istiyorum aslında.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Bergson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riga bileti Sabiha Gökçen ile İstanbul Hava alaalanı arasıda çok acayip bir fark var.
    Yani sabihadan Rigaya 22 bin olan bilet,İstanbul Havaalınından 9 küsüre kadar düşüyor
    Bu farkın nedeni nedir?Bu yeni havaalanı çok mu uzak ulaşımı çok mu zor yada benim gözden kaçırdığım husus ne
    Uzak, Allah'ın unuttuğu bir yerde ama servis imkanı var.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Bergson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzak ama ulaşımı çok zor olmayan bir yerde Havalimanı. 10-12k farkı geçtim 1000 lira bile fark olsa hiç düşünmeden İstanbul Havalimanı'na alabilirsiniz. Gideceğiniz yere göre daha avantajlı bile olabilir. Bir de Sabiha'da rötar riski daha fazla.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni havalimanının en kötü kısmı içeride çok fazla yürümenizmiş. Anadolu'nun küçük bir şehrinde sanki köyden köye yürüyormuşuz gibi bir mesafeyi düşünebiliriz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni havalimanının en kötü kısmı içeride çok fazla yürümenizmiş. Anadolu'nun küçük bir şehrinde sanki köyden köye yürüyormuşuz gibi bir mesafeyi düşünebiliriz.
    Büyük gerçekten, en dipteki kapılara denk gelirseniz epeyi yürüyorsunuz. Ben bu yılbaşı Katar Hamad üzerinden aktarmalı bir uçuş yaptım, Hamad'ı gördükten sonra zinhar İstanbul Havalimanı'nın boyutundan şikâyet etmem artık. Öyle böyle büyük değildi. Elektrikli bir araca bindik de diğer uçuşa zor yetiştik. (1 saat vardı iniş - kalkış arasında...)
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem yurtici hem de yurtdışı uçuşları için çok kullandım. Simdiye kadar maksimum yürüme sürem 15dk falan olmuştur muhtemelen uçak kapısına kadar. Büyük havalimanlari için kabul edilebilir bir zaman. Yaşlı ve hasta değilsen tabii.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)