Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf moto 250 sr mt 25den geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R-25
    Öncelikle merhabalar,

Mt 25 imi 1 hafta önce sattım sürekli masraf çıkartmaya başladığı için. 0 a yakın 250sr aldım ama performans olarak aralarında çok fark olduğu için biraz mutsuzum sizce satıp tekrardan yamaha'a dönmelimiyim.Duruş olarak çok hoşuma gidiyor şuanda motorum ama çok kararsızım. Fikrinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt25 neden masraf çıkartıyordu? Normalde sağlam motordur, sıkıntı motorda değil de sende olabilir mi? CF daha çok masraf çıkatmasın o yüzden?

Motosikleti
    R-25
    48 bin kmye gelmişti artık birazda hor kullandım o yüzden yatak sarma muhabbetinden korktum birazda

Motosikleti
    CRF 250
    Cf yi zararsız satabilirsen sat, muhtemelen sattığın mt'nin muadilini aynı paraya alamayacaksın.
    espresso ve Dxsec bunu beğendiler.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    450sr a yürü. Alacağın 2.el mt de senin gibi bir sürücüden çıkmış olacak. O yatak her türlü sarar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    R-25
    doğru diyosunuz hocam ama cfden zarar etmiyeceğimi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

hocam 450sr bekliyodum ama hala satışa cıkmadığı için mecbur 250 aldım
    ne zaman satışa giricek acaba?

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı 1hamza_sari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru diyosunuz hocam ama cfden zarar etmiyeceğimi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

hocam 450sr bekliyodum ama hala satışa cıkmadığı için mecbur 250 aldım
    ne zaman satışa giricek acaba?
    https://www.oktaymotor.com/touring-naked/cfmoto-450sr/
    Satışta görünüyor şu anda. Arayıp sormak lazım.

Motosikleti
    R-25
    Hocam oktay motors hiçbbirşekilde telefonları açmıyor bir kaç kere ulaşmayı denedim bir kaç farklı bayiye sordum en erken ağustos ortası gibi tam satışa cıkar diyolar nasip olurs alırım bende bir tane o zamana

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    450sr benim duyduğum türkiye genelinde 30 40 tane satıldı geldi ve bitti.sonraki sevkiyat kaç para olur ne zaman olur sorucaksınız ama 210 bin tl ve üzerine almayıda göze alıcaksınız artık

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şaka maka 250 Sr'ın tipi gerçekten çok hoş. Ben ne zaman görsem "ulan adamlar ne güzel motor yapmışlar" diyor ve dönüp tekrar bakıyorum. Tabi ki yüksek cc bir motora ya da Mt25/R25 tarzı sınıfına göre kuvvetli, çift silindir 250 cc'ye alışanlara göre 250 Sr "gitmiyor" olabilir.

Motosikleti
    R-25
    ya gitmiyor derken 60km gızla2.viteste kesiciye giriyor o biraz canımı sıkıyor yoksa torku gayet iyi viteslerin devir aralağı çok kısa

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

büyük ihtimalle dediğiniz meblalarıda geçer sarı sitede en düşük 0 km r25 230k olmuş allah sonumuz hayıretsin

Hocam bende r25 kullanıcısıydım. Motorum 45 bin kmye gelmişti ve birazda sıkıntıları olmaya başlamıştı sattım. Hiç scooter denememiştim o yüzden kendime 2015 xmax 250 abs aldım. Cidden çok tatlı çok rahat kullanımı aşırı keyifli bi motosiklet. Ama gel gelelim tatmin etmiyor. Motor kullanıyormuşsun gibi bir hissiyatı yok. Bu ara gönlüm cb 250r modellerine kaydı aşırı tatlı ve hoş duruyor. Mt25 kadar torklu ve agresif değildir tabi ama yinede bir bakın derim.

Motosikleti
    R-25
    Nasip olursa eski mt mi bugün geri alıcam
    masraf çıkartıcaksada o çıkartsın kanısına vardım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)