Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bayide Motosiklet Sırasına Girmek Mantıklı Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scrambler
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi ismi vermeyerek sizde bu sistemi destekliyorsunuz.
    Ticaret bakanlığına şikayet ettiniz mi?
    Avukat aracılığı ile dava açtınız mı?

Yapmadı iseniz SİZDE BU SİSTEMİ DESTEKLİYORSUNUZ.
    Neden Marka ve bayii adı vermedigimi sanıyorsunuz? Veremiyorum çünkü��

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:22 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal, kişiye göre değildir; topluluğa göredir.

anormal davranan ve bu sebeple eninde sonunda zararlı çıkacak olan gene sen olacaksın. 3.-4. sınıf bir ülkede bu dediğin mentalite işlemez. sen azınlığın "a"sı bile değilsin; o yüzden memleketi kurtarmak sana kalmadı bana da kalmadı.

vaktiyle devlet bankaları kredi dağıtıyordu, ben de senin gibi düşündüm almadım. ne oldu? ben zararlı çıktım.

ideale göre değil, bulunduğun ortama ve duruma göre davran.
    Dusunceni zerre dogru bulmuyorum,hayat sadece cikarlar icin kendini dusunerek yasanmaz, senin dusuncende bundan 100 yıl onceki atalarimiz olsaydi eger, simdi muhtemelen kucuk bir Anadolu kasabasinda olacaktik.

Memleketi kurtarmak sana bana hepimize duser, ates bir kivilcimla baslar cunku. O yuzden kendi dusuncelerinizi, herkes boyle dusunuyor dogrudur diye empoze etmeyin insanlara, cikarlariniza gore yasamaya devam edin.Mutlu kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dusunceni zerre dogru bulmuyorum,hayat sadece cikarlar icin kendini dusunerek yasanmaz, senin dusuncende bundan 100 yıl onceki atalarimiz olsaydi eger, simdi muhtemelen kucuk bir Anadolu kasabasinda olacaktik.

Memleketi kurtarmak sana bana hepimize duser, ates bir kivilcimla baslar cunku. O yuzden kendi dusuncelerinizi, herkes boyle dusunuyor dogrudur diye empoze etmeyin insanlara, cikarlariniza gore yasamaya devam edin.Mutlu kalın.
    bi de anlamaya çalışsan...

böyle devam edersen bi 5-10 yıl daha motor alamazsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler