Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Continental ContiRoad ( 2023 duke250 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhabalar, 2023 model ktm duke 250' ler continental contiroad ile geliyor. Bu lastik hakkında bugüne kadar hiçbir yoruma ya da incelemeye denk gelmedim. Bilgisi olan var mı acaba ?
    Henüz rodajda ( 300 km' de ) olduğum için sakin kullanıyorum. Evimle işim arası da cok kısa olduğundan lastikler ısınmadan yolum bitiyor. Güzel bir havada virajlı yolda test edemedim henüz.
    26 yıllık motorcuyum ama ilginç bir şekilde continental motosiklet lastikleri hakkında hiç bilgim yok😊
    Genelde bu sınıf motorlara dunlop ya da metzelerin giriş-orta sınıf lastiklerini koyarlardı.
    ContiRoad'lar nasıl acaba ?
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam , ben de Continental lastik kullanıyorum,xt660r motorumun arka lasiğini geçen kış değiştirdim Continental tkc70 roks 130/70/17 aldım 1 yıldır kullanıyorum ıslak zeminde iyi olduğunu duymuştum ve 1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum,geçen ay da ön lastiğimi değiştirdim Continental contiescape
    21/90/90 bu ön lastik ile daha uzunca bir yol yapamadım bu lastiğin de ıslak zeminde iyi olduğunu duymuştum ve öyle aldım ,yalnız çamurlu ve gevşek arazi zemininde dikkat etmek gerekiyormuş ona göre kullanacağım,sizin dediğiniz contiroad lastik nasıl bilemiyorum, hayırlı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    incelemeler iyi.sport touring kategorsinde lastik.dolayısıyla ıslak performansı ve km ömrü iyidir.
    continentalı bilmiyorsan kendisi alman.araba lastigi testlerinde ya birince yada ikinci oluyor hep.
    motosiklet lastiginde bir tek supermoto lastigi contiatac var bildigim.

https://www.continental-tires.com/mo...ukeoecontiroad

https://www.conti-bike.co.uk/ktm-cho...-new-890-duke/

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Merhaba benim dukedede fabrika çıkışı o lastik vardı. ben gayet memnunum. ısındıktan sonra güzel yol tutuyor. ve hissi güzel oluyor. ıslaktada sorun yaşamadım. ani frenlemedede absyi çok devreye sokturtmadı kaymıyor. lastiği ben tercih edip almadım lastik değişim zamanımda yine tercih eder miyim bilmiyorum. muhtemelen denemiş olmak için başka bir şey alırım ama şuanki lastiğimden memnunum. (şimdi dikkatimi çekti bendeki Contimotion. Contiroad değil)

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Merhabalar, muadili bir lastik vardır diye düşünüyorum. Politik yaklaşımları olarak yayınladıkları haritalarda Türkiyenin bir kısmını kürdistan'a dahil edip paylaşmışlardı. Herkes aynı derecede hassas değildir tabi bu konuda ama ben bu sebepten dolayı kullanmıyorum. Dediğim gibi aynı ayarda başka bir lastik mevcuttur diye düşünüyorum

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Cevaplar için hepinize teşekkürler arkadaşlar. Evet otomobil lastiklerinde yıllardır en iyiyi oynadığını biliyorum. Zaten o yüzden pozitif ön yargı oluşmuştu bu lastiklere karşı ama deneyimledikçe netleşecek olan yorumlarımı yazarım yine buraya.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, muadili bir lastik vardır diye düşünüyorum. Politik yaklaşımları olarak yayınladıkları haritalarda Türkiyenin bir kısmını kürdistan'a dahil edip paylaşmışlardı. Herkes aynı derecede hassas değildir tabi bu konuda ama ben bu sebepten dolayı kullanmıyorum. Dediğim gibi aynı ayarda başka bir lastik mevcuttur diye düşünüyorum
    Belki de haklısınızdır ama bir lastik firması niye politik dünya haritası yayınlasın, üstelik de yanlış bilgilerle?

Continental Türkçede kıtasal demek. İsim karışıklığından mütevellit böyle bir haritayı yanlışlıkla lastik şirketiyle ilişkilendirmiş olmayasınız?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    grafik hatası diye özür diledi.haberi merak eden varsa

https://www.turkascihaberleri.com/Ha...Silinmis-.html
    hasmet bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grafik hatası diye özür diledi.haberi merak eden varsa

https://www.turkascihaberleri.com/Ha...Silinmis-.html
    Harbiden de Turkiye oldugu gibi silinmis. Lakin "Türkiyenin bir kısmının kürdistan'a dahil edilmesi" gibi bir durum soz konusu da degil. Ulkelerin isimleri bile yok haritada.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Ben yanlış hatırlıyorum demek ki düzeltmeler için teşekkürler ya da benim gördüğüm harita o şekildeydi bilmiyorum. Komple yanlış bir kaynak yayınlaması da olabilir. Problem çözülmüş, conti de alınabilirmiş rota yeniden oluşturuluyor :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)