Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ekipmanlar olmuyorr :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar :(

Bu pandemiyle baslayan surec bitirdi beni.15 kg aldim pantalonun dugmesi acik geziyorum :(
    Mont uzerime yapisti hareket edemiyirom,surusu bile engellemeye basladi
    Kask bile zor giriyor kafama iz yapiyor :(

Bir umut zatiflarim,brad pittin fight club haline donerim diyorum ama aylar geciyor olmuyorrrrr.
    Yeni ekipman mi alacam yani ?! kilo aldim diye yeni ekipman almak ne demek ya,boyle sacma birseyi beynim kabul etmiyor benim.

Bir dunya para mi verecem simdi :(

Yine iki tane tadelle king size yedim bagimli oldum cok ciddiyim.
    Kahretsin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Acilen bir ay IF diyet ile vücudu şoklayıp düzgün bir beslenme programına geçmen lazım hırbo.

Africaya da yazık, çekişten düşer alet. Hem yaz geliyor, ıssız kumsallarda bir Rus ile denk gelmen durumunda halkımızı iyi temsil etmelisin. Ekipman bu işin son noktası olmalı.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Neden artık bacak fotoğrafı paylaşmadığın belli oldu , dombili seni :D ben 6 ay önce bir tane terrier sahiplendim her akşam yemekten sonra 7-8 km beraber yürüyoruz , tartıya çıkmadım ama bünyeye iyi geliyor merak ettim tartılacam..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benim göbek de aldı başını gitti. Yakında ayakta dururken aşağı baktığımda şeyimi göremeyeceğim. Katlanır bisiklet alıp akşamları süreyim diyorum.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır bisiklet alıp akşamları süreyim diyorum.
    Paten kulübüne alalım seni Tommy ;)
    http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-kayanlar.html
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    ahahahahah

yalniz degilsin morukcum. Dugme kapanmadigi zaman karamsarliga kapilma, bende ayni durumdayim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Depresyona girdim,seytan diyor tekrar basla sigaraya muthis kilo veririm.
    Bu arada,aranizda covid i hakkini vererek geciren varsa bilir,muthisss kilo verdiriyor.

Metabilizma x3 hizinda calisiyor olmali..ihtiyacim olan covid, sonra bi de diet al sana brad pitt.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paten kulübüne alalım seni Tommy ;)
    http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-kayanlar.html
    Aklıma bile gelmedi hiç, bir araştırayım.
    espresso bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Ben de 98 kiloya kadar çıkmıştım. Boy 183cm. Daha sonra market sektöründe çalışmaya başladım. 2 ayda 8 kilo verdim, şu an çalışmaya başlayalı 7 ay oldu ve 84 kiloya kadar düştüm.

Covidde 16 kilo aldım. Sonra spora başladım 20 kilo verdim. 15 kilo geri aldım. By hayat yordu

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma bile gelmedi hiç, bir araştırayım.
    Bizim sahil paten için çok uygun. Çocuklar apaten almıştık detachondan, sahilde kayıyorlardı.
    Ama bisiklet iyidir, boşver pateni.
    Gökhan'da da katlanır bisiklet var, büyük tekerlekleri ile rahat bisiklet diyordu, ona soralım hangi markaymış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Geçen sene bir ara 89 kilo görmüştüm, motisklet pantalonumun düğmesi kapanmıyordu, riderdenim web sitesinden yeni pantalon fiyatlarına bakmak müthiş motivasyon olmuştu, 83 kiloya düşmüştüm.

Şimdi yine 87 kilo olmuşum, pantalon düğmesi kapanıyor ama zor kapanıyor. Dikkat etmek lazım.
    Bir de ekstradan kilo vermek lazım, Tommygun ile köfte turlarına başladık, Trakya köftecilerine gidince çok yeniyor.
    Hedefim 80 kiloya inmek yaza kadar.
    tommygun bunu beğendi.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    106 kg. ile senelerdir fix yaşıyorum.

Boyuma göre tahminen 30 kg. fazlam var ve maalesef bir gram veremiyorum.

Elinize 30 kg.luk bir ağırlık alıp devamlı onunla yürüdüğünüzü düşünsenize, onun gibi bir şey işte.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Beni de yazın listeye. Öğle yemeğini geç yiyerek akşam yemeğini pas geçmeye başladım. Ofiste çalıştığım için pek spor yapma fırsatı da yok. Montun önü kapanmıyor yeni mont alsam 5 bin den başlıyor fiyatlar. 😭😭
    espresso bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Moral bozmak istemiyorum ama aksi örneğe ihtiyaç var sanki. Velhasıl bende tam tersi, covid öncesi spor yapıp yememe içmeme dikkat edip kilo vermiştim, aynen korudum. Hatta Garmin'in kol saatini alıp düzenli sırt egzersizleri de yapmaya başladım. Boy 185, kilo 81.

Velhasıl ekipman bol gelmeye başladı. Burada incelemesini yazdığım Revit Philly'nin üç beden küçüğünü edindim. Yeni versiyon daha güzel, ama kalça korumaları değişmiş, yeniden edinmek durumunda kaldım. Yeni pantolon bile hafif bol geliyor şu an ama idare eder. Açıkçası bir ton para verip yine değiştirmeye niyetim de yok. İcabinda belini hafif aldırıp giymeye devam

Dikkat edin arkadaşlar. Yaş kırka dayadığında bünye affetmiyor. Zaten kısalan ömrünü enerjisizlikten pasif ve hastalıklarla geçirmekle, hayatının ikinci yarısını kısmen sağlıklı ve zinde yaşamak arasındaki çizgi bu zamanlarda çiziliyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    pandemi de 20 kg aldım bahçede fındık fıstık çekirdek viski vodka derken
    pandemi bitti tekrar geri 80 kg ye düştüm tabi ekmek hamur şeker gibi gıdalardan uzak durdum ve böyle devam ediyorum artık ne yersem yiyeyim kg yapmıyor

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecen sene yenı aldıgım yazlık montuma artık sıgamıyorum. kışlık montu da yenı kiloma göre aldım.

eğer zayıflarsam kışlık mont büyülk gelecek, zayıflamazsam yazlık monta sıgamayacagım.

ah ah. anlıyorum senı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    22 subat.bugun basladim..

Kahvalti yooook.Oglen yemegi icin migrostan orta buyuklukte kereviz aldim,200 gr tire yagli yogurt ile yedim.

Ustune tatli niyetine portakal yedim.
    (Arkadaslar tire yogurt su an piyasadaki tum yogurtlarin kicini tekmeler asiri tavsiye ediyorum)

2 saat once haslama yumurta ve 1 adet haslsma patates yedim :(

Durum cok kotu su an..,cay icerek acligimi bastirmaya calisiyorum :(

Yeni ekipman alani sittsinler...

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 subat.bugun basladim..

Kahvalti yooook.Oglen yemegi icin migrostan orta buyuklukte kereviz aldim,200 gr tire yagli yogurt ile yedim.
    (Arkadaslar tire yogurt su an piyasadaki tum yogurtlarin kicini tekmeler asiri tavsiye ediyorum)

2 saat once haslama yumurta ve 1 adet haslsma patates yedim :(

Durum cok kotu su an..,cay icerek acligimi bastirmaya calisiyorum :(

Yeni ekipman alani sittsinler...
    SSCB dönemi günlük besin desteği mi bu hırbo, bu nasıl diyet.

Böyle bir süre kilo verirsin, sonra vücut korumaya alır kendini kastan yıkarsın. Protein tok tutar insanı, bol protein az karb bir diyet ayarla. İlk 1 ay için mantıklı olabilir böyle beslenmek maksimum.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Böyle bir süre kilo verirsin, sonra vücut korumaya alır kendini kastan yıkarsın. Protein tok tutar insanı, bol protein az karb bir diyet ayarla. İlk 1 ay için mantıklı olabilir böyle beslenmek maksimum.
    Çok sinirlendim Kerem.nasil bu asamaya geldim..yarin ton baligi yerim protein olarak.
    Yulafli yogurt bi de..

:(

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Diyet sonrasi kilo almanin baslica sebebi. Ac kalarak diyet olmaz. Olur ama gecici olur. Insaniz sonucta. Yiyip icmek hayatin bir parcasi. Sahsen tatli yiyip, cerez citleyip, az da olsa alkol tuketecek kadar kas bulunduruyorum.

Mesele goruntu degil. Saglik ve hayat kalitesi. Duzenli egsersiz yoksa, ekstra kilo da varsa, belli bir yastan sonra sirt ve bel agrilari kacinilmaz. Cogu insan olmasi gerektigi gibi dik duramiyor ayakta.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)